trawa

Autor Wątek: Giełda - komentarze  (Przeczytany 362651 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1845 dnia: Maj 27, 2016, 03:42:03 pm »
Na Allegro jest dobra oferta na Essential 2 AMS - 49 zł z przesyłką. Niby można by kupić, ale portfel trochę boli.
To jak nie kupujesz i polecasz to może zapodaj linka to ktoś chętny pewnie go kupi.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline mack3

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1846 dnia: Maj 27, 2016, 04:49:08 pm »
To jak nie kupujesz i polecasz to może zapodaj linka to ktoś chętny pewnie go kupi.
49 zł to początek licytacji :)
Myślę, że każdy chętny znajdzie, komiks jest normalnie opisany na allegro ;)

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1847 dnia: Czerwiec 04, 2016, 08:15:47 am »
aukcja sprzed informacji że egmont nie będzie robił dodruku:
http://allegro.pl/sin-city-rodzinne-wartosci-twarda-oprawa-i6180703981.html

aukcja zakończona przed chwilą:
http://allegro.pl/sin-city-rodzinne-wartosci-twarda-bdb-i6227324691.html

"szkoda".
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2016, 08:23:19 am wysłana przez mgnesium »

Offline niuklik

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1848 dnia: Czerwiec 05, 2016, 11:08:05 am »
Widzę, że po tej wiadomości sprzedajesz swoje egzemplarze bez Rodzinnych Wartości. Trochę za drogo patrząc na podobne aukcje...Ja mam w d...Egmont - łaski mi nie robią dodrukiem, kupuję omnibusa.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1849 dnia: Czerwiec 06, 2016, 12:09:51 pm »
Dorzuciłem [...] taki drobiazg, który nie jest komiksem, ale może kogoś z kolekcjonerów zainteresuje:
http://allegro.pl/doctor-humoris-causa-plakietka-i6247417312.html
Oczywiście jaja i to po pachy sobie robisz jak na Doktora Humoris Causa przystało. Ale jeśli to jednak prawda, to nie rób tego i to jeszcze za takie grosze. Nawet mnie, zupełnie bezwartościowego człowieka, którego jedynym majątkiem jest kiepskie poczucie humoru, żona sprzedała za ponad 2 miliony złotych. No to teraz pomyśl, ile tak naprawdę warte jest to zaszczytne wyróżnienie, które chcesz puścić za jakąś nędzną garstkę srebrników.

Offline absolutnie

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1850 dnia: Czerwiec 10, 2016, 03:36:37 pm »
Oczywiście jaja i to po pachy sobie robisz jak na Doktora Humoris Causa przystało. Ale jeśli to jednak prawda, to nie rób tego i to jeszcze za takie grosze. Nawet mnie, zupełnie bezwartościowego człowieka, którego jedynym majątkiem jest kiepskie poczucie humoru, żona sprzedała za ponad 2 miliony złotych. No to teraz pomyśl, ile tak naprawdę warte jest to zaszczytne wyróżnienie, które chcesz puścić za jakąś nędzną garstkę srebrników.


Twój dowcip bywa czasem tak subtelny, że go nie rozumiem. I teraz właśnie jest ten czas.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1851 dnia: Czerwiec 10, 2016, 07:34:27 pm »
Niekiedy rzeczywiście zdarza mi się żartować, nie miało to jednak miejsca w powyższym poście; wszystko, co tam napisałem, jest najczystszą prawdą. Najkrócej rzecz ujmując, uważam, że wartość sprzedawanego przez Ciebie przedmiotu jest, po pierwsze, duża, po drugie, niemierzalna w złotówkach. Gdybym to ja był jego prawowitym posiadaczem, to zdecydowałbym się na rzutowanie jego wartości z kategorii dla niego naturalnej do lichej kategorii materialnej (złotówkowej) jedynie w ekstremalnej sytuacji życiowej. Jak widzisz, nie miałem nic śmiesznego na myśli, a wręcz przeciwnie.

Offline absolutnie

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1852 dnia: Czerwiec 10, 2016, 08:11:44 pm »
Niekiedy rzeczywiście zdarza mi się żartować, nie miało to jednak miejsca w powyższym poście; wszystko, co tam napisałem, jest najczystszą prawdą. Najkrócej rzecz ujmując, uważam, że wartość sprzedawanego przez Ciebie przedmiotu jest, po pierwsze, duża, po drugie, niemierzalna w złotówkach. Gdybym to ja był jego prawowitym posiadaczem, to zdecydowałbym się na rzutowanie jego wartości z kategorii dla niego naturalnej do lichej kategorii materialnej (złotówkowej) jedynie w ekstremalnej sytuacji życiowej. Jak widzisz, nie miałem nic śmiesznego na myśli, a wręcz przeciwnie.


Obawiam się, że gdybym był w ekstremalnej sytuacji życiowej, to mógłbym się srodze rozczarować próbując się ratować w sposób, o jakim piszesz.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Blaksad

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1853 dnia: Czerwiec 13, 2016, 07:03:31 pm »
Na allegro więcej ofert z pierwszym tomem "Składu głównego" niż drugiego.  :lol: 

Offline Itachi

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1854 dnia: Czerwiec 13, 2016, 07:33:06 pm »
Na allegro więcej ofert z pierwszym tomem "Składu głównego" niż drugiego.  :lol:

Ongrys nie dał 100% gwarancji, że będzie II wydanie tomu pierwszego, więc...

Offline starcek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1855 dnia: Czerwiec 14, 2016, 06:19:30 am »
Nadzieja silna jest, a nerwy biznesmenow słabe. Nie sprzedali za 220 zł, teraz z ceną schodzą juz poniżej 140 zł. Zabawa trwa.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

JanT

  • Gość
Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1856 dnia: Czerwiec 14, 2016, 08:26:33 am »
Cytuj
Dla zwycięzcy licytacji dorzucam jako bonus pozostałe tomy 1,2,3,4,6,7
dobre  :smile:

Offline Kokosz

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1857 dnia: Czerwiec 14, 2016, 08:34:24 am »
Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieć pomoc w przygotowaniu wznowienia pierwszego integrala "Składu Głównego", tak więc takie wznowienie staje się całkiem prawdopodobne.

Nadzieja silna jest, a nerwy biznesmenow słabe. Nie sprzedali za 220 zł, teraz z ceną schodzą juz poniżej 140 zł. Zabawa trwa.

Proszę bardzo, jeden wpis na forum i ile kasy można zaoszczędzić...

Offline Mawer

Odp: Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1858 dnia: Czerwiec 14, 2016, 08:40:56 am »
dobre  :smile:


Klient zrezygnował z zakupu kompletu, komiksy już od paru dni zapakowane czekają na nowego właściciela, a na regale brak miejsca na ewentualny powrót :roll:

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1859 dnia: Czerwiec 23, 2016, 03:24:37 pm »
To dobre miejsce na komentarz odnośnie transakcji z działu giełda?

Jeśli tak, to... Kupiłem ostatnio komiks od użytkownika Itachi i jestem bardzo zadowolony. Wszystko błyskawicznie, na maila dostałem numer przesyłki do śledzenia, a opakowanie pancerne. Dzięx, dzięx, dzięx. :D