Autor Wątek: WFRP 1.ed/2ed. Kraków. Nowicjusz/poczatkujący gracz szuka drużyny z MG.  (Przeczytany 3005 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mazzini

Witam wszystkich jestem nowy na tym forum, tak jak w temacie szukam drużyny graczy z mistrzem gry z Krakowa, ktora przyjmie pod skrzydła początkującego gracza. Jestem po 30 wiec raczej szukam ludzi dojrzałych ale nie sztywniakow :)  poważnie podchodzących do tematu ale tez z dystansem zarowno do siebie jak i do gry. Interesowala by mnie rozgrywka w systemie Warhammer Fantasy Roleplay najlepiej jego 2 edycja. Gralem w 1 ale bylo to z 15 lat temu . Czas w weekendy (w niektóre soboty pracuje). Które podręczniki polecacie prze przystąpieniem do gry? Z góry dziekuje za jakis kontakt.

Offline Mazzini

Odp: WFRP 1.ed/2ed. Kraków. Nowicjusz/poczatkujący gracz szuka drużyny z MG.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2015, 09:27:33 am »
Zle to ujalem w poprzednim poscie. Szukam ludzi dojrzalych, powaznie podchodzących do gry, swiata i sesji (ale nie sztywnych i bez poczucia humoru), ale zeby tez posiadali  dystans do siebie i do gry.

Offline Mazzini

Odp: WFRP 1.ed/2ed. Kraków. Nowicjusz/poczatkujący gracz szuka drużyny z MG.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 21, 2015, 03:59:37 pm »
Ludziska czekam cierpliwie aż ktoś mnie zaprosi do swej drużyny, moge też zagrać online (skype). Czytam właśnie podręcznik podstawowy (2ed.) oraz materiały z Bestiariusza przeznaczone dla Bg.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2015, 04:03:34 pm wysłana przez Mazzini »

 

anything