trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 998205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1830 dnia: Sierpień 18, 2017, 06:44:01 pm »
Liczyłem na trochę więcej od SC. W tym momencie najbardziej czekam na Maksencjusza.

szulig

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1831 dnia: Sierpień 19, 2017, 12:43:00 pm »
Mam pytanie do znawców tematu, świata Aliens. Przeczytalem serię Fire and stone. Właśnie zauwazylem ze drugi zeszty w serii Lfie and detah ma tytul Promoteusz. Czy zeszyt ten nawiązuje jakoś do serii F&S? Czy jest to kontynuacja zdarzeń z Prometeusza z F&S?

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1832 dnia: Sierpień 19, 2017, 01:20:48 pm »
Cała seria Life and Death to kontynuacja Fire and Stone. L&D Promoteusz kontynuuje wątki Predatora (czyli pierwszego tomu tego cyklu) ale w pewnym momencie historii pojawią się bohaterowie Fire and Stone.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1833 dnia: Sierpień 21, 2017, 01:38:33 pm »
Też mam lekki niedosyt. Nie żeby nie było czego kupować we wrześniu, ale liczyłem że od Scream tylko jeden Jodo będzie, a reszta coś z "innej beczki". Miałem nadzieję, że Żona Magika ukaże się na MFKiG.
Szkoda, ale pewnie będzie później.

Jak dla mnie Malcolm Max 3 :)

Offline nazareth

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1834 dnia: Sierpień 21, 2017, 06:55:35 pm »
Czytał ktoś, zna tego Metabarona? Gdzieś tu na forum padło, że Jodorowsky to tylko nazwisko na okładce firmujące komiks. Dobre to?

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1835 dnia: Sierpień 21, 2017, 07:42:03 pm »
Dobre. Moim zdaniem nie odstaje od Kasty. Także rysunkiem, który moim zdaniem jest nawet lepszy niż Gimeneza.
Niestety autorzy sie zmieniają w późniejszych tomach. Ale Valentin ma teraz znów wrócić chyba w tomie 5.

Scenariusza nie pisał Jodo osobiście, ale zapodał historię.

Offline nazareth

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1836 dnia: Sierpień 21, 2017, 10:14:48 pm »
Dzięki. Może w takim razie rozważę zakup. Nie wiem czemu, ale z automatu odrzuciłem go do "może kiedyś, jak nie będę miał na co wydać pieniędzy".

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1837 dnia: Sierpień 28, 2017, 10:32:55 am »
Scream ma już przedsprzedaż:
http://www.captainhook.pl/pl/c/Zapowiedzi/17

edit:
w FŚ też już są:
http://fantastyczneswiaty.pl/scream-comics-o_p_211806_1.html

Pewnie dziś i na Gildii się pojawią.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2017, 10:36:06 am wysłana przez robbirob »

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1838 dnia: Wrzesień 15, 2017, 08:07:54 am »
Dziś spodziewam się kuriera z najnowszym pakietem  :cool:  szybko wysłali  :smile:
The darkness will swallow everything

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1839 dnia: Wrzesień 15, 2017, 05:04:04 pm »
Rozmawiałem dziś na stoisku wydawcy odnośnie serii Aliensów. W tym roku planują wydać jeszcze jeden tom  Life and Death oraz zapowiedzianego już Aliens 30th anniversary.  Aliens 30th anniversary ma być w formacie takim jak oryginał (taki wymóg licencyjny, czyli jeśli ktoś liczył na standardowy format w jakim wydają to może być zawiedziony, bo jest on mniejszy). Seria Life and Death będzie zamknięta w 4 tomach. Final Conflict czyli one shot zamykający będzie zawarty w ostatnim tomie Alien vs. Predator. W przypadku serii Fire and Stone nie mogli tego tak wydać ze względu na obłożenia licencyjne teraz dogadali sprawę. W przypadku Aliens Defiance na razie nie ma planów na wydanie. W pierwszej kolejności Aliens 30th anniversary, może później.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1840 dnia: Wrzesień 15, 2017, 05:47:27 pm »
Wyciągnąłeś jakieś info na temat planowanych frankofonów?

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1841 dnia: Wrzesień 15, 2017, 05:50:13 pm »
Wyciągnąłeś jakieś info na temat planowanych frankofonów?
Nie. Obecnie nic nie kupuje poza serią Aliens-Predator od nich. Dobija minie ładownie wszystkiego w powiększony format i HC, nawet jak to jest jakiś cienki album. Będę jutro to jeszcze zapytam, czy mają plany na coś konkretnego. Choć pewnie i tak mnie ktoś ubiegnie z info.

Offline Ty_draniu

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1842 dnia: Wrzesień 15, 2017, 06:33:20 pm »
Zapytaj o dodruki Guliweriany i Fire and Stone Aliens.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Klint

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1843 dnia: Wrzesień 15, 2017, 07:01:00 pm »
Guliweriany nie planują ale też nie porzucają myśli o dodrukach.

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1844 dnia: Wrzesień 16, 2017, 04:24:20 pm »
Zapytaj o dodruki (...) Fire and Stone Aliens.
Na obecną chwilę wyprzedał się tylko ten jeden tom. Nie wykluczają dodruku, ale tylko jeśli wyprzedadzą się jeszcze któreś z pozostałych. Na obecną chwilę nie.

Zapowiedź z katalogu



+ 2 komiksy Jodorowskiego, to są plany jeszcze na ten rok. Co do 2018, nic mi nie wiadomo.