Autor Wątek: Ustawa o jednolitej cenie książki  (Przeczytany 196106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

Odp: Ustawa o jednolitej cenie książki
« Odpowiedź #360 dnia: Sierpień 04, 2015, 06:23:14 pm »
Jutro ma być pierwsze czytanie.
Faktycznie jutro pierwsze czytanie:
http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/koniec-wojny-cenowej-na-rynku-wydawnictw-i-ksiazek,2143037,4199,strona,2,s,1,f,a

Czuję się mocno zaniepokojony. News jest napisany w taki sposób jakby wszystko było już przesądzone :evil:

Offline blackwaterpark

Odp: Ustawa o jednolitej cenie książki
« Odpowiedź #361 dnia: Sierpień 04, 2015, 06:30:24 pm »
Głosować by potem nie narzekać http://kj.org.pl/TanieCzytanie/
ps. trzeba z maila potwierdzić.

Oj naiwni, naiwni...
Czy wy nie wiecie, gdzie możnowładcy tego kraju, mają wasze apele i monity?!
Zapytajcie się osób obsługujących w Sejmie niszczarki do papieru.

A wasze dane adresowe zawsze się komuś mogą przydać (np. do tworzenia nowych list wyborczych, udzielających poparcia możnowładcom do załapania się na kolejną ''owocną'' kadencję).

Dla niedowiarków film poglądowy, pokazujący stan demokracji w naszym kraju:
https://www.youtube.com/watch?v=QMocJucOR54

Offline Sokratesik

Odp: Ustawa o jednolitej cenie książki
« Odpowiedź #362 dnia: Sierpień 04, 2015, 07:24:04 pm »
Oj naiwni, naiwni...
Czy wy nie wiecie, gdzie możnowładcy tego kraju, mają wasze apele i monity?!
Zapytajcie się osób obsługujących w Sejmie niszczarki do papieru.

A wasze dane adresowe zawsze się komuś mogą przydać (np. do tworzenia nowych list wyborczych, udzielających poparcia możnowładcom do załapania się na kolejną ''owocną'' kadencję).

Dla niedowiarków film poglądowy, pokazujący stan demokracji w naszym kraju:
https://www.youtube.com/watch?v=QMocJucOR54
Jakie znowu dane? Imię nazwisko i email... Nie przesadzaj. Jak się tak boisz to podpisz się Miś Uszatek. Pewnie to nic nie da, ale lepiej zrobić cokolwiek niż siedzieć przed kompem i jęczeć jak jest źle i do dupy

Offline adro

Odp: Ustawa o jednolitej cenie książki
« Odpowiedź #363 dnia: Sierpień 04, 2015, 08:07:43 pm »
Zrobione, s-syny z PSLu  :???: :evil:
oby ta zaraza nie weszła juz wiecej do sejmu  :sad:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline blackwaterpark

Odp: Ustawa o jednolitej cenie książki
« Odpowiedź #364 dnia: Sierpień 04, 2015, 08:31:21 pm »
[...] Pewnie to nic nie da, ale lepiej zrobić cokolwiek niż siedzieć przed kompem i jęczeć jak jest źle i do dupy

Jak to jest źle?
Jak to jest do dupy?!
Moja prawie cała rodzina pasożytuje na intratnych stanowiskach spółek Skarbu Państwa z nominacji PSL-u, więc nie może być źle!
( no dobra, żartowałem  :wink: )

Zobacz na załączonym wyżej filmiku, jak dokonuje się przemiału 700 tysięcy głosów; spójrz na załganą mordę Chyżego Ruja - zawodowego kłamcy, który niedawno był z ferajną czmychnął do Brukseli.
Działaj, jak nie szkoda ci czasu...

Offline adro

Odp: Ustawa o jednolitej cenie książki
« Odpowiedź #365 dnia: Sierpień 04, 2015, 09:50:32 pm »
oczywiscie media rezimowe nawet nie zajakna sie o calej sprawie, ech  :doubt:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Death

Odp: Ustawa o jednolitej cenie książki
« Odpowiedź #366 dnia: Sierpień 04, 2015, 10:11:26 pm »
Chciałbym napisać co sądzę o polskim rządzie i kłamstwach na temat uzdrowienia rynku książki, ale dostałbym bana na forum.

Offline 8azyliszek

Odp: Ustawa o jednolitej cenie książki
« Odpowiedź #367 dnia: Sierpień 04, 2015, 10:12:17 pm »
@adro
Przecież telewizja nie będzie popierać czytelnictwa, bo kto wtedy będzie oglądał "Trudne Sprawy", czy tam "Wspaniałe Stulecie". :smile: Zresztą nie mają czasu, bo tylko jeżdżą po PiSie i Kukizie, by ci uzyskali jak najniższy wynik. Układ się broni. :smile:

Przypominam, że ostatnio frekwencja wyborcza ledwo przekroczyła połowę uprawnionych. I to tylko w drugiej turze. Nie idąc na wybory, przyczyniacie się do przekroczenia progu wyborczego przez PSL. :smile:

Offline blackwaterpark

Odp: Ustawa o jednolitej cenie książki
« Odpowiedź #368 dnia: Sierpień 04, 2015, 10:31:54 pm »
Zaprzyjaźnione z władzuchną media donoszą, że strona społeczna, w postaci Krystyny Jandy, wstępnie poparła ten cały projekt (jakie zdanie wyraził Daniel Olbrychski, jeszcze niestety nie podano).

