trawa

Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 997682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mappy

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1590 dnia: Kwiecień 25, 2017, 05:25:54 pm »
No trochę sobie liczą.
Mam poprzedni slipcase i po zakupie miałem rozdwojone myśli. Sytuacja się zmieniła jak wylądował na półce. Niezła kobyła. Robi wrażenie. Teraz też wezmę :biggrin:

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1591 dnia: Kwiecień 25, 2017, 06:52:51 pm »
Nie rozumiem po co coś takiego mieć, raz, że brzydko wygląda, dwa, nie pełni żadnej funkcji i trzy, zajmuje niepotrzebnie miejsce na półce.

Offline misiokles

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1592 dnia: Kwiecień 25, 2017, 07:22:50 pm »
Slipcase zajmuje miejsce na półce? Całe 0.5 cm?

Offline arczi_ancymon

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1593 dnia: Kwiecień 25, 2017, 07:34:28 pm »
30zł za kawałek kartonu, ja sobie odpuszczę. Niby mam się za kolekcjonera, wiem że za jakiś czas osiągnie to astronomiczne sumy na allegro, ale z drugiej strony wątpię bym chciał to sprzedać, więc w sumie po co. Ja slipcase'a odpuszczam tak jak w przypadku Incala.

Offline kosmoski

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1594 dnia: Kwiecień 25, 2017, 07:44:40 pm »
Slipcase jest rewelacyjny... do trzymania innych frankofonów w miękkiej okładce :)
U mnie obecnie zadomowiły się w nim Jeremiahy.
Nic się na pólce nie rozjeżdża, łatwiej się wyjmuje pojedyncze tomy, naprawdę polecam

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1595 dnia: Kwiecień 25, 2017, 07:53:44 pm »
Nie rozumiem po co coś takiego mieć, raz, że brzydko wygląda, dwa, nie pełni żadnej funkcji i trzy, zajmuje niepotrzebnie miejsce na półce.

• Chroni przed kurzem i poważniejszymi uszkodzeniami (bo jednak przy wyjmowaniu lekko wyciera okładki)
• widziałem gorsze okładki komiksów niż ten slipcase
• nie zajmuje miejsca, wręcz pomaga je zyskać, bo można postawić stand alone
• i tak dalej...
• nikt nie każe kupować

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1596 dnia: Kwiecień 25, 2017, 11:39:15 pm »
Slipcase jest rewelacyjny... do trzymania innych frankofonów w miękkiej okładce :smile:
U mnie obecnie zadomowiły się w nim Jeremiahy.
Nic się na pólce nie rozjeżdża, łatwiej się wyjmuje pojedyncze tomy, naprawdę polecam
No i takie coś to ja rozumiem, ale na dwa albumy? Nie widzę sensu. BTW, czekam na slipcase do kolekcji WWKM xD

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1597 dnia: Kwiecień 26, 2017, 07:24:25 am »
No i takie coś to ja rozumiem, ale na dwa albumy? Nie widzę sensu. BTW, czekam na slipcase do kolekcji WWKM xD

Wspominałeś już, że nie widzisz. Sporo ludzi jednak widzi, biorąc pod uwagę, że często slipcasy wychodzą nawet do pojedynczych (np Absolute Editions). Natomiast tu masz opcje zakupu, więc w czym problem.

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1598 dnia: Kwiecień 26, 2017, 07:44:12 am »
Też już wspomniałeś, że widzisz, ja wspomniałem, że nie widzę, problemu nie ma, niech sobie wydają jak chcą, wyraziłem własną opinie jedynie na temat tego gadżetu. :)

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1599 dnia: Kwiecień 26, 2017, 08:01:22 am »
Szkoda, że ten slipcase tylko w gildii i captaincook, bo cena robi się bardzo wysoka. Chyba sobie tym razem odpuszczę.
Szukam i nie widzę nigdzie tego slipcase - mogę prosić o link?

Offline gobender

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1600 dnia: Kwiecień 26, 2017, 08:05:12 am »

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1601 dnia: Kwiecień 26, 2017, 08:09:00 am »
Dzięki, ale muszę doprecyzować: myślałem, że mowa o slipcase do Fire and stone - bo taki był zapowiadany i to chyba na okazję wydania ostatniego tomiku właśnie. :)

Offline Szekak

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1602 dnia: Kwiecień 26, 2017, 08:30:55 am »
Był? O to super, slipcase do komiksów w cienkich okładkach jak najbardziej przytulę. :biggrin:

Offline Gazza

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1603 dnia: Kwiecień 26, 2017, 10:45:00 am »
Też mnie wtedy to info ucieszyło. Do takich softcoverów ma to sens nawet większy.
Ale chyba wydawca się z pomysłu wycofał bo pojawienie się slipcase miało premierze ostatniego tomu towarzyszyć.

Offline Mawer

Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #1604 dnia: Kwiecień 26, 2017, 10:57:31 am »
• Chroni przed kurzem i poważniejszymi uszkodzeniami (bo jednak przy wyjmowaniu lekko wyciera okładki)


Ja swoje etui sprzedałem ponieważ miałem odwrotny efekt, zamiast chronić przed uszkodzeniami przyczyniło się do lekkiego zarysowania okładek przy wkładaniu/wyjmowaniu. Slipcase nie był dobrze dopasowany, komiksy trzeba było wkładać na chama, natomiast Po Incalu wchodził głębiej niż pozostałe dwie części. Z tego co pamiętam nie tylko ja miałem taką sytuację.
Jeśli ma być slipcase to tylko na jeden komiks, a nie na więcej...

 

anything