trawa

Autor Wątek: Giełda - komentarze  (Przeczytany 361486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Holsten

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1605 dnia: Listopad 19, 2015, 11:54:15 am »
Jeden dzien do konca.

Offline mummu

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1606 dnia: Listopad 20, 2015, 08:06:32 am »
pamiętam, że ktoś szukał białego orła numer 9 wariant C
właśnie się pojawił w sklepie gildii

Offline sgor

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1607 dnia: Listopad 20, 2015, 12:13:08 pm »

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1608 dnia: Listopad 20, 2015, 12:14:58 pm »
Aukcja zakończona, ostateczna kwota: 3 460,00 zł

właśnie pisałem post  :smile: jestem zaskoczony, to znacznie więcej niż wyszłoby za albumy kupowane indywidualnie.

Offline sgor

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1609 dnia: Listopad 20, 2015, 12:16:36 pm »
właśnie pisałem post  :smile: jestem zaskoczony, to znacznie więcej niż wyszłoby za albumy kupowane indywidualnie.

Jedyne co przychodzi mi do głowy to "bonus" za te same numery poszczególnych albumów.

Offline eskos

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1610 dnia: Listopad 20, 2015, 01:25:30 pm »
Jedyne co przychodzi mi do głowy to "bonus" za te same numery poszczególnych albumów.
A mnie się wydaje, że na cenę spory wpływ miały dodatki (oryginał planszy w ołówku + rysunki), które są bardziej unikalne niż same albumy.

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1611 dnia: Listopad 20, 2015, 01:38:22 pm »
A mnie się wydaje, że na cenę spory wpływ miały dodatki (oryginał planszy w ołówku + rysunki), które są bardziej unikalne niż same albumy.

a plansza nie była dodatkiem do bąbelków?

Offline pokia

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1612 dnia: Listopad 20, 2015, 02:18:36 pm »
Cena mnie akurat nie dziwi. Przemyślana kolekcja, idealny stan. Nie trzeba szukać po innych aukcjach, kompletować z różnych źródeł.

Ciekawe czy ktoś ma podobną kolekcję,  ale z niższymi numerami. Taki zestaw z jedynką mógłby się sprzedać za ok.8000 zł.

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1613 dnia: Listopad 20, 2015, 07:56:58 pm »
Nie zapominajmy o jednym - aby wystawić do sprzedania taki zestaw , należy go  posiadać.
Aby go posiadać - należy go zakupić.
Aby go zakupić - trzeba być oddanym i wiernym fanem.
Wolę nie wiedzieć jakie zrządzenie losu zmusiło tego człowieka do tego desperackiego kroku jakim było wystawienie na sprzedaż takiej kolekcji.
 
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline horror

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1614 dnia: Listopad 21, 2015, 05:24:08 am »
mnie to bardziej ciekawi jak to mozliwe ze ten co zalicytowal sekunde pozniej wygral licytacje :)

Offline peta18

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1615 dnia: Listopad 21, 2015, 05:47:24 am »
mnie to bardziej ciekawi jak to mozliwe ze ten co zalicytowal sekunde pozniej wygral licytacje :smile:
Bo zalicytowal wieksza kwote maksymalna. Teraz mechanizm licytacji allegro (o ile sienie myle) wyglada tak, ze licytujesz swoja maksymalna kwote X, ale system podbija o kwote Y (np. 1 zl). Jezeli ktos to przebije, to wchodzi Twoja maksymalna kwota. Jezeli nikt nie przebije to kupujesz przedmiot podbity o Y.
Nie mam 100% pewnosci, bo w tym roku moze raz bralem udzial w licytacji i mniej wiecej tak to wygladalo.

Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline eskos

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1616 dnia: Listopad 21, 2015, 06:47:18 am »

a plansza nie była dodatkiem do bąbelków?

Tak, plansza w ołówku była dodatkiem do Pożegnalnych Bąbelków, ale tylko dla osób, które po wydaniu Tfuja zrobiły u Tadeusza przedpłatę i swoje spokojnie odczekały.


Ciekawe czy ktoś ma podobną kolekcję,  ale z niższymi numerami.
Tak. Poza mną jeszcze kilka osób z tego forum i kilku stałych bywalców MFKiG. Niektórzy mają bardzo fajne dedykacje w tych albumach. Osobiście trudno by mi było rozstać się z tymi komiksami (żona je uwielbia; szczególnie Tfuja).
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2015, 07:38:23 am wysłana przez fragsel »

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1617 dnia: Listopad 30, 2015, 12:11:19 am »

Tak, plansza w ołówku była dodatkiem do Pożegnalnych Bąbelków, ale tylko dla osób, które po wydaniu Tfuja zrobiły u Tadeusza przedpłatę i swoje spokojnie odczekały.


dzięki za info - jakoś przegapiłem odpowiedź


z innej beczki: klik - jak niesamowicie przykro się robi gdy się widzi "may not ship to poland".

Offline adro

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1618 dnia: Listopad 30, 2015, 02:15:40 pm »
taki se ten zestaw szalu nie ma  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline mack3

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1619 dnia: Grudzień 02, 2015, 03:06:49 pm »
Czy ktoś wie może w jakich cenach chodzą na aukcjach komplety Lobo Wyzwolony od Mandragory? (pojedyncze części można relatywnie łatwo znaleźć i czesto się pojawiają, ale komplety - 6 części - są chyba naprawdę rzadkie)