Autor Wątek: Grupa fabularna w Ultima Online  (Przeczytany 2479 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tadeus

Grupa fabularna w Ultima Online
« dnia: Luty 21, 2015, 11:06:34 am »
Hejka!

Ostatnimi czasy nie starczało mi zapału i motywacji, by przez parę miesięcy z rzędu ciągnąć jedną sesję w realu, czy na forum, więc już jakiś czas temu przerzuciłem się na erpegowanie w polskiej Ultimie Online.
 
 Nie dość, że tu nikogo nie zawiedziemy, gdy akurat nie będziemy mieli zapału, to jeszcze świat sam z siebie jest niesłychanie barwny, otwarty i bogaty i oferuje naprawdę wiele, nawet gdy chwilowo gracze do odgrywania nie dopiszą. Mamy tu też wielki wybór koncepcji postaci (z własnymi mocami, umiejętnościami itd.).
 
 Są tam standardy RPG: wojownik, mag, bard, paladyn, druid, łotrzyk
 Ale są też bardziej WoDowe i mroczne: wilkołak, wampir, nekromanta, demonolog.
 
 Dla mniej bojowych, którzy po prostu chcieli pożyć jako rzemieślnik, ale było to niegrywalne w normalnych sesjach, są bardzo rozwinięte rzemiosła typu stolarz, rolnik, czy kucharz. I nie jest to dla naszej własnej zabawy! Naprawdę produkujemy rzeczy, które są bardzo dochodowe i pożyteczne dla innych graczy. Nic nie stoi na przeszkodzie by kupić dom, zaorać pole i obok hodować kury w kurniku
 
 Jest też miasto Mrocznych Elfów, gdzie gra i odgrywa grupa fabularna tej nikczemnej rasy Jest nawet mała społeczności odgrywających ghouli, jak również grupa odgrywająca dzikie plemiona żyjące w lesie. Do wyboru do koloru.
 
 Do tego mamy księstwa z ich polityką. Można się pokłócić z włodarzami, bądź pomóc budować nasz wymarzony miejski azyl. Naprawdę jest co robić. Z zalet - gra świetnie działa na wolnych sprzętach i w okienku, więc można zajrzeć z laptopa, w pracy, czy gdzie nam tylko wygodnie
 
 No i jest tam moja karczma RPG, do której właśnie szukam odgrywających wesołków
 
 Zapraszam
 http://www.dm-uo.pl/
 
 Jakby co, to jestem pod moim normalnym nickiem na #ultima-dm na ircu, bądź tutaj na forum osiągalny przez PW. Chętnie pomogę nowym erpegowcom ;] No i właśnie ze względu na potrzebę rekrutacji erpegowców (trzeba napisać podanie fabularne przy tworzeniu konta) pozwoliłem sobie zamieścić ten post na forum RPG, a nie w Gildii Komputerowej. Poza tym uważam, że to fajna alternatywa dla poszukujących tego typu wrażeń.

Pozdrawiam i zapraszam
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2015, 11:16:48 am wysłana przez Tadeus »

Offline marika26

Odp: Grupa fabularna w Ultima Online
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2015, 05:52:00 am »
ja chętnie zobaczę co to za gra. słyszałem, że jest dobra.

 

anything