Autor Wątek: Giełda - komentarze  (Przeczytany 362037 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1260 dnia: Maj 28, 2015, 09:15:15 pm »
Dobrze, ale krytykujecie dla krytykowania czy rzeczywiście twierdzicie, że nie jest to podpis Brubakera? Bo wygląda na jego.

no niby, ale w necie można znaleźć zdjęcia komiksów z jego autografem. jak dla mnie nie do zweryfikowania, nie ryzykowałbym.

Offline arczi_ancymon

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1261 dnia: Maj 28, 2015, 09:18:40 pm »
Nie wiem, nie interesuje mnie kolekcjonowanie komiksów z autografami i ogólnie czegokolwiek z nimi, ale pewnie dla niektórych jest to jakaś gratka. Grafologiem też nie jestem, ale by zweryfikować wygląd podpisu Brubakera wystarczy 5 minut z google.

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1262 dnia: Maj 28, 2015, 09:19:43 pm »
Nie wiem, nie interesuje mnie kolekcjonowanie komiksów z autografami i ogólnie czegokolwiek z nimi, ale pewnie dla niektórych jest to jakaś gratka. Grafologiem też nie jestem, ale by zweryfikować wygląda podpisu Brubakera wystarczy 5 minut z google.

no ale w tym właśnie problem - żeby go podrobić wystarczy 30 sekund z google.

Offline Itachi

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1263 dnia: Maj 28, 2015, 09:21:47 pm »
ale by zweryfikować wygląda podpisu Brubakera wystarczy 5 minut z google.

No właśnie, chciałem zmusić Cię do dedukcji. Każdy może to zrobić i palnąć szlaczka. Przy takich aukcjach wypada podać skąd ma się taki autograf. Z licytacji na jakimś portalu czy zdobyty samemu?

Offline Funny

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1264 dnia: Maj 28, 2015, 09:33:18 pm »
Kurde, nad czym Wy się zastanawiacie.
Scenarzysta komiksowy na jednej sesji jest w stanie dać kilkaset autografów i to bez zająknięcia.





Fakt, że sprzedający mógłby opisać skąd otrzymał autograf, ale przecież zawsze można też zadać pytanie sprzedającemu i po problemie   :biggrin: 
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2015, 09:36:25 pm wysłana przez Funny »

Offline arczi_ancymon

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1265 dnia: Maj 28, 2015, 09:45:43 pm »
Jak już idziemy tą drogą, to czy ściema gdzie otrzymał podpis byłaby dla sprzedawcy tak wielkim problemem?

Offline Funny

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1266 dnia: Maj 29, 2015, 12:57:32 am »
Żadnym.  :biggrin:  , ale autor nie jest postacią której zwykły szlaczek wart jest setki dolarów czy euro.
Jak wspomniałem wcześniej - scenarzysta jest w stanie na jednej sesji autografów dać ich kilkaset, zatem podrabianie podpisu takiego scenarzysty nie ma najmniejszego sensu.


mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1267 dnia: Maj 29, 2015, 12:06:45 pm »

JOURNEY INTO MYSTERY BY KIERON GILLEN COMPLETE COLLECTION VOL 01 SC. Baśniowe przygody Lokiego.  392 strony. Cena 35 zł Stan dobry.Ilość stron podaje za Amazon.

 Plus koszt wysyłki, możliwość odbioru osobistego w Warszawie i okolicach .

od siebie bardzo polecam tę pozycję.

Offline mack3

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1268 dnia: Maj 31, 2015, 10:30:56 pm »

Offline marceli

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1269 dnia: Maj 31, 2015, 11:09:33 pm »
Musiał się chłopak nachodzić to i cena odpowiednia :biggrin:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1270 dnia: Czerwiec 01, 2015, 07:24:41 am »
takie coś znalazłem (nie wiem czy to nie w giełda/komentarze powinno być...)



linek -> http://olx.pl/oferta/kapitan-kloss-nocny-napad-komiks-CID751-IDamO7b.html#603dcc11a7
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

celtic

  • Gość
Odp: Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1271 dnia: Czerwiec 01, 2015, 09:10:35 am »
Jakiś czas temu, słyszałem o grupce zapaleńców, którzy stare polskie komiksy prasowe, obrabiają w kompie i drukują tylko do własnych księgozbiorów. Z jednym z nich miałem przyjemność wymienić korespondencje, ale niestety nie mogę już tych e-maili odnaleźć. Może to ich sprawka?

Offline peta18

Odp: Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1272 dnia: Czerwiec 01, 2015, 09:46:33 am »
Jakiś czas temu, słyszałem o grupce zapaleńców, którzy stare polskie komiksy prasowe, obrabiają w kompie i drukują tylko do własnych księgozbiorów. Z jednym z nich miałem przyjemność wymienić korespondencje, ale niestety nie mogę już tych e-maili odnaleźć. Może to ich sprawka?
To nie to oni 99,9%.

EDIT: napisalem jakos krzywo, powinno byc To nie oni na 99,9%. :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2015, 11:52:04 am wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1273 dnia: Czerwiec 01, 2015, 09:51:28 am »
Jakiś czas temu, słyszałem o grupce zapaleńców, którzy stare polskie komiksy prasowe, obrabiają w kompie i drukują tylko do własnych księgozbiorów. Z jednym z nich miałem przyjemność wymienić korespondencje, ale niestety nie mogę już tych e-maili odnaleźć. Może to ich sprawka?

To nie to oni 99,9%.

to nie oni nawet na 100%
ich praca nie jest przeznaczona do sprzedaży. Okładki nie posiadają cen (jak ta na skrinie), i są to grube tomiszcze a nie zeszyty.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Kokosz

Odp: Odp: Giełda 3 (oferty wymiany / handlu poza tym tematem będą usuwane)
« Odpowiedź #1274 dnia: Czerwiec 01, 2015, 10:16:04 am »
Swego czasu w Łodzi miał banner człowiek, który "przygotował" 21 zeszyt Klossa, montując go z innych komiksów Wiśniewskiego. Może to 22 zeszyt tegoż autora?



Z drugiej strony na tylnej okładce zeszytu 21 były "zapowiedzi" - były w nich tytuły odcinków i opowiadań z Klossem autorstwa Szypulskiego/Safjana, które dotąd nie zostały skomiksowane.  Nocny napad nie jest jednym z nich. Więc może kolejny fanfic? Zupełnie innych autorów?

 

anything