trawa

Autor Wątek: Giełda - komentarze  (Przeczytany 362670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline starcek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1680 dnia: Luty 09, 2016, 12:22:34 pm »
Pierwsze wydanie Incala miało te czaderskie kolory, które raczej nie mają wielu fanów.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline eskos

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1681 dnia: Luty 09, 2016, 12:58:31 pm »
Pierwsze wydanie Incala miało te czaderskie kolory, które raczej nie mają wielu fanów.


W przypadku I-szego wydania INCALa miałeś szansę dostać autograf od autora. Przypominając sobie tamtą kolejkę ludzi w ŁDKu można by nawet dojść do wniosku, że egzemplarzy I-szych wydań Feralnego i Incala bez autografu jest zdecydowanie mniej  :biggrin: .

Offline Death

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1682 dnia: Luty 09, 2016, 01:01:55 pm »
W przypadku I-szego wydania INCALa miałeś szansę dostać autograf od autora. Przypominając sobie tamtą kolejkę ludzi w ŁDKu można by nawet dojść do wniosku, że egzemplarzy I-szych wydań Feralnego i Incala bez autografu jest zdecydowanie mniej  :biggrin: .
Przypominam sobie jak wtedy kręciliście ze mnie w tej kolejce bekę, że nie wiem co to betonowa mewa, bo dopiero kupiłem tego Incala i specjalnie na autograf. Normalnie jakbym nie znał Vadera i trafił na spotkanie fanów Star Wars. :wink:

Offline eskos

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1683 dnia: Luty 09, 2016, 01:11:28 pm »
Przypominam sobie jak wtedy kręciliście ze mnie w tej kolejce bekę, że nie wiem co to betonowa mewa, bo dopiero kupiłem tego Incala i specjalnie na autograf. Normalnie jakbym nie znał Vadera i trafił na spotkanie fanów Star Wars. :wink:
E tam nie pamiętam. Ty się lepiej Krzysztof zadeklaruj od kiedy znowu zaczynasz jeździć na konwenty Łódź/Warszawa, bo trochę Cię na nich brakuje chłopie.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1684 dnia: Luty 09, 2016, 01:14:03 pm »
Pierwsze wydanie Incala miało te czaderskie kolory, które raczej nie mają wielu fanów.
A nie fajnie mieć wydania oba, żeby choćby te kolory sobie porównać? Nie mówiąc już nawet o tym, że gdzie jak gdzie, ale w przypadku Incala ta różna kolorystka w obydwu wydaniach mocno na klimat wpływa i, co za tym idzie, doświadczenie lekturowe. A i kwestia samego tlumaczenia tez nie pozostaje tutaj bez znacznia, bo wyd. I Birek ładnie tłumaczył, a w wyd. II translacja do życzenia nieco pozostawia - tak przynajmniej mówią, ja tylko wyd. I czytałem, wyd. II. zaś nie, bo czasu nie miałem.

Offline starcek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1685 dnia: Luty 09, 2016, 01:17:04 pm »
Fajnie, fajnie - czekam aż zejdzie do 120 i kupię. 
Ale nie wiem czy się doczekam bo chyba za dużo jest z autografami, więc aż tak dużo używek nie ma na allegro.  :badgrin:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Death

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1686 dnia: Luty 09, 2016, 01:18:04 pm »
E tam nie pamiętam. Ty się lepiej Krzysztof zadeklaruj od kiedy znowu zaczynasz jeździć na konwenty Łódź/Warszawa, bo trochę Cię na nich brakuje chłopie.
Może w październiku się uda. :smile:

Offline Mefisto76

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1687 dnia: Luty 09, 2016, 01:25:49 pm »
Przypominam sobie jak wtedy kręciliście ze mnie w tej kolejce bekę, że nie wiem co to betonowa mewa, bo dopiero kupiłem tego Incala i specjalnie na autograf. Normalnie jakbym nie znał Vadera i trafił na spotkanie fanów Star Wars. :wink:

E tam, beka to była, kiedy po 5 godzinach stania dowiedziałeś się, że Moebius nic nie rysuje, tylko podpisuje :smile:

