trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 998317 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1605 dnia: Kwiecień 26, 2017, 12:47:52 pm »
Miałeś pecha, + napisałem przed poważniejszymi uszkodzeniami. To był pierwszy slipcase Screamu więc może jeszcze nie do końca wiedzieli, jak to robić. Zwłaszcza, że dorabiali go po czasie. Tym razem może będzie lepiej. Rozumiem zastzreżenia, bo sam mam, zarówno do SC jak i samych wydań, ale nie warto wyrabiać sobie o pinii na jednym niefortunnym przykładzie.

A slipcasy na wiecej niż jeden tom działają, mam kilka takich wydań i nie ma żadnych problemów.

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1606 dnia: Kwiecień 26, 2017, 12:52:09 pm »
Też mnie wtedy to info ucieszyło. Do takich softcoverów ma to sens nawet większy.
Ale chyba wydawca się z pomysłu wycofał bo pojawienie się slipcase miało premierze ostatniego tomu towarzyszyć.
Aha, to bardzo szkoda... tfu, to bardzo fajnie i super (nie chcę niczego krytykować bo znów zostanę zaatakowany xD).


Może jeszcze wprowadzą jakoś dodatkowo małą ilość... Pytałeś już się o to wydawnictwa? Warto byłoby wysłać meila może.

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1607 dnia: Kwiecień 26, 2017, 01:03:33 pm »
Aha, to bardzo szkoda... tfu, to bardzo fajnie i super (nie chcę niczego krytykować bo znów zostanę zaatakowany xD).

Zaatakowany? W sumie czemu sie dziwię, paranoiczne czasy nastały. Czytaj – będziesz wiedział, ze to nie atak tylko edukacja, nie ma się czego bać.

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1608 dnia: Kwiecień 26, 2017, 01:06:10 pm »
Nie mówiłem o twoich wypowiedziach, ale w sumie się nie dziwię, paranoiczne czasy nastały. :badgrin:

Offline mappy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1609 dnia: Kwiecień 26, 2017, 01:13:09 pm »
Rzeczywiście ten poprzedni slipcase był prawie na styk. Nie zauważyłem obtarć na komiksach.
Poprzednio trochę żałowałem ceny w porównaniu z dyskontem ale świetnie wygląda i się przekonałem, że to fajny dodatek.
Co do slipcasów to przecieź już mieliśmy nawet na pojedynczych sztukach. Habibi, Zagubione dziewczęta.

Offline SawiK

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1610 dnia: Kwiecień 27, 2017, 09:25:07 am »
Jest jakiś wzór, jaki  to slipcas ma być do: Fire & Stone ?

Offline pitt

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1611 dnia: Kwiecień 27, 2017, 10:36:56 am »
Ten slipcase do Fire & Sone to chyba troche plota była. Tu ktoś wspominał, tam ktoś pisał. Trzeba byłoby sprawdzić dokładnie ich FB.
Ja się jarałem, a teraz jestem rozczarowany wydaniem Omegi. :(
Wersja na comixology (bez 30 stron sketchów) kosztuje ~2 €

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1612 dnia: Kwiecień 27, 2017, 10:50:17 am »
Zapytałem wydawnictwo ale cisza w eterze... Obawiam się, że to niepotwierdzona plotka mogła być jednak.
A szkoda bo akurat do tych pięciu softów byłaby wskazana. :)

mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1613 dnia: Kwiecień 27, 2017, 10:57:23 am »
Ja się jarałem, a teraz jestem rozczarowany wydaniem Omegi. :sad:
Wersja na comixology (bez 30 stron sketchów) kosztuje ~2 €
Nie porównujcie cen komiksów cyfrowych do wersji drukowanej zawsze wychodzi taniej.

Offline pitt

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1614 dnia: Kwiecień 27, 2017, 11:19:11 am »
Nie porównujcie cen komiksów cyfrowych do wersji drukowanej zawsze wychodzi taniej.
Po pierwsze nie wyrywaj z kontekstu, a po drugie co ma piernik do wiatraka?
Chodziło mi o Omegę ze slipcasem.
I dlaczego mam nie porównywać cen komiksów cyfrowych do wersji drukowanej? Nie mam fobii do produktów cyfrowych. I wiem, że wychodzi taniej. Ma takich ponad 1500 powodów na comixology i troche mniej dark horse digital i comics plus. :)


mkolek81

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1615 dnia: Kwiecień 27, 2017, 11:24:26 am »
Po pierwsze nie wyrywaj z kontekstu, a po drugie co ma piernik do wiatraka?
Chodziło mi o Omegę ze slipcasem.
A to ok, bo zrozumiałem po tym jak przytoczyłeś cenę z comixology , że jesteś rozczarowany właśnie ceną za album.

Offline robbirob

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1616 dnia: Kwiecień 27, 2017, 02:28:45 pm »
Co do slipcasów nie będę zabierał głosu, bo to nie dla mnie produkt.

Ale fajnie, że Scream w końcu się odezwał. Ostatnio im tak jakoś wychodzi, że mają premiery co drugi miesiąc. W lutym też nic nie wyszło, teraz kwiecień cały przeszedł milcząco.

Na szczęście będzie Łabędzi Śpiew. Sporo obiecuję sobie po tym tytule, obym się nie zawiódł.

Kijanek

  • Gość
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1617 dnia: Kwiecień 27, 2017, 07:25:18 pm »
Tak przeglądać zapowiedzi
Ciekawe jak obcego Mingoli wydadzą
Znalazłem coś takiego
http://myabsolutecollection.blogspot.com/2016/04/aliens-absolution-french-limited-raw-b.html
Właściwie to jeszcze odnośnie autora w sumie fajnie by dostać Draculę

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1618 dnia: Kwiecień 27, 2017, 08:02:32 pm »
Tak przeglądać zapowiedzi
Ciekawe jak obcego Mingoli wydadzą

Bardziej prawdopodobne jednak wydanie w małym HC jak ostatnio wznowił to Dark Horse.

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1619 dnia: Kwiecień 27, 2017, 08:08:19 pm »
To ma być chyba w miękkiej - i wydanie podwójne z drugiem komiksem, bodajże pisanym przez Milligana, ale głowy nie dam sobie uciąć.

 

anything