trawa

Autor Wątek: Edycja 438 - Miasto awangardy (do świtu 16 marca)  (Przeczytany 5259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline balinking

Edycja 438 - Miasto awangardy (do świtu 16 marca)
« dnia: Marzec 09, 2015, 05:57:17 am »
Żeby zbyt prosto nie było:
MiastoAWANGARDY


Offline pszren


Offline spence

Odp: Edycja 438 - Miasto awangardy (do świtu 16 marca)
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2015, 06:21:04 pm »
http://postimg.org/image/k7yrzqs8b/

Nie mogłem się pozbyć tego jakoś z głowy. Mam nadzieję, że jest czytelne. Za zdjęcia referencyjne (tak to się mówi po polskiemu?) do pierwszego kadru i skan, propsy dla Kacy.

Bez soundtracku, ale cytat pasujący chyba "Art makes children powerful". A to stąd jest wzięty cytat http://www.seditionart.com/bob-and-roberta-smith/art-makes-children-powerful
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.


Offline pszren

Odp: Edycja 438 - Miasto awangardy (do świtu 16 marca)
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 16, 2015, 12:23:28 pm »
koniec rąbania, czas piłowania!

5 - KatarinaKoneko
4 - balinking
3 - spence

(serio wszystkie paski super, aż muszę dodać pozytywne słowa, że KatarinKoneko - profesjonalizm wykonania, balinking - głębokie, spence - super pozytywny natłok pomysłów). (w sumie mogłem napisać przy każdym pasku osobno). (i bez nawiasów). o, takich: ()

Offline spence

Odp: Edycja 438 - Miasto awangardy (do świtu 16 marca)
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 16, 2015, 02:31:55 pm »
Nie czuję na siłach wymyślać które paski są ładniejsze, od których, wszystkie mi się podobają, wszystkie są ciekawe, na żaden bym sam nie wpadł. Więc ocenę dam neutralną wszystkim i se pogaworzę, kolejnością proszę się nie przejmować, piszę jak wrzucane były:

4 - KatarinaKoneko - klimat, klimat, klimat i dużo razy klimat. Ekstra te wysokie kadry podkreślają wysokość tych wież. Zajebiście to wszystko jest tajemnicze i niedopowiedziane, "Mroczne miasta" Sch**itena i Peteersa mi się kojarzą D: Bardzo fajne też, że pokazujesz coś bez mimiki, która w poprzednich Twoich paskach była gwoździem programu. Bardzo bym poczytał ciąg dalszy - ten ludzik na końcu mi się kojarzy trochę z Blakim, trochę z Maką Paką (kumpla brat to wysyłał mu kiedyś). I też jak się jest taki jak ja to można to dorzucić jako ciąg dalszy poprzedniego paska że to jest wizja po kleju tego kota :biggrin: (bo linie i wizualizacja podobna)

(osobne propsy za temat "Kolor Magii")

4 - P. Szren - wyjdę chyba na hipokrytę, bo nie do końca lubię komiksy składane w kreatorze Twoje, a nie mam żadnych problemów z Twoim fumetti (to z tematu "Podróż" mega jest). Świetny pomysł, ekstra wykonanie (skojarzenie z Isis Panopticon okładką CD trochę), idealnie spasowane wszystko. I pytanie co to jest za miasto i czy Ty je przerabiałeś czy nie?

4 - Balinking - rewelacyjnie zrobiony scenariusz i pomysły tych budynków, super to przerwanie dialogu, pomysł z muzeum też spoko (chociaż nie wiem czy jakbyś nie dodał tego linka do "pracy" tego pana to bym to czaił). Nie pasuje mi w tym pasku jedno - zbalansowanie kolorów. Jak miałeś pasek z chmurami to tam była sama biel i to siedziało mocno. Tu masz różne kolory i w sumie to też by się broniło (bo inne kolory poza białym na czarnym przerzucają się mocno w tło co tu pasuje), ale masz dwa rodzaje bieli - jedna taka lżejsza jest na postaciach i dialogach, spoko, ale ta linia na dole która jest bardzo mocno zrobiona tą bielą, ona mi burzy całość paska bo kradnie całą uwagę moją a ona jest tylko poboczną linią i mam wrażenie że jakby była lżej zrobiona, albo by jej nie było to bardziej  by mi się podobało i równiej by wyglądało... nie chciałbym żebyś pomyślał, że się czepiam #typowy ja ale patrz http://s2.postimg.org/l0p7u0xfs/awangardymiasto.jpg ... chyba że to celowe to ja już w ogóle lepiej nic nie piszę i do jaskini :oops:

