trawa

Autor Wątek: Giełda - komentarze  (Przeczytany 361964 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1245 dnia: Maj 19, 2015, 03:05:49 pm »
Dobra musze jadnak. Jak jestes na imprezie to idziesz na stoisko i kupujesz 10 szt. z rabatem jaki Ci daja, a jak bierzesz 10 szt. i szefowa wydawnictwa pyta sie czy jestes sprzedawca to dostajesz jeszcze lepszy rabat i pozniej sprzedajesz na allegro. Nie ma co pisac jakichs bzdur odnosnie kto komu i dlaczego dupy daje i wymyslac niestworzone historie nt. tego jak Mucha sobie radzi z przygotowaniem, drukiem i dystrybucja.
Jakby Mucha wysylala komukolwiek wczesniej swoje tytuly to by jej oficjalny dystrybutor sklep.gildia.pl mial juz ten tytul na stanie, a nie ma.
A moje bzdury wyssane z palca opowiadam na bazie swoich doswiadczen podczas kupowania wiecej niz jedna sztuke danego komiksu. A wiem co pisze i jakie bzdury z moich ust wyplywaja jakem Buddo-Jezus.
Buk, Hodor i Dziczyzna

fragsel

  • Gość
Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1246 dnia: Maj 19, 2015, 03:14:59 pm »
tylko dlaczego mają "wysyłka po 20 maja", skoro kupili je w weekend na stadionie?

ramirez82

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1247 dnia: Maj 19, 2015, 03:17:55 pm »
tylko dlaczego mają "wysyłka po 20 maja", skoro kupili je w weekend na stadionie?

Tak napisali, żeby zamieszek nie wywołać. W rzeczywistości na pewno wysyłają od ręki.

Offline peta18

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1248 dnia: Maj 19, 2015, 03:20:34 pm »
tylko dlaczego mają "wysyłka po 20 maja", skoro kupili je w weekend na stadionie?
o tego nie widzialem, czyli nie maja :) musza zrobic update.
A widzisz, zatem te bzdury u gory sa jeszcze wieksze niz myslalem.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline starcek

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1249 dnia: Maj 19, 2015, 03:35:46 pm »
Przecież oni pewnie też zamawiali egzemplarze u Muchy. Po co więc mieli wykupywać go na KW?
Mogli kupić na Targach pod koniec urzędowania Muchy, takie transakcje nie są wyjątkiem. Sam widziałem jak jeden ze sklepów kupował co nieco od Scream Comics.  :cool:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1250 dnia: Maj 19, 2015, 08:20:57 pm »
Zapraszam do Opola, na Piastonalia :lol:
Na poważnie, na 4 kupione komiksy, 3 mają obsuwę... pozostawię to bez komentarza...
Mnie ta tygodniowa obsuwa boli o tyle, że mam na Gildii aktualnie 3 zamowienia, w których wiekszosc komiksów miala juz premiere kilka dni temu, ale pechowo w kazdym z tych zamowien znajduja sie rowniez komiksy z obsuwa. I znow przez tydzien, w oczekiwaniu na komiksy, bede musial czytac rozne madre ksiazki i w konsekwencji tak sie napompuje wiedza, że juz nikt, ale to nikt nie zrozumie tutaj moich postow. Wszyscy dodadza mnie na listy ignorów i znow bede sam jak palec i to jeszcze na dodatek amputowany  :sad:

fragsel

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1251 dnia: Maj 19, 2015, 10:12:04 pm »
Nie bój żaby. Ja Ciebie na pewno nie zignoruję i będę czytał WSZYSTKIE Twoje wpisy...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1252 dnia: Maj 19, 2015, 11:19:31 pm »
Uff, to mi ulżyło. Jesteś prawdziwym (bo przymuszonym przez obowiązki) przyjacielem. Skoro już jesteśmy przy temacie przyjaźni, to czy wiedziałeś, że operator dodatnio półokreślony T działający w przestrzeni Hilberta jest operatorem hermitowskim? Tak na pierwszy rzut oka to jest to co najmniej dziwne, bo w sumie dlaczego nieujemność produktu wewnetrznego <Tv, v> dla każdego v \in H miała by implikować samosprzeżenie operatora T?!

{No tak, już się zaczęło i tak będzie przez nastepne dni, dopóki nie dostanę komiksu z gildii.}

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1253 dnia: Maj 25, 2015, 05:10:10 pm »
ciekawe za ile pójdzie: http://allegro.pl/batman-komplet-81-numerow-z-tm-semic-w-koszulkach-i5388057852.html

ostatnio taki zestaw osiągnął zawrotne 1100 zł.

Offline peta18

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1254 dnia: Maj 25, 2015, 05:18:43 pm »
ciekawe za ile pójdzie: http://allegro.pl/batman-komplet-81-numerow-z-tm-semic-w-koszulkach-i5388057852.html

ostatnio taki zestaw osiągnął zawrotne 1100 zł.
O kurcze, przyda mi sie ta wiedza za kiknascie lat ;)

Jakis czas temu kupowalem od tego uzytkownika i te ich opisy stanow sa nad wyraz optymistyczne. Komiksy, ktore mialy opis BDB byly co najwyzej w stanie dobrym. A te koszulki to pic na wode, koszulki sa, ale raczej zalozone na komiksy juz zuzyte. Jakby byly od poczatku trzymane w koszulkach to wygladalyby znacznie lepiej niz w rzeczywistosci. Oczywiscie generalizuje i byc moze tylko ja trafilem na takie sobie stany. Ale moje zeszytowki nie trzymane nigdy w koszulkach wygladaja jak nowki w porownaniu z tym co od nich dostalem.
Buk, Hodor i Dziczyzna

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1255 dnia: Maj 27, 2015, 03:35:49 pm »
O kurcze, przyda mi sie ta wiedza za kiknascie lat :wink:

Jakis czas temu kupowalem od tego uzytkownika i te ich opisy stanow sa nad wyraz optymistyczne. Komiksy, ktore mialy opis BDB byly co najwyzej w stanie dobrym. A te koszulki to pic na wode, koszulki sa, ale raczej zalozone na komiksy juz zuzyte.

dzięki za info, nie będę dalej licytował w takim razie.


kolejna aukcja do obserwowania, dzielę się ponieważ przeskoczyła kwotę którą byłem w stanie zapłacić :smile: : http://allegro.pl/towarzysze-zmierzchu-bourgeon-i5385816850.html
(swoją drogą gość słabo dobiera tytuły do swoich licytacji)

Offline Barmon

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1256 dnia: Maj 28, 2015, 05:38:55 pm »
Ciekawe czy ktoś nabierze się na ten autograf http://allegro.pl/daredevil-vol-2-82-z-autografem-i5380563025.html

Offline bosssu

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1257 dnia: Maj 28, 2015, 06:08:05 pm »
Ciekawe czy ktoś nabierze się na ten autograf http://allegro.pl/daredevil-vol-2-82-z-autografem-i5380563025.html
chyba "autograf" bo sprzedający specjalnie użył sformułowania PODPISEM... co może sugerować niewiadome pochodzenie tego "maziaka"

Offline arczi_ancymon

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1258 dnia: Maj 28, 2015, 09:12:20 pm »
Dobrze, ale krytykujecie dla krytykowania czy rzeczywiście twierdzicie, że nie jest to podpis Brubakera? Bo wygląda na jego.

Offline Itachi

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1259 dnia: Maj 28, 2015, 09:14:31 pm »
Bo wygląda na jego.

A skąd wiesz jak wygląda jego podpis?

 

anything