Autor Wątek: Giełda - komentarze  (Przeczytany 359456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rork

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 19, 2010, 11:34:42 am »
Ty rozumiesz tak - ja rozumiem inaczej. Ale co tam ! Poprawiłem coby nie budzić niepotrzebnych emocji. Sporo ostatnio nerwów na tym forum sie objawia.

Offline silent.bob

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 19, 2010, 11:58:16 am »
W ogóle ustawianie ceny minimalnej jest bez sensu. Lepiej od razu zacząć aukcję od kwoty, która nas interesuje,
lub od przysłowiowej złotówki.


Offline Rork

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 19, 2010, 12:11:14 pm »
No nie do końca. Sama licytacja ma coś z hazardu i duże znaczenie mają tutaj czynniki psychologiczne. Dając cenę minimalną nie tylko zabezpieczasz się przed możliwością sprzedaży przedmiotu za złotówkę ale też korzystasz z "dobrodziejstwa" żyłki hazardowej licytujących, którzy czasem jak się rozpędzą to kupują używany przedmiot drożej niż nówkę w sklepie. Ale to tylko taka moja teoria, którą właśnie zamierzam sprawdzić na tych dwóch komiksach. Nigdy wcześniej w tej opcji nie wystawiałem. Jest duże prawdopodobieństwo że min. w ogóle nie osiągnie ale mimo wszystko chciałbym zobaczyć jak to zadziała ? W najgorszym wypadku będę w plecy jednego browara :-).

Offline silent.bob

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 22, 2010, 05:44:50 pm »

Offline freshmaker

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 22, 2010, 06:21:19 pm »
nakład się skończył czy co?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline bąbielek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 22, 2010, 06:57:32 pm »
O, moja aukcja "ciekawostką".

I tak, wyczerpał się.

sprzedaje na allegro wiec zapraszam na zerkniecie i chwile zadumy czy warto nabyc

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2087811
A kto to jest "guru Szydłak"? I inni "experci"? I czemu "experci"?
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2010, 09:00:59 pm wysłana przez bąbielek »

Klick me up, klick me down.

Offline Qbiak

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 22, 2010, 08:34:42 pm »
O, moja aukcja "ciekawostką".

I tak, wyczerpał się.

huhuhu

Offline Rork

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 22, 2010, 09:08:06 pm »
bąbielek Ty to jesteś prawdziwy szarlatan :-). Powiedz jak Ty to robisz że kupujący tak sie do Ciebie lepią ? ;-).

Aukcja jeszcze sie nie skończyła a cena jest już najwyższa jaką kiedykolwiek na allegro za ten komiks widziałem ! Zresztą sami zobaczcie choćby aukcje z tego roku:

http://www.allegro.pl/search.php?closed=1&search_type=1&order=t&st=gtext&string=ekspedycja&fb=1&category=7&category=106

Ostatnio to samo zrobiłeś z FH - nie bredzę - to nie było to samo ! To była jakaś masakra !!! Kolesie bili się o komiks który można było lajtowo kupić za 80 zł mniej w incalu i to nówkę - zawiniętą w folię Jana Niezbędnego :-).

Słuchaj może to Twoja osoba tak ich przyciąga ? Może gdyby komiksy były z Twoim autografem to cena byłaby jeszcze wyższa ? :lol:

W każdym razie jak już dostaniesz kasę za te komiksy to koniecznie zainwestuj w dobry krem do rąk - masz po zimie strasznie wysuszone dłonie ha ha ha ;-).

Offline bąbielek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 22, 2010, 09:15:46 pm »
W każdym razie jak już dostaniesz kasę za te komiksy to koniecznie zainwestuj w dobry krem do rąk - masz po zimie strasznie wysuszone dłonie ha ha ha ;-).

Hehehe. Znajdę sobie jakiś na Allegro.

A co do moich "myków". Nie wiem - niczego szczególnego nie robię. Oczywiście wiem, jakie rzeczy pozytywnie wpływają na taką a nie inną sytuację, ale nie będę ich publicznie zdradzał ;).

A "Black Hole" też rekordowo stoi teraz.

Klick me up, klick me down.

Offline Rork

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 22, 2010, 09:22:30 pm »
Hehehe. Znajdę sobie jakiś na Allegro.

A co do moich "myków". Nie wiem - niczego szczególnego nie robię. Oczywiście wiem, jakie rzeczy pozytywnie wpływają na taką a nie inną sytuację, ale nie będę ich publicznie zdradzał ;).

A "Black Hole" też rekordowo stoi teraz.

Ubijmy interes - ja polecę Ci dobry krem do rąk a Ty mi zdradzisz swoje "myki" na pw. Co Ty na to ?

Offline bąbielek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 22, 2010, 09:29:34 pm »
Gdybyś mi taki krem kupił i wysłał, to wtedy bym się mógł zgodzić. I nie chodzi o to, że traktuję Cię jak "konkurencję" czy coś, po prostu zapłaciłbyś za mój czas, poświęcony na pisanie :).

Klick me up, klick me down.

Offline Rork

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 22, 2010, 09:32:15 pm »
Gdybyś mi taki krem kupił i wysłał, to wtedy bym się mógł zgodzić. I nie chodzi o to, że traktuję Cię jak "konkurencję" czy coś, po prostu zapłaciłbyś za mój czas, poświęcony na pisanie :).

Materialista !

Offline bąbielek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 23, 2010, 09:42:47 pm »
Chciałbym zaapelować o nielicytowanie na tej aukcji: http://www.allegro.pl/item972201956_black_hole_charles_burns_od_kolekcjonera.html ponieważ użytkownik patoch ukradł zdjęcia z mojej aukcji, która się właśnie zakończyła. Dzięki z góry.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2010, 09:02:17 pm wysłana przez bąbielek »

Klick me up, klick me down.

Offline Rork


Offline bąbielek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 24, 2010, 07:17:21 pm »
Tak, coś ludzie ostatnio lubią mnie skopiować. No trudno, na zdrowie. Powodzenia kolesiowi nie wróżę.

Klick me up, klick me down.