trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 996988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koalar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2205 dnia: Styczeń 08, 2018, 01:22:47 pm »
To, że wydają komiksy dla kolekcjonerów. Nie rozdzielają integrala na komiks (osobno) i dodatki (osobno). Nie robią pomniejszonych formatów, bo taniej. Nie wydają dyptykami serii, która pisana jest tryptykami.

Ale to nie jest super, to jest (powinna być) norma(lność). A na pewno nie są to rzeczy, za które należałoby płacić ekstra kaskę.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

szulig

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2206 dnia: Styczeń 08, 2018, 04:38:48 pm »
Nakład Conana na 100% jest mniejszy niż innych kolekcji. W Bydgoszczy wczesniejsze kolekcje walaly się w kioskach. Kolekcja Conana widzialem tylko w dwóch kioskach i to pojedyncze egzemplarze.


Ostatnio bylem na poczcie polskiej i tam tez mieli w sprzedazy conana. Pierwszy numer. Pierwszy raz mi sie zdarzylo zeby kolekcja tego typu byla dostepna na poczcie

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2207 dnia: Styczeń 08, 2018, 05:13:25 pm »
Gdzie można kupić Screama z 40% zniżki (nie licząc Kasty Metabaronów, tom 1)?


Mestro. Należy wchodzić przez ceneo. Teraz sprawdzałem. Ceny oscylują 39-42%. W Mestro ceny są płynne, potrafią zmieniać się co kilka godzin.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Kokosz

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2208 dnia: Styczeń 08, 2018, 05:19:22 pm »
Ale to nie jest super, to jest (powinna być) norma(lność). A na pewno nie są to rzeczy, za które należałoby płacić ekstra kaskę.

A może to nie jest żadna "ekstra" kasa, tylko to jest normalna kasa, a taki np. Egmont jest "tani" bo dzieli i pomniejsza. Wszystko zależy od punktu odniesienia.

Dla mnie podobnie jak i dla robla - ceny są uczciwe. Jeśli na coś w linii Screamu mogę narzekać, to na pojedyncze albumy w twardej i na słabą korektę, a nie na ceny. Oczywiście - to się wiąże, bo integral jest relatywnie tańszy. Dlatego też żadnego Bunkra, Sanktuarium czy Królewskiej krwi nie kupiłem, za to z Incala, Kasty, Segmentów czy Leo Roa jestem bardzo zadowolony (edytorsko - o tym teraz mówimy) i uważam, że cena jest uczciwa.

Offline amsterdream

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2209 dnia: Styczeń 08, 2018, 05:38:36 pm »

Mestro. Należy wchodzić przez ceneo. Teraz sprawdzałem. Ceny oscylują 39-42%. W Mestro ceny są płynne, potrafią zmieniać się co kilka godzin.

Niestety nie wszystko mają (np. Aliens Anniversary).

Offline adam and arluk

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2210 dnia: Styczeń 08, 2018, 06:23:44 pm »
Jeśli na podstawie " :wink: " ze screamowego fb odczytaliście kontynuację publikacji "Rozbitków czasu", to jak tłumaczyć " :wink: " pod zapytaniem o "Mroczne Miasta"?

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2211 dnia: Styczeń 08, 2018, 06:40:11 pm »
^ Prawdopodobnie jako: "To by było zbyt piękne, żeby było prawdziwe" ;) 

Offline LucasCorso

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2212 dnia: Styczeń 08, 2018, 06:58:38 pm »
Jeśli na podstawie " :wink: " ze screamowego fb odczytaliście kontynuację publikacji "Rozbitków czasu", to jak tłumaczyć " :wink: " pod zapytaniem o "Mroczne Miasta"?


Ja osobiście nigdy nie interpretuję emotikonów (interakcję z jednym z forum8wiczów nauczyły mnie, że emotki zwodzą)


Kontynuację Rozbitków odczytałem ze słów "mówisz i masz"


Słowa podobne ani nie padły w kontekście Miast, ani też zresztą mnie nie interesowały, bo wyjątkowo słabo mi pierwszy tom podszedł...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2213 dnia: Styczeń 08, 2018, 07:24:55 pm »
Pod Mrocznymi miastami była emotka, co może znaczyć cokolwiek - racja. Natomiast pod zapytaniem o Rozbitków było coś zgoła innego, bardziej dosadne byłoby już chyba tylko "tak, wydamy tego i tego".

