trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 996689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1890 dnia: Październik 03, 2017, 02:41:31 pm »
Ok, ta plansza Synów El Topo i mnie skusiła :)

Ale czekam też na czwartą zapowiedź, bo mają być 4 nowości październik/listopad.

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1891 dnia: Październik 03, 2017, 03:52:47 pm »







Format jakiś EXCLUSIVE, czyli pewnie jeszcze większy niż zazwyczaj, do tego wznowienie oryginału w przyszłym roku i slipcase. I teraz bardzo proszę szanownych forumowiczów o opinie - warto brać? :D

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1892 dnia: Październik 03, 2017, 03:55:17 pm »
Gość trzepie te komiksy jeden za drugim, aż ciężko ogarnąć - szkoda, że więcej niespełnionych filmowców nie bierze przykładu z Jodo. Choć z drugiej strony chyba taki Carpenter próbował swoich sił z komiksem i wyszło mu to tak sobie.

Offline mappy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1893 dnia: Październik 03, 2017, 04:08:42 pm »
Gość ma 88 lat. Możliwe, że zaczął wyciągać z szuflady to co kiedyś miał w planach ale pomysłu nie dało się zrealizować.

Offline PawelC

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1894 dnia: Październik 03, 2017, 06:09:02 pm »
Format jakiś EXCLUSIVE, czyli pewnie jeszcze większy niż zazwyczaj, do tego wznowienie oryginału w przyszłym roku i slipcase. I teraz bardzo proszę szanownych forumowiczów o opinie - warto brać? :biggrin:

To wznowienie to jakaś potwierdzona informacja?
Slipcase rozumiem na zestaw Biały Lama + Legenda, a nie tylko na samego Lamę?

Zapisz

Offline LucasCorso

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1895 dnia: Październik 03, 2017, 06:10:10 pm »
Potwierdzone. Slipcase na całość
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1896 dnia: Październik 03, 2017, 06:27:36 pm »


Format jakiś EXCLUSIVE, czyli pewnie jeszcze większy niż zazwyczaj, do tego wznowienie oryginału w przyszłym roku i slipcase. I teraz bardzo proszę szanownych forumowiczów o opinie - warto brać? :D
Legendy nie czytalem, ale Białego Lame tak. Brałbym nawet dla samego Bessa, bo uwielbiam takie uwolnione, ale zarazem precyzyjne rysowanie. W kwestii scenariusza, to jest to taki komiks wschodnio-mistyczny (tybetanska mistyka) i duzo zdarzen rozgrywa sie - ze tak sobie ladnie powiem - na plaszczyznie duchowej, a i płaszczyzna duchowa czesto interferuje z tzw. rzeczywistoscia. Nie ma tutaj jakiejs trzymajacej w napieciu akcji - ja tak sobie podczas lektury płynałem, nie zawsze do konca wiedzac, co sie dzieje, ale wlasnie ze wzgledu na tematyke tego komiksu wlasnie o to chodzi, ze nie zawsze trzeba wiedziec wszystko o wszystkim, z czym mamy do czynienia.

Offline pokia

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1897 dnia: Październik 03, 2017, 07:08:53 pm »
No to co z Pema Ling (spytam po raz kolejny).

Offline Kris1982

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1898 dnia: Październik 03, 2017, 08:31:19 pm »
Czyli będzie nowa edycja Białego Lamy ?

Kijanek

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1899 dnia: Październik 03, 2017, 08:35:37 pm »
Jakieś szczegóły co do cen i terminu obcych komuś sie obiły o uszy?

Offline LucasCorso

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1900 dnia: Październik 03, 2017, 08:36:36 pm »
Czyli będzie nowa edycja Białego Lamy ?

Tak. W przyszłym roku (potwierdzone na twarzoksiążce wydawcy)
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline roble

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1901 dnia: Październik 03, 2017, 08:51:57 pm »
mnie osobiscie Scream rozwala normalnie..

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1902 dnia: Październik 03, 2017, 08:57:51 pm »
W sensie?

Offline LucasCorso

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1903 dnia: Październik 03, 2017, 09:08:18 pm »
W sensie?

oczywiście okaże się, że w zupełnie pozytywnym sensie
że takie zajebiste komiksy wydają w takiej zajebistej formie

Nie jestem roble, tylko LucasCorso, ale zobaczysz, że okaże się, że to właśnie miał namyśli...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Sokratesik

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1904 dnia: Październik 03, 2017, 09:31:54 pm »
Legendy nie czytalem, ale Białego Lame tak. Brałbym nawet dla samego Bessa, bo uwielbiam takie uwolnione, ale zarazem precyzyjne rysowanie. W kwestii scenariusza, to jest to taki komiks wschodnio-mistyczny (tybetanska mistyka) i duzo zdarzen rozgrywa sie - ze tak sobie ladnie powiem - na plaszczyznie duchowej, a i płaszczyzna duchowa czesto interferuje z tzw. rzeczywistoscia. Nie ma tutaj jakiejs trzymajacej w napieciu akcji - ja tak sobie podczas lektury płynałem, nie zawsze do konca wiedzac, co sie dzieje, ale wlasnie ze wzgledu na tematyke tego komiksu wlasnie o to chodzi, ze nie zawsze trzeba wiedziec wszystko o wszystkim, z czym mamy do czynienia.
Miałem bardzo podobne odczucia brnąc przez ten komiks. Natomiast moja konkluzja jest inna. Mi się te odczucia (nie wiem co się dzieje i po co) nie do końca podobały. Mieszane odczucia z naciskiem na "mieszane"... Nie powiem, że czytanie tego było zmarnowanym czasem, ale polecał też nie będę  :wink:

 

anything