trawa

Autor Wątek: Szukam filmu RIGOR MORTIS w wersji PL  (Przeczytany 11445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kitom

Szukam filmu RIGOR MORTIS w wersji PL
« dnia: Luty 25, 2015, 02:51:39 pm »
Witam,
Znalazłam przepiękny horror "Rigor Mortis" z 2014 Hong Kong i nie mogę go nigdzie dostać, a ze względu na to, że kocham takie kino i kolekcjonuję oryginalne dvd, dałabym "każde" pieniądze aby mieć go w wersji polskojęzycznej. Gdzie dostanę taki film? Pragnę też zauważyć że jest masę horrorów tego typu, które do nas nie docierają, za to jest przesyt wysokobudżetowej szmiry o biegających po lesie idiotach uciekających przed wariatem z siekierą. Nieudolnie naśladujące klasykę - filmy TROMA.

Offline michalkwiatkowski92

Odp: Szukam filmu RIGOR MORTIS w wersji PL
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2015, 02:26:06 pm »
Nie potrafię ci pomóc. Przykro mi


_________________
sizzling hot online za darmo

Offline absolutnie

Odp: Szukam filmu RIGOR MORTIS w wersji PL
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2015, 11:39:10 pm »
Witam,
Znalazłam przepiękny horror "Rigor Mortis" z 2014 Hong Kong i nie mogę go nigdzie dostać, a ze względu na to, że kocham takie kino i kolekcjonuję oryginalne dvd, dałabym "każde" pieniądze aby mieć go w wersji polskojęzycznej. Gdzie dostanę taki film? Pragnę też zauważyć że jest masę horrorów tego typu, które do nas nie docierają, za to jest przesyt wysokobudżetowej szmiry o biegających po lesie idiotach uciekających przed wariatem z siekierą. Nieudolnie naśladujące klasykę - filmy TROMA.
Gwarantuję, że filmy o idiotach uciekających po lesie przed wariatem z siekierą do wysokobudżetowych nie należą. Wariatów mamy bowiem dostatek, lasty rosną za darmo, a siekiera do kosztownych narzędzi nie należy.


Rzeczywiście mnóstwo horrorów do nas nie dociera. W wypadku niektórych można żałować. Ale w 90% raczej wypada się cieszyć.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.