Może w październiku się uda. :smile:

Już Ci się tak trzeci rok "udaje".
A na KW zawita Twój ukochany Hermann na premierę Twojego wymarzonego Comanche :)
 
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline eskos

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1688 dnia: Luty 09, 2016, 02:01:44 pm »
A na KW zawita Twój ukochany Hermann na premierę Twojego wymarzonego Comanche :smile:
Jeszcze trochę a Hermann na KW będzie takim stałym bywalcem jak GR na MFKiG tyle go teraz wydają. BTW zapraszam do przyjazdu. W maju o 4-tej nad ranem jest już widno i w miarę ciepło a i znajomych tłum.  :biggrin:

Offline 8azyliszek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1689 dnia: Luty 09, 2016, 03:05:09 pm »
Ja traktuję komiksy użytkowo. Liczy się dla mnie treść a nie forma. Wydany na gazetówce Kinghtfal czy Śmierć Supermana, jest dla mnie tak samo wartościowe jak omniak. Pomijając już fakt że Azyl Arkham to psychobełkot - chyba bym z byka spadł gdybym zapłacił 150 zł za pierwsze polskie wydanie, podczas gdy drugie, wzbogacone o dodatki, kosztuje 1/3 tej ceny.

No i polskie pierwsze wydania w życiu nie będą tak wartościowe jak amerykańskie. Dlatego nie ma większego znaczenia czy kupię pierwsze czy czwarte. Jak ktoś daje ci 200 zł za Kingdome Come to sprzedawaj. Zanim Egmont ogłosi, że wyda to w polskim Deluxie. Skoro powtarzają AA, to i ten tytuł jest prawdopodobny.

Nie lubię rysunków Rossa. Trochę się przejechałem i przepłaciłem za Justice. KC i tak już czytałem i się nie zachwyciłem. Nie wiem ile to by musiało kosztować, żebym je kupił. Zwłaszcza wobec bogactwa MN.

Offline vision2001

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1690 dnia: Luty 09, 2016, 04:07:24 pm »
Jak ktoś daje ci 200 zł za Kingdome Come to sprzedawaj.
Mało. :wink:


EDIT: właśnie poszło za 3 stówki.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2016, 07:54:22 pm wysłana przez vision2001 »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline 8azyliszek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1691 dnia: Luty 12, 2016, 09:44:40 pm »
No nie dadzą sępy tanio kupić Narodzin Demona. Nie dadzą. Podbiją cenę do 56 zł i to już nie jest tak atrakcyjne jak 37 zł. :)

A ten świeży użytkownik, co chce kupić tomy WKKM - Od 54 numeru możesz kupić bezpośrednio u Hachette. A te 74 i 76 może jeszcze na sklepie Gildi. Zaginiony Ultimate Spider-man jest za 5 dych na Allegro.

http://allegro.pl/wkkm-82-ultimate-spider-man-smierc-spider-mana-i5983977462.html

Offline Itachi

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1692 dnia: Luty 12, 2016, 09:52:46 pm »
Zaginiony Spider-Man jest od wczoraj dostępny na gildii :roll: Czasami warto sprawdzić niż wypisywać głupotki.

No nie dadzą sępy tanio kupić Narodzin Demona. Nie dadzą. Podbiją cenę do 56 zł i to już nie jest tak atrakcyjne jak 37 zł. :smile:

Konkurencja Bazylu, konkurencja. Może trzeba było poczekać i snajpera ustawić?

Offline pshemko79

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1693 dnia: Luty 12, 2016, 10:26:21 pm »
Czasami warto sprawdzić niż wypisywać głupotki.
Przesada. Nie było tam nic głupiego. Ciekawe czy napisałbyś to samo, gdyby nie chodziło o Bazyla. Śmiem wątpić.
Zawsze bądź sobą... Chyba, że możesz być Batmanem... Wtedy zawsze bądź Batmanem...

Offline Itachi

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1694 dnia: Luty 12, 2016, 10:27:41 pm »
Myślisz, że jak z kolejnego konta będziesz bronił swojego pierwszego to będziesz fajny?

 

anything