Jakby coś było niezrozumiałe to proszę pisać, bo ja niewiem czy ja jestem komunikatywny w tym co piszę D:
 
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2015, 08:13:36 pm wysłana przez spence »
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline KatarinaKoneko

Odp: Edycja 438 - Miasto awangardy (do świtu 16 marca)
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 16, 2015, 06:30:25 pm »
Co do mojego paska - to miał być faktycznie Pan Blaki :P
Dzięki za wyczerpującą wypowiedź, postaram się coś więcej wydusić przy ocenie prac :D

Deg

  • Gość
Odp: Edycja 438 - Miasto awangardy (do świtu 16 marca)
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 16, 2015, 06:56:55 pm »
5 pkt. - KatarinaKoneko
4 pkt. - spence
3 pkt. - pszren
2 pkt. - balinking

Offline Franklin

Odp: Edycja 438 - Miasto awangardy (do świtu 16 marca)
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 16, 2015, 08:37:18 pm »
5 - balinking
4 - spence
3 - KatarinaKoneko
2 - pszren

Offline Sejanka

Odp: Edycja 438 - Miasto awangardy (do świtu 16 marca)
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 16, 2015, 09:09:25 pm »
5 pkt. - Balinking - smaczniej było w czerni i bieli, marudzę, nie słuchaj; szczery uśmiech był, leci piątka
4 pkt. - KatarinaKoneko - piękne i niepokojące, a przy okazji nie przedobrzone. I Blaki! :D
3 pkt. - Pszren - intrygujące
2 pkt. - Spence - pomysł znacznie lepszy niż wykonanie (którego najbardziej się tu czepiam)

Offline spence

Odp: Edycja 438 - Miasto awangardy (do świtu 16 marca)
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 16, 2015, 09:37:07 pm »
2 pkt. - Spence - pomysł znacznie lepszy niż wykonanie (którego najbardziej się tu czepiam)

Ale całość czy coś konkretnie nie gra? D: bo dużo jest robione na spontanie, scenariusz miał być inny, dopiero potem zmieniłem na taki co mi bardziej grał i w ogóle :D
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline Batat

Odp: Edycja 438 - Miasto awangardy (do świtu 16 marca)
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 16, 2015, 10:08:51 pm »
5pkt - Balinking
4pkt - Katarina
3pkt - Pszren
2pkt - Spence

Offline KatarinaKoneko

Odp: Edycja 438 - Miasto awangardy (do świtu 16 marca)
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 16, 2015, 10:51:14 pm »
5 - balinking - Wprowadzony kolor bardziej uwypukla nasze miasto awangardy, więc myślę, że był to dobry pomysł.
4 - spence - napis "awangarda" wyszedł świetnie - podoba mi się pomysł na jego stworzenie
3 - pszren - dobry pomysł, może w kolejnej takiej formie, spróbuj wkomponować jakoś lepiej napisy

Offline balinking

Odp: Edycja 438 - Miasto awangardy (do świtu 16 marca)
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 17, 2015, 07:51:10 am »
5 pkt. - KatarinaKoneko - plastycznie świetnie! dodatkowo podoba mi się fakt, że można prawie poczuć wyobcowanie głównego bohatera, wydaje się jakby był on sam w mieście awangardy. no i Blaki :biggrin:
4 pkt. - spence - super pomysł z wykorzystaniem różnych worm sztuki do stworzenia awangardy, najbardziej rozwalił mnie minimalizm;)
3 pkt. - pszren - świetny pomysł, aż by się chętnie bym poczytał dłuższą rzecz o tym mieście, no i ludziach meduzach:D


 

anything