trawa

Autor Wątek: DC Deluxe  (Przeczytany 497992 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1890 dnia: Wrzesień 20, 2018, 10:51:24 pm »
W Batman Damned niezłe jaja  :smile:
Mówiłem, że Damned będzie dobre  :biggrin:

Offline donTomaszek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1891 dnia: Wrzesień 21, 2018, 12:16:30 am »
Batman: Damned wyjdzie na pewno w formacie takim jak Joker i Luthor, tak aby pasował do wcześniej wydanych komiksów tych samych twórców. I chyba wszystkie 3 obecnie dzieją się w tym samym uniwersum.
Watpie.
Przegladalem wczoraj ten komiks. Format jak na DC, jest bardzo niestandardowy - podobny (o ile nie taki sam) jak Marvel Magazine, ale z grzbiecikiem. Taki troche kwadratowy. Nie kupilem, jednakze bardzo prawdopodnie jutro nadrobie, zeby samemu zobaczyc o co sie rozchodzi z tym oźyleniem.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline arczi_ancymon

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1892 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:23:37 am »
Ale w cyfrowym ich brak 😂

Śmieszne. Robią label dla dorosłych i nie można pokazać Wacława... Ktoś ma schizofrenię wydawniczą?

Offline donTomaszek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1893 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:44:12 am »
Ale w cyfrowym ich brak 😂

W zbiorczym tez nie bedzie.
Dlatego kupie sobie zeszyt #1, zeby potem sprzedac Wam za miljon cebulionow. HAHA!
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Antari

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1894 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:49:59 am »
Jego cena może wzrosnąć bo to w końcu first appearance :lol: W Polsce na pewno będzie cenzura w zbiorczym. Przecież komiksy są dla dzieci.

JanT

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1895 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:58:18 am »
Batman ma od dawna "tylko dla dorosłych" Egmont na bank sam by nie ocenzurował.

W zbiorczym Batman White Knight ma być biust Harley Quinn  :smile:

Offline buczanova

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1896 dnia: Wrzesień 21, 2018, 12:41:42 pm »
Wiadomo coś o polskim wydaniu White Knight? Nie wiem czy sięgać po oryginał.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1897 dnia: Wrzesień 21, 2018, 12:50:30 pm »
Wiadomo coś o polskim wydaniu White Knight? Nie wiem czy sięgać po oryginał.
Na pewno nie w tym roku.

Offline Gazza

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1898 dnia: Wrzesień 21, 2018, 02:04:24 pm »
Żałuję, że nie brałem w oryginalnych zeszytach...
Teraz już zaczekam na zbiorcze wydanie z Egmontu, choć czy w przyszłym roku to wydadzą tego nie wiemy... Z decyzjami TK różnie bywa....  :roll:

Offline kelen

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1899 dnia: Wrzesień 21, 2018, 08:29:50 pm »
Batman ma od dawna "tylko dla dorosłych" Egmont na bank sam by nie ocenzurował.

W zbiorczym Batman White Knight ma być biust Harley Quinn  :smile:

Pierwsze wydanie zbiorcze WK w ramach Black Label ma być takie samo, jak w zeszytach - jakiś czas temu pisał o tym autor na Twitterze.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Antari

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1900 dnia: Wrzesień 22, 2018, 04:10:35 pm »
Jestem po lekturze Nieskończonego Kryzysu z DC Deluxe. Nie wgłębiając się zbytnio w szczegółowy - fajny event ale nie widzę w nim nic niezwykłego poza wartością historyczną. Sam zamysł raczej prosty, a rozwiązanie w żaden sposób nie zaskakujące (bez twista) a i uderzenie pod koniec wymierzone niczym prawy sierpowy w wykonaniu pijaczka pod Biedronką. Z tego typu dzieł Johnsa bardziej podobał mi się Darkseid War z N52. Patrząc z punktu widzenia kontynuacji Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach jest to dobra lektura, gdyż kontynuuje sporo wątków zapoczątkowanych w tym właśnie pionierskim evencie. Odniosłem wrażenie, że trochę brakuje wcześniejszej podbudowy i tie-inów, gdyż niektóre wątki wydawały się nie do końca zrozumiałe. Tzn. można było się tego i owego domyślić, lecz odnoszę wrażenie, że lepiej byłoby przeczytać materiał z omnibusa. Ogółem jest to solidna lektura, choć nie wiem ile zostanie mi z niej w pamięci po jakimś miesiącu. Wiele osób uważa ten event za najlepszy z Kryzysów DC - dla mnie absolutnie nie. Sprawnie i z szacunkiem przeprowadzona naparzanka sporej ilości herosów z całego uniwersum DC. Graficznie oczywiście bez zarzutów, niektóre panele bardzo dobre.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2018, 04:16:01 pm wysłana przez Antari »

Offline xanar

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1901 dnia: Wrzesień 23, 2018, 12:05:27 pm »
Też przeczytałem, śmiem twierdzić, że Kryzys na Nieskończonych Ziemiach jest lepszy eventem.

Final Crisis też swojego czasy przeczytałem ale tam to nic nie ogarniałem, jak dla mnie straszny chaos.
Flashpoint jest zdecydowanie najlepszy z nich wszystkich.

Offline sum41

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1902 dnia: Wrzesień 23, 2018, 06:32:21 pm »
Batman Rasa Panów to DC Deluxe, bo wysokość i format mi nie pasują?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline laf

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1903 dnia: Październik 15, 2018, 08:26:58 am »
Zastanawiam się nad zakupem grudniowego Aquamana. Czy ktoś wie jakie historie będą zawarte w tej antologii?

JanT

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1904 dnia: Październik 15, 2018, 08:31:34 am »
Było o tym już kilka razy :)

ADVENTURE COMICS #120, #174, #220, #260, #266, #269, #444, #452, #475; AQUAMAN (1962-) #1, #18, #40; JUSTICE LEAGUE OF AMERICA ANNUAL #2; AQUAMAN (1986-) #3; AQUAMAN (1991-) #2, #34; AQUAMAN (1994-) #4, #17; and AQUAMAN (2011-) #1, #43.