Autor Wątek: Giełda - komentarze  (Przeczytany 361915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline roble

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2085 dnia: Październik 26, 2016, 09:03:17 pm »
gdy sie czegos pragnie to pieniadze sie nie licza,
oczywiscie trzeba je wpierw zdobyc...

Offline starcek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2086 dnia: Październik 26, 2016, 09:39:24 pm »
[...] Ten tom też po 120 zł chodzi.
[..]

Chodzić to se może i po tysiuńc. Zobacz w zakończonych po ile schodzi. Do tych 120 to może przy filmie dobić. O ile Egmont go nie puści...
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline 8azyliszek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2087 dnia: Październik 27, 2016, 06:56:20 pm »
UUUU - ciekawa oferta na kolorowego Szninkiela od Egmontu

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=szninkiel&sourceid=Mozilla-search&bmatch=base-relevance-floki-5-cul-1-5-1025

Taka aukcja pokaże ile taki tom jest naprawdę wart. Tzn ile ktoś za niego zapłaci. Bo 200 zł za trzytomowe wydanie Hachette wydaje mi się ceną wygórowaną.

Offline bosssu

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2088 dnia: Październik 27, 2016, 08:35:31 pm »
UUUU - ciekawa oferta na kolorowego Szninkiela od Egmontu

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=szninkiel&sourceid=Mozilla-search&bmatch=base-relevance-floki-5-cul-1-5-1025

Taka aukcja pokaże ile taki tom jest naprawdę wart. Tzn ile ktoś za niego zapłaci. Bo 200 zł za trzytomowe wydanie Hachette wydaje mi się ceną wygórowaną.
Bardziej miarodajny byłby komplet od złotówki...na pojedyńcze tomy polują tylko ci co im brakuje akurat tych pozycji

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2089 dnia: Październik 27, 2016, 11:49:27 pm »
Bym się nie zdziwił, gdyby pojawił się integral Szninkla w kolorze od Egmontu w nadchodzącym roku. Zaciekawia mnie czym się sugeruje człowiek wystawiający Szninkla za 600 zł a inni pojedyncze tomy (w licytacji) za 10 zł.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline 8azyliszek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2090 dnia: Październik 30, 2016, 06:17:07 am »
@UP
Gdyby Egmont zapowiedział coś takiego w maju, to ja bym się zdziwił. To że wydadzą Wojnę Domową nie oznacza od razu, że będą powtarzać po innych pozycjach z kolekcji Hachette.

Ja polecę Antykwariat Grochowski na Allegro. W ostatnim tygodniu wystawili trochę tanich TM Semiców i udało mi się dokupić 2 na 3 Supermany, które mieli z Pogrzebu i Rządów Supermanów. Przy średniej 7 zł za numer, może uzbieram ciąg dalszy po Śmierci Supermana, zanim pojawi się ten tom w WKKDC. Nie jestem takim perfekcjonistą jak FloreK i mi wystarczy zwykły stan TM Semiców, a nie mint. ;)  Na razie mam już 4 zeszyty z tego  okresu - zostało mi jeszcze 9. :)
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2016, 09:23:25 am wysłana przez 8azyliszek »

Offline Cringer

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2091 dnia: Październik 30, 2016, 01:47:59 pm »
@UP
Gdyby Egmont zapowiedział coś takiego w maju, to ja bym się zdziwił. To że wydadzą Wojnę Domową nie oznacza od razu, że będą powtarzać po innych pozycjach z kolekcji Hachette
Idąc tym tokiem to Hachette powtarza po Musze. A to oznacza że co najwyżej Egmont też po Musze powtarza nie po Hachette.

mkolek81

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2092 dnia: Październik 30, 2016, 03:16:30 pm »
Gdyby Egmont zapowiedział coś takiego w maju, to ja bym się zdziwił. To że wydadzą Wojnę Domową nie oznacza od razu, że będą powtarzać po innych pozycjach z kolekcji Hachette.

Idąc tym tokiem to Hachette powtarza po Musze. A to oznacza że co najwyżej Egmont też po Musze powtarza nie po Hachette.

