Autor Wątek: Giełda - komentarze  (Przeczytany 362283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mack3

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1695 dnia: Luty 13, 2016, 02:27:48 am »
No nie dadzą sępy tanio kupić Narodzin Demona. Nie dadzą. Podbiją cenę do 56 zł i to już nie jest tak atrakcyjne jak 37 zł. :smile:
allegro... a komuś kto tyle licytował wystarczyło wpisać w google "ceneo Narodziny Deomna" i wyskoczyłoby że za 60-63 zł może mieć z przesyłką ten komiks nowy... ale lepiej sobie policytować i kupić mniej więcej w takiej samej cenie, albo nawet drożej (zależy ile wynosiła przesyłka w tej aukcji) używkę na allegro :)

Offline 8azyliszek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1696 dnia: Luty 13, 2016, 05:38:22 am »
@UP
56 zł to cena już razem z przesyłką. Czyli dalej z 9 zł taniej niż dostawa nowego egzemplarza z księgarni. A raz czytany komiks, bez śladów używania, to niezła alternatywa.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1697 dnia: Luty 13, 2016, 08:45:39 am »
@UP
56 zł to cena już razem z przesyłką. Czyli dalej z 9 zł taniej niż dostawa nowego egzemplarza z księgarni. A raz czytany komiks, bez śladów używania, to niezła alternatywa.

Gorzej jak raz czytamy "na kiblu". Miłej lektury.

Offline MarekJ

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1698 dnia: Luty 13, 2016, 09:41:17 am »
Slaine już szaleje....
http://allegro.pl/slaine-krol-naklad-wyczerpany-i5986575776.html
Sprzeda się w tej cenie?

A tutaj chyba test aktualnej ceny rynkowej
http://allegro.pl/slaine-krol-nowy-studio-lain-i5987081616.html

Offline Wolf85

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1699 dnia: Luty 13, 2016, 09:52:08 am »
Slaine już szaleje....
http://allegro.pl/slaine-krol-naklad-wyczerpany-i5986575776.html
Sprzeda się w tej cenie?



Obstawiam, że sprzeda, może nie teraz, ale za pół roku na pewno...
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline mack3

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1700 dnia: Luty 13, 2016, 11:53:42 am »
@UP
56 zł to cena już razem z przesyłką. Czyli dalej z 9 zł taniej niż dostawa nowego egzemplarza z księgarni. A raz czytany komiks, bez śladów używania, to niezła alternatywa.
a, tego nie napisałeś. Weź pod uwagę jednak, że kupując w księgarni raczej zawsze kupujesz więcej komiksów, więc cena przesyłki się rozkłada i wychodzi po ok. 1 zł. Niemniej jednak, rzeczywiscie daje to ok. 5 zł różnicy (allegro vs. księgarnia), a to już kwota przy której mozna się zastanowić.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2016, 05:13:54 pm wysłana przez mack3 »

Offline 8azyliszek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1701 dnia: Luty 15, 2016, 07:41:44 am »
Mam do sprzedania 5 pierwszych tomów serii "Daredevil" autorstwa Marka Waida za 250 zł wraz z przesyłką. Komiksy nowe.
http://allegro.pl/daredevil-mark-waid-tomy-od-1-do-5-nowe-i5990312696.html

Czy oryginalne Sound and Fury jest warte 250 zł? Dla mnie nie za bardzo - ktoś tu cwaniakuje. :) Po pierwsze to są chyba zeszyty 24-stronnicowe a nie "tomy". Po drugie - po co kupować angielskiego Daredevila, skoro we wrześniu wyjdzie to po polsku w WKKM?

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1702 dnia: Luty 15, 2016, 09:34:36 am »
Czy oryginalne Sound and Fury jest warte 250 zł? Dla mnie nie za bardzo - ktoś tu cwaniakuje. :smile: Po pierwsze to są chyba zeszyty 24-stronnicowe a nie "tomy". Po drugie - po co kupować angielskiego Daredevila, skoro we wrześniu wyjdzie to po polsku w WKKM?


Zaraz umrę... TO JEST PIERWSZE 5 TOMÓW TEGO RUNU (z 7 które są całością tego runu przed All New Marvel NOW).

