Autor Wątek: DC Deluxe  (Przeczytany 503130 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1245 dnia: Maj 27, 2016, 09:12:44 am »
Mi to jest obojętne w jakiej wyjdzie, chodzi mi tylko o to, że to żadne halo i nic niespotykanego jakby te cegłę puścić w SC.
perły przed wieprze

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1246 dnia: Maj 27, 2016, 09:34:22 am »

No a w jakim formacie był zawsze wydawany przez DC? W miękkiej okładce, podobnie jak No Man's Land.
Po zakończeniu Gotham Central to by mogli wydać Road to No Man's Land + No Man's Land (to nowe kompletne wydanie) w sumie było by 5 tomów. 

W DC Deluxe to na przyszły rok są wg mnie 3 pewniaki Batman Hush, Catwoman Vol. 2: No Easy Way Down, Batman/Judge Dredd Collection (jeśli startujący w tym roku Judge Dredd jeśli dobrze się sprzeda, a co wg mnie raczej tak będzie)

Offline Wolf85

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1247 dnia: Maj 27, 2016, 10:49:46 am »
Akurat Husha jakby nie dali to nawet bym nie płakał, to jest komiks którym byłem aż wkurzony po przeczytaniu. Taki zbir, z takim zmarnowanym potencjałem i absurdalnym motywem psychologicznym. Po prostu naprawdę jeden z nielicznych komiksów który mnie zwyczajnie zniesmaczył jakością.  :doubt:
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline kelen

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1248 dnia: Maj 27, 2016, 11:17:45 am »
No cóż, jest przynajmniej ładnie narysowany. Ten komiks mógłby być lepszy, gdyby Hushem okazał się
Spoiler: pokaż
Jason
.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline 8azyliszek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1249 dnia: Maj 27, 2016, 11:19:41 am »
@Wolf85
Spoiler: pokaż
No to masz przecież teraz Husha w Batman Eternal
. :smile:

Za No Man's Land jestem jak najbardziej. Luthor prezydentem zawsze na propsie. :smile: :biggrin:
Knightfall mniej chętnie - jakby mnie przycisnęło, to bym se kupił w wydaniu TM Semic na Allegro.
A 3 tomy DC Deluxe na przyszłość są już zablokowane - Batman Ziemia Jeden 2 i dwa tomy Catwoman. Za to byłbym bardzo za Zero Hour, Infinite Crisis, albo coś z Green Lantern

mkolek81

  • Gość
Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1250 dnia: Maj 27, 2016, 11:39:08 am »
A 3 tomy DC Deluxe na przyszłość są już zablokowane - Batman Ziemia Jeden 2 i dwa tomy Catwoman. Za to byłbym bardzo za Zero Hour, Infinite Crisis, albo coś z Green Lantern
Batman Ziemia Jeden 2 wychodzi w tym roku. A Catwoman to było wspominane jeden tom na rok (chyba że się będzie sprzedawać bardzo dobrze to pewnie przyspieszą aby domknąć szybciej serię).
Infinite Crisis jak najbardziej pewnie też pewniak na 2017.
Green Lantern tez bym sobie życzył tylko co?

Offline Inuki

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1251 dnia: Maj 27, 2016, 12:20:15 pm »
Jeżeli dobrze zrozumiałem Pana Tomasza, to w 2017 będą 2 tomy "Catwoman", żeby szybko zamknąć cały run.

Offline 8azyliszek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1252 dnia: Maj 27, 2016, 01:19:08 pm »
No właśnie - przepraszam za pomyłkę - Batman Ziemia Jeden będzie już teraz, a dwa tomy Catwoman w przyszłym roku. W dodatkach do WKKDC jest jeszcze Final Crisis, więc może to? Im więcej jakichkolwiek eventów, tym lepiej. A nie tylko sam Batman i Batman.

Offline Inuki

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1253 dnia: Maj 27, 2016, 01:38:19 pm »
Ja bym chciał Blackest Night, ale wiadomo, wiąże się to z wdaniem Latarni. Jakby nie patrzeć jest to seria, więc wydawanie tytułów z Latarnikami w DC Deluxe chyba nie byłoby dobrym pomysłem. Format Nowego DC Comics by wystarczył jak dla mnie. Nawet na miękko mogłoby to iść. Nie pogardziłbym też innymi tytułami z serii "Ziemia Jeden" w Deluxe. Tak, żeby w jednym formacie wszystkie były. Wydaje mi się, że oprócz Husha w przyszłym roku można się też spodziewać Kingdom Come. Właściwie 3 tomy w tej serii są już niemal pewne na 2017.

Offline Wolf85

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1254 dnia: Maj 27, 2016, 02:08:48 pm »
A ja za EO podziękuje (choć zdaje sobie sprawę, że Batman vol.2 będzie). Akurat jestem świeżo WW EO - dobre, ale bez szału. Superman EO - niespecjalny, naprawdę o dobrą historię z Supkiem ostatnio strasznie ciężko, ta postać stała się do bólu wtórna. Nie czytałem jeszcze TT EO, postaram się nadrobić po wakacjach.


W dalszym ciągu najbardziej czekam na Batwoman: Elegy. Nic lepszego dla DC Deluxe niż takie właśnie tytuły :)
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline Epekeina

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1255 dnia: Maj 27, 2016, 03:17:16 pm »
Nie wiem czy jest jakikolwiek sens wydawania czegoś z Green Lantern Johnsa poza Sinestro Corps War. Wszystko po - czerwone latarnie, agent orange, blackest night - są zbytnio powiązane, aby wydanie ich miało sens. Sinestro Corps War też ma taki charakter, ale to względnie jeszcze początek runu Johnsa, ilość powiązań i nagromadzonych wątków jeszcze nie przytłacza, są tylko dwie strony konfliktu itp.

Offline 8azyliszek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1256 dnia: Maj 27, 2016, 03:33:06 pm »
Poza Secret Origin wziął bym wszystko co by Egmont wydał (po ludzkich cenach ofkoz) z GL. @Corto Maltese narobił mi smaka na tego Johnesa.

Offline vision2001

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1257 dnia: Maj 27, 2016, 03:46:14 pm »
Poza Secret Origin wziął bym wszystko co by Egmont wydał (po ludzkich cenach ofkoz) z GL.
Wg mnie Egmont wydaje po ludzkich cenach. Tylko niektórym wąż z kieszeni wystaje.

Serio? Takie zdjęcie? poleciało
fragsel
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2016, 07:57:16 pm wysłana przez fragsel »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Antari

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1258 dnia: Maj 27, 2016, 11:18:38 pm »
Nie wiem czy jest jakikolwiek sens wydawania czegoś z Green Lantern Johnsa poza Sinestro Corps War. Wszystko po - czerwone latarnie, agent orange, blackest night - są zbytnio powiązane, aby wydanie ich miało sens. Sinestro Corps War też ma taki charakter, ale to względnie jeszcze początek runu Johnsa, ilość powiązań i nagromadzonych wątków jeszcze nie przytłacza, są tylko dwie strony konfliktu itp.

Sinestro Corps War bez zaplecza w postaci Rebirth mijałoby się z celem. W Deluxe wolałbym zobaczyć GREEN LANTERN / GREEN ARROW.

Offline 8azyliszek

Odp: DC Deluxe
« Odpowiedź #1259 dnia: Maj 28, 2016, 06:53:23 am »


Też jestem za tym, by jak najszybciej to wyszło w Polsce.