Tak naprawdę to wszyscy powtarzają po TM-Semicu ;)

Offline Dembol_

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2093 dnia: Październik 30, 2016, 09:05:30 pm »
"Było cymbalistów wielu,
Ale każdy jeden powtarzał po Marvelu"

Offline absolutnie

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2094 dnia: Październik 30, 2016, 09:57:22 pm »
"Było cymbalistów wielu,
Ale każdy jeden powtarzał po Marvelu"


Albo po DC
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline 8azyliszek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2095 dnia: Listopad 03, 2016, 02:17:21 pm »
Dwa tomy kolorowego Szninkla od Egmontu zeszły po 37 zł za 1 i 80 zł za 2 tom. Czyli pozostałe oferty na Allegro są na razie trochę wygórowane. Można zarobić na odsprzedaży tego komiksu, ale nie majątek.
Cena Diabła Stróża nieco spadła - jest jeden WKKM za 65 zł i wydania egmontowe.

Ponad 50 tomów Thorgala Hachette zaczęło się licytacją od złotówki. Zaproponowałem 172 zł ale już mnie przebito. Nie kupię sobie tego po 4 zł za tom. :)

Offline Cringer

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2096 dnia: Listopad 03, 2016, 04:35:27 pm »
fascynujące

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2097 dnia: Listopad 03, 2016, 04:52:51 pm »
Abstrahując od pierdów Bazyleusza, które obchodzą nikogo mam drobną uwagę do forumowiczów.

Szanujmy się u licha.


Miałem ostatnio dwa razy zakupy, w których a) album twardo-okładkowy został po prostu wrzucony w kopertę, b) album miękko-okładkowy w dużym formacie został owinięty pojedynczą warstwą folii bąbelkowej i wrzucony w kopertę. Jak nieciężko się domyśleć pierwszy przyszedł poobijany, drugi pogięty. Skoro od każdego sklepu wymagamy chuchania i dmuchania na nasze komiksy, to jak już handlujemy między sobą, to wypada zadbać o akceptowalny poziom pakowania. Albo zaznaczyć w ofercie, że mamy wywalone w jakim stanie komiks dotrze do kupującego. Howgh.

Offline starcek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2098 dnia: Listopad 03, 2016, 06:41:11 pm »
To ja złożę hołd dziękczynny za porządne pakowanie forumowiczowi stolek19.
Również interesy z podwawelskimi  Damballą to czysta poezja.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline szuwarek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #2099 dnia: Listopad 04, 2016, 04:29:49 pm »
Abstrahując od pierdów Bazyleusza, które obchodzą nikogo mam drobną uwagę do forumowiczów.

Szanujmy się u licha.


Miałem ostatnio dwa razy zakupy, w których a) album twardo-okładkowy został po prostu wrzucony w kopertę, b) album miękko-okładkowy w dużym formacie został owinięty pojedynczą warstwą folii bąbelkowej i wrzucony w kopertę. Jak nieciężko się domyśleć pierwszy przyszedł poobijany, drugi pogięty. Skoro od każdego sklepu wymagamy chuchania i dmuchania na nasze komiksy, to jak już handlujemy między sobą, to wypada zadbać o akceptowalny poziom pakowania. Albo zaznaczyć w ofercie, że mamy wywalone w jakim stanie komiks dotrze do kupującego. Howgh.
Gorąco popieram Blaskowitza!!! Też zdarzały mi się podobne "przygody". Ostatnia w tym tygodniu.
Dodałbym do tego apel o rzetelną informację o ewentualnych uszkodzeniach. Jakieś dwa miesiące temu kupowałem pewnego białego kruka, który miał być w stanie "idealnym". Okazało się, że ma bardzo mocno ubity i rozerwany róg (reszta rogów "tylko" ubita, ale nie pęknięta), jakieś plamy (jedzenie?) na stronach wewnątrz i oczywiście liczne rysy. Niektórzy nie przywiązują wielkiej uwagi do stanu komiksu, inni tak. Ale wydaje mi się, że wzajemny szacunek pomiędzy członkami grupy (ale przecież nie tylko) wymaga poinformowania jak jest w rzeczywistości. Niech to kupujący sam oceni czy coś takiego mu odpowiada czy nie. Oszczędziłoby to obojgu osób nerwów, pretensji, itd.