Offline Lipa

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2214 dnia: Styczeń 11, 2018, 05:18:55 pm »
Legenda Białego Lamy, oraz Kasta Metabaronów - warto brać?

Może ktoś coś więcej napisać o obu?

Offline midar

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2215 dnia: Styczeń 11, 2018, 06:50:27 pm »
Legenda Białego Lamy, oraz Kasta Metabaronów - warto brać?

Może ktoś coś więcej napisać o obu?


Legendy są słabiutkie, takie popłuczyny po Białym Lamie. Kupiłem i teraz pewnie dokupię Lamę, żeby mieć komplet (zwłaszcza, że pewnie będzie do tego slipcase). Ale jakbym wiedział wcześniej, że takie słabe, pozostałbym przy pierwszym wydaniu Białego Lamy z Egmontu.


Kasta za to jest świetnym komiksem. Mam zarówno w albumach, jak i w integralach. Polecam.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2216 dnia: Styczeń 12, 2018, 11:54:54 am »
...półoficjalny news.

ostatnie komentarze Screama na fejsie wskazuja, ze to chyba news bardziej wyssany z palca niż oficjalny.

"John Difool Chociaż mam i Białego Lamę i Świat Edeny w wydaniu Egmontu, to z pewnością weżmę i wasze wydania. I też mam nadzieję, że dalej pociągniecie wydawanie Moebiusa w Polsce.
1 · 7 stycznia o 08:04
SCREAM COMICS Ty razem nie zależy to od redakcji..."

Andrzej Serwa Szkoda, że zamiast wydawać to, czego polscy miłośnicy Moebiusa jeszcze nie mieli okazji poznać, jak choćby niepublikowane u nas przygody Majora, czyli "Le Chasseur Déprime" (2008) oraz „Le Major”(2011), a także ostatnie jego dzieło „La Faune de Mars” (2011), wydawnictwo SCREAM COMICS, woli powtarzać to co już było. Ale jak mówi stare przysłowie: "Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma".
6 stycznia o 07:45
Usuń
SCREAM COMICS jak wyżej- w tym wypadku uwagi nie do nas...jako fani Moebiusa z przyjemnoscia wydalibyśmy nie tylko to...


Offline koziorozec1979

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2217 dnia: Styczeń 12, 2018, 11:59:35 am »
ostatnie komentarze Screama na fejsie wskazuja, ze to chyba news bardziej wyssany z palca niż oficjalny.

"John Difool Chociaż mam i Białego Lamę i Świat Edeny w wydaniu Egmontu, to z pewnością weżmę i wasze wydania. I też mam nadzieję, że dalej pociągniecie wydawanie Moebiusa w Polsce.
1 · 7 stycznia o 08:04
SCREAM COMICS Ty razem nie zależy to od redakcji..."

Andrzej Serwa Szkoda, że zamiast wydawać to, czego polscy miłośnicy Moebiusa jeszcze nie mieli okazji poznać, jak choćby niepublikowane u nas przygody Majora, czyli "Le Chasseur Déprime" (2008) oraz „Le Major”(2011), a także ostatnie jego dzieło „La Faune de Mars” (2011), wydawnictwo SCREAM COMICS, woli powtarzać to co już było. Ale jak mówi stare przysłowie: "Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma".
6 stycznia o 07:45
Usuń
SCREAM COMICS jak wyżej- w tym wypadku uwagi nie do nas...jako fani Moebiusa z przyjemnoscia wydalibyśmy nie tylko to...
A już się cieszyłem tym półoficjalnym newsem :evil:
Niech ktoś się w końcu za to wezmie naprawde, Screamie wierze w Was!

Offline Archie

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2218 dnia: Styczeń 13, 2018, 05:15:59 pm »
Wiadomo coś kiedy mniej/więcej można spodziewać się drugiego tomu Metabarona?
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #2219 dnia: Luty 08, 2018, 01:19:29 pm »
Scream zapowiedział Manarę na marzec. Konkretnie Oczy Pandory.

Swoją drogą dwa miesiące bez nowości, to jakoś niespotykanie długo.

 

anything