Zatem śpijmy spokojnie, żadna krzywda się nam nie stanie.  :badgrin: A gdyby nawet: 30 zł więcej za komiks, to przecież nie jest jeszcze koniec świata.  :wink: Budowniczowie autostrad masowo poupadali - i co z tego? dalej jesteśmy europejskim tygrysem w sercu Zielonej Wyspy (dziw, że nikt tu się do tego dobrobytu nie pcha...)

PS. Ciekawe, jakie będą echa takich zawirowań na rynku wtórnym? (czytaj: Allegro)

Offline janjedlikowski

Odp: Ustawa o jednolitej cenie książki
« Odpowiedź #369 dnia: Sierpień 04, 2015, 11:30:09 pm »
Jakie są szanse, że ta ustawa przejdzie?

Offline Sokratesik

Odp: Ustawa o jednolitej cenie książki
« Odpowiedź #370 dnia: Sierpień 04, 2015, 11:37:09 pm »
Jak to jest źle?
Jak to jest do dupy?!
Moja prawie cała rodzina pasożytuje na intratnych stanowiskach spółek Skarbu Państwa z nominacji PSL-u, więc nie może być źle!
( no dobra, żartowałem  :wink: )

Zobacz na załączonym wyżej filmiku, jak dokonuje się przemiału 700 tysięcy głosów; spójrz na załganą mordę Chyżego Ruja - zawodowego kłamcy, który niedawno był z ferajną czmychnął do Brukseli.
Działaj, jak nie szkoda ci czasu...
Nie oglądałem tego filmiku... szkoda mi czasu :wink:
ale
Skąd wiesz, że filmik nie jest sfingowany???
Dziwi mnie, że Ci, którzy dopatrują się spisku dziejów tak łatwo ulegają innym, którzy pokazują im w co i jak mają wierzyć. No ale ludzie muszą w coś wierzyć...
Tobie nie szkoda czasu pisać tego, że "jest do dupy" ???
{wyedytowano. wykropkowanie przekleństw nie robi z nich nie-przekleństw - przypis moderatora}
Nie działaj - szkoda czasu. Za to pisz swoje żale - internet chłonny jest......... populistyczna papka - jest do dupy, ale pomysłu żeby było lepiej nie ma


Będzie nowy post  {nie będzie -przypis moderatora} - bo to całkiem inny argument {nie ma znaczenia, regulamin jest regulamin - przypis moderatora}:
Powstańcy też mieli dać se spokój - bo to powstanie i tak nie miało szans...?
Może i masz rację... Nie wiem...
oczywiscie media rezimowe nawet nie zajakna sie o calej sprawie, ech  :doubt:  pzdr
a inne media (i jakie są te nie reżimowe?) się zająknęły ?

za trzy wpisy pod rząd i jeszcze z wulgaryzmami, to już powinienem dać ostrzeżenie, ale mam urlop, więc odpuszczę...

tym razem...
fragsel
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2015, 07:21:00 am wysłana przez fragsel »

Offline adro

Odp: Ustawa o jednolitej cenie książki
« Odpowiedź #371 dnia: Sierpień 05, 2015, 12:20:15 am »
tvp powinna informowac o dzialaniach naszych przedstawicieli w parlamencie. W koncu biora kase od ludzi i ciagle gledza o jakiejs misji.
Mnie to wystarczy, co robia prywatni nadawcy mam gdzies  :razz:
Mam nadzieje, ze po wyborach ktos zajmie sie ta ferajna pana brauna  :biggrin:
W ogole jestem za tym, zeby rozpi.... caly ten okraglostolowy bajzel  :biggrin: , ale to juz sprawa na inna dyskusje  :lol:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline misiokles

Odp: Ustawa o jednolitej cenie książki
« Odpowiedź #372 dnia: Sierpień 05, 2015, 06:11:09 am »
O jakich działaniach mówisz? Naprawdę uważasz, że telewizja publiczna powinna informować o każdej opublikowanej ustawie bądź o pracach nad ustawami? Przecież tego jest mnóstwo! Chyba, że faktycznie chciałbyś słuchać o rzeczach, o których w większości nie masz pojęcia, bo dotyczą zupełnie niezrozumiałego obszaru twojego życia. Naprawdę, chciałbyś widzieć artykuł o nowelizacji ustawy o bezpiecznym stosowaniu promieniowania jonizującego w medycynie, której głównym 'novum' jest przedłużenie specjalizacji dla fizyków medycznych o kolejne 5 lat? Pasjonujące, prawda?

Offline Mati29

Odp: Ustawa o jednolitej cenie książki
« Odpowiedź #373 dnia: Sierpień 05, 2015, 07:10:56 am »
Nawet jakby informowała, co poniektórzy i tak by nie wierzyli. Wszak to media "reżimowe" cokolwiek to znaczy.
Jak żyć? :)




Offline Sokratesik

Odp: Ustawa o jednolitej cenie książki
« Odpowiedź #374 dnia: Sierpień 05, 2015, 09:17:24 am »
Fragsel - na urlopie chce Ci się pilnować regulaminu?! Szacun :smile: :smile: