trawa

Autor Wątek: Czemu tak duża kwota potrzebna przy zbiórce Earthdawna ?  (Przeczytany 4720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dzungla

Czemu tak duża kwota potrzebna przy zbiórce Earthdawna ?
« dnia: Styczeń 31, 2015, 08:22:30 am »
58 800 to jest naprawdę dużo jak na potrzeby polskiego kickstartera, a tu mówimy o niechodliwym produkcie. Progi są bardzo słabe, mnie totalnie nie zachęcają do zakupu. Jeden potężny $$$ próg o wydaniu nowego dodatku, wydaje mi się, że ludzie wolą małe osiągalne progi typu +4tys zł dostajecie gratis coś (małe rzeczy typu kostki czy plakat czy free wysyłka).
Skoro można dawać polskie grafiki (to też pewnie znacznie zwiększa koszty) to czemu nie można np. połączyc obu tomów żeby wyszło taniej ?
Obawiam się, że jedyną szansą na sukces Earthdawna na polskim kickstarterze jest relaunch z niższym progiem zbiórki i lepszymi pledge levelami.

Offline Sebastiano

Odp: Czemu tak duża kwota potrzebna przy zbiórce Earthdawna ?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2016, 07:18:17 pm »
Hej, też się nad tym zastanawiałem i bardzo chciałem włączyć się w zbiórkę, ale widząc, że nie ma szans na wydanie/zebranie środków, temat olałem.
Szkoda, wielka szkoda.
Podejrzewam, że Puszon i sp-ka wyliczyli, że przy takiej ilości zamówień, które dadzą im 58k dopiero warto dla nich jest organizować cokolwiek z ED, zamiast odchodzić od innych już "działających" produktów.

 

anything