Czyli 5 razy po niepełne 150 stron (dobrego) komiksu. Nie wprowadzaj ludzi w błąd... bo to całkiem normalna cena za ten komplet (jeżeli tomy są w dobrym stanie, a sądząc po informacjach to są).

EDIT: Nie, to nie jest moja aukcja.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2016, 10:53:54 am wysłana przez kuba g »
perły przed wieprze

Offline 8azyliszek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1703 dnia: Luty 15, 2016, 12:00:39 pm »
@UP
A już myślałem. :)

A - jak to są tomy po 150 stron to dla kolekcjonerów oferta może być. Po prostu w opisie aukcji nie ma podanej liczby stron, a przez tą folię na zdjęciu nie widać, że to grube albumy są. Równie dobrze mogłyby być one cienkie.

Offline Wolf85

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1704 dnia: Luty 15, 2016, 12:53:15 pm »
@UP
A już myślałem. :smile:



Przy następnym myśleniu zechciej najpierw spojrzeć, choć na opis. I zechciej też wreszcie przyjąć do wiadomości, że rzeczy są warte zwykle tyle ile ktoś jest w stanie za nie zapłacić, a nie tyle ile ty uważasz. Bo ja tam nie widzę nic zdrożnego nawet w komiksie 150 stron w cenie 250 zł.


To również nie moja aukcja
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1705 dnia: Luty 15, 2016, 12:53:25 pm »
Równie dobrze mógłbyś przestać pisać na jakiś temat, na który nie masz pojęcia, ale jednak Cię to nie powstrzymuje.

Offline 8azyliszek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1706 dnia: Luty 15, 2016, 01:06:41 pm »
@UP
U2

To jest temat o komentarzach ofert w giełdzie. I to właśnie robię. W opisie aukcji nie ma liczby stron. Ktoś mógłby potraktować tom jako cienki zeszyt. A zdanie, że zawierają "pełny story art" mogło dotyczyć tylko Sound and Fury. Uważam, że mój błąd jest uzasadniony wobec szczupłości opisu - ani liczby stron, ani o twardości lub miękkości okładek.

Komplet pięciu pierwszych tomów serii "Daredevil" autorstwa Marka Waida, które tworzą pełny story arc. Na zdjęciach komiksy są w koszulkach. Wszystkie tomy nowe.

@DOWN
Jeśli ktoś lubi kupować komiksy po angielsku to jak najbardziej.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2016, 01:45:16 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1707 dnia: Luty 15, 2016, 01:08:10 pm »
@UP
A już myślałem. :smile:

A - jak to są tomy po 150 stron to dla kolekcjonerów oferta może być.


Tak szczerze? Jak na obecną wartość rynkową powyższych tomów (patrząc przez polskie MCSy) to ta cena nie jest "może być" tylko jest naprawdę dobra. Średnia cena tych tomów to ok 60pln, daje to oszczędność całkiem istotną przy takim zestawie. Oferta dobra, bez szukania problemu tam gdzie go nie ma. To nie jest oferta dla kolekcjonerów, to jest atrakcyjna oferta dla każdego normalnego czytelnika, który nie chce ryzykować z amazonem/ebayem.
perły przed wieprze

Offline 8azyliszek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1708 dnia: Luty 16, 2016, 10:57:14 am »
Do już wystawionych dwóch tomów Green Arrowa doszły:

Sandman: Zabawa w ciebie cz.1 i 2 (wydanie 1),
Sandman: Refleksje i Przypowieści cz. 1 i 2 (wydanie 1),
Inhumans cz. 1 i 2 Egmont,
Midnight Nation cz 1,2,3 (całość).

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=266315

Ooo - to są ci Inhumans co na ich podstawie zrobiono motion comics. Za tą cenę to naprawdę dobra oferta.

Offline laf

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1709 dnia: Luty 16, 2016, 11:15:15 am »
Ooo - to są ci Inhumans co na ich podstawie zrobiono motion comics. Za tą cenę to naprawdę dobra oferta.
No tylko że brakuje trzeciej części, która stanowi integralną całość. To jak z wydaniem przez Haszet Spider-Man: Marvel Knights, gdzie również zabrakło trzeciej części całego story-arcu.

 

anything