Autor Wątek: Giełda - komentarze  (Przeczytany 362548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosssu

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1395 dnia: Sierpień 28, 2015, 11:52:54 am »
To następny będzie wystawiony juz za min 200zł :badgrin: bo...przecież po tyle Skład "chodzi na allegro" :razz:

Offline p3rshing

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1396 dnia: Sierpień 28, 2015, 01:12:55 pm »
http://allegro.pl/sklad-glowny-loisel-tripp-plansze-europy-i5631046565.html

To było za 249 wystawione, ale ktoś cenę dziś rano obniżył.

Offline pa3ck

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1397 dnia: Sierpień 28, 2015, 01:50:31 pm »

Offline KiJ

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1398 dnia: Sierpień 30, 2015, 08:05:07 pm »
I tutaj pytanie: ktoś na Peanauts i może powiedzieć czy pasują do polskich wydań?

Proszę bardzo:
http://www.fotosik.pl/zdjecie/25f9ee05c1fa1eb0

Offline pokia

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1399 dnia: Sierpień 30, 2015, 08:14:26 pm »
Wielkie dzięki. Wydanie od Canongate? Myślałem, że po angielsku mamy tylko Fantagraphics.
Czy dobrze widzę, że to wydanie jest z obwolutą?

Feldkurat

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1400 dnia: Sierpień 31, 2015, 09:46:08 am »
http://allegro.pl/sklad-glowny-loisel-tripp-plansze-europy-i5631046565.html

To było za 249 wystawione, ale ktoś cenę dziś rano obniżył.

Ten sprzedający wystawia komiksy po strasznie zawyżonych cenach, ja jego aukcje omijam szerokim łukiem. Ciekawe, czy ktoś to kupuje.

Offline KiJ

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1401 dnia: Sierpień 31, 2015, 12:23:15 pm »
Pokia- tak, dokładnie z obwolutą. Kupowałam na brytyjskim Amazonie.

Offline blackwaterpark

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1402 dnia: Sierpień 31, 2015, 12:47:12 pm »
Ten sprzedający wystawia komiksy po strasznie zawyżonych cenach, ja jego aukcje omijam szerokim łukiem. Ciekawe, czy ktoś to kupuje.

Powiem tak: gdybym nie miał, to bym kupił. 200 zł? Warto.
No chyba, że cena poszybuje w górę (aktualnie: 170 wejść na stronę).

PS. Ciekawe, jak będzie wyglądać cena tomu 1, skoro tylko pojawi się kontynuacja?

Offline DaryW

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1403 dnia: Sierpień 31, 2015, 02:49:01 pm »


Odczuwam konieczność ustosunkowania
Wystawiam nie tanio, ale i nie mam musu sprzedaży. Komiksy z reguły są najwyższej raz czytane, i może ty omijasz moje aukcje ale setki klientów tego nie czyni i nie żałuje :)

Ten sprzedający wystawia komiksy po strasznie zawyżonych cenach, ja jego aukcje omijam szerokim łukiem. Ciekawe, czy ktoś to kupuje.

Offline mack3

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1404 dnia: Sierpień 31, 2015, 04:36:11 pm »

Odczuwam konieczność ustosunkowania
Wystawiam nie tanio, ale i nie mam musu sprzedaży. Komiksy z reguły są najwyższej raz czytane, i może ty omijasz moje aukcje ale setki klientów tego nie czyni i nie żałuje :smile:
Tak z ciekawości, bez ironii - ile setek komiksów już sprzedałeś?

Lokus

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1405 dnia: Sierpień 31, 2015, 04:44:58 pm »
Tak z ciekawości, bez ironii - ile setek komiksów już sprzedałeś?
Z tego co widzę kolega DaryW ma na allegro sprzedanych 943 rzeczy. Nie wiem ile z nich to komiksy, lecz z tego wszystkiego ma 2 negatywne komentarze: jeden z 2010 roku i jeden z 2011. Sądzę że jak na jedenaście lat obecności na Allegro wynik około 90 transakcji rocznie może nie urywa tego i owego, ale ludzie kupują i wystawiają dobre komentarze. Nie wiem w czym problem

ramirez82

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1406 dnia: Sierpień 31, 2015, 04:55:57 pm »

Odczuwam konieczność ustosunkowania
Wystawiam nie tanio, ale i nie mam musu sprzedaży. Komiksy z reguły są najwyższej raz czytane, i może ty omijasz moje aukcje ale setki klientów tego nie czyni i nie żałuje :)


Wiesz jak to jest, wielce prawdopodobne, że ktoś kto wytyka palcem "on sprzedaje drogo", sam sprzedaje komiksy za takie kwoty.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1407 dnia: Sierpień 31, 2015, 05:41:44 pm »
dziś wystawiam:

http://www.ebay.pl/sch/doman-d1/m.html?_nkw=&_armrs=1&_ipg=&_from=
Ciekawe za ile zejdzie ten FF. Z której strony by nie patrzeć wszystkie egzemplarze kupterazowe są za 800+ PLN. To już jest cena przy której można rozważać pozbycie się swojego egzemplarza. :biggrin: Annihilation Omni jak widzę jest już tylko powyżej 1k PLN i jestem coraz mniej przekonany czy trzymanie go na półce jest mi potrzebne do szczęścia. :wink:

Offline blackwaterpark

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1408 dnia: Sierpień 31, 2015, 06:18:13 pm »
Wiesz jak to jest, wielce prawdopodobne, że ktoś kto wytyka palcem "on sprzedaje drogo", sam sprzedaje komiksy za takie kwoty.

Jak to było z tym ''źdźbłem'' i tą ''belką we własnym oku'':wink:
Była taka przypowieść...

A oprócz tego było powiedziane: ''Kto bez winy, niech pierwszy rzuci kamień'' (dzisiaj to raczej betonowa kostka brukowa)  :lol:

Offline pokia

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1409 dnia: Sierpień 31, 2015, 06:54:13 pm »
Mnie nie razi to, że ktoś, kto jest kolekcjonerem sprzedaje komiksy w takich cenach jakie uznaje za stosowne i takich jakie mu odpowiadają. Jeśli ktoś inny jest gotowy dać taką kwotę, to wydaje mi się, że wszystko jest w porządku.

Mnie denerwują antykwariaty pokroju zaszybą, bo wystawiają komiksy po absurdalnych cenach, oderwanych od rzeczywistości. Oczywiście też mają do tego prawo. Wydaje mi się też, że wielu komiksiarzy jest uczulonych na tych sprzedawców.

Kolejna sprawa, to ten sprzedawca i jego aukcje. Powiedzcie, kto to jest i ile jeszcze ma komiksów do sprzedania.