Autor Wątek: EDYCJA 433 - Majty Rozłączone Europy (do świtu 9 lutego)  (Przeczytany 3253 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pszren

EDYCJA 433 - Majty Rozłączone Europy (do świtu 9 lutego)
« dnia: Styczeń 26, 2015, 09:33:08 am »
Dyskutowałem ostatnio nad przeciwieństwem Stanów Zjednoczonych Ameryki, i zaproponowałem, że przeciwieństwem stanów są majty. Oczywiście jest to wyłącznie wątek humorystyczny, i mimo różnych prawdopodobnych sposobów wykorzystania, można te majty interpretować jako "Mighty", a rozłączenie jako dozwolenie współistnienia wielu nurtów myślowych i politycznych, nie zaś jako wzajemne zwalczanie się. Jestem zwolennikiem integracji Europejskiej i Europy w ogóle, i choć reszta świata pewnie negatywnie ocenia np. kolonializm europejski (zresztą sam go negatywnie oceniam, i nie tylko Europejczycy próbują narzucać innym swoją władzę), to również negatywnie oceniam wyrzynanie się ludzi w Europie.

Wracając do wątku, proponuję Majty Rozłączone Europy, a co do terminu, to zapewne w zależności od tego, czy edycja poprzednia zbierze w terminie odpowiednią ilość pasków (choćby dwa), to będzie tydzień lub dwa.

edit:

dwatygodnie! dwa-ty-godnie! termin edycji przesunięty - jedno z tłumaczeń na niemiecki: verrückt, czyli szalona edycja! niechaj taka będzie! :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2015, 07:35:22 pm wysłana przez pszren »

Offline spence

Odp: EDYCJA 433 - Majty Rozłączone Europy (do świtu 9 lutego)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2015, 05:10:24 pm »
Na granicy paska mi wyszło, na granicy komiksu w sumie też  :oops:

http://postimg.org/image/6laebfxwj/

Środkowy górny palec pożyczony z loga gonzo, przepraszam. Pana co wymyślił kółka olimpijskie też.

Pewnie bym nie narysował jakby nie zaproszenie pszrena, pozdrowki.

Soundtrack dłuższy pewnie Isis Panopticon. A sam komiks wykminiałem do https://www.youtube.com/watch?v=d2VXPrfZeI4
Edit: ciekawostka Okręgi w rzeczywistości symbolizują pięć kontynentów, a sześć barw (pięć powyższych plus biała) ma oznaczać kolory, które pojawiają się w niemalże wszystkich flagach państw świata.

Znalazłem już po zrobieniu komiksu D:
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2015, 12:10:06 am wysłana przez spence »
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline pszren


Offline Sejanka

« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2015, 07:53:17 pm wysłana przez Sejanka »

Offline pszren

Odp: EDYCJA 433 - Majty Rozłączone Europy (do świtu 9 lutego)
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2015, 05:42:53 pm »
koniec szarżowania, czas holowania!

5 - spence (epickie)
4 - sejanka (dramatyczne - w znaczeniu teoretycznoliterackim, bo jest również bardzo fajne)

Deg

  • Gość
Odp: EDYCJA 433 - Majty Rozłączone Europy (do świtu 9 lutego)
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 10, 2015, 05:56:41 pm »
5 pkt. - Sejanka
4 pkt. - pszren
3 pkt. - spence

Offline spence

Odp: EDYCJA 433 - Majty Rozłączone Europy (do świtu 9 lutego)
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 10, 2015, 06:02:46 pm »
5. pszren - minimalne, pomysłowe, własnoręczne, ładne, lubię.
4. Sejanka - mam problem bo bardzo mi się podoba wizualnie, a tekstowo nie umiem namierzyć do końca związku z tematem. że te owce są rozłączone od jedzenia i dopowiadam sobie że są w Europie? Brakuje mi z linijki wyjaśnienia, albo ja po prostu jestem głupi :oops: i też nie wiem czemu postacie na pierwszym kadrze są nagrubych liniach a na innych na cienkich #pogrążam się pewnie  :sad:
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline balinking

Odp: EDYCJA 433 - Majty Rozłączone Europy (do świtu 9 lutego)
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 10, 2015, 06:19:08 pm »
5 pkt - przren
4 pkt - spence
3 pkt - Sejanka

Offline Sejanka

Odp: EDYCJA 433 - Majty Rozłączone Europy (do świtu 9 lutego)
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 10, 2015, 07:39:02 pm »
5 pkt. - pszren
4 pkt. - spence

Spence, (w nocy o północy toto miało nawet sens) krecha jest nierównej grubości z powodu użycia dwóch różnych pisaków - jeden niebieski, drugi zdechł, a z tym...niech będzie: jedzenie=trawy/inna zielenina=łąka, rozłączone=bez łąki, bo stoją na gołej ziemi. A w ogóle to były krowy i nie wiem, skąd mi się wzięły owce. Robiłam pasek na siłę i niestety to widać.

Offline Franklin

Odp: EDYCJA 433 - Majty Rozłączone Europy (do świtu 9 lutego)
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 10, 2015, 08:02:01 pm »
5 - spence
4 - pszren
3 - Sejanka

Offline spence

Odp: EDYCJA 433 - Majty Rozłączone Europy (do świtu 9 lutego)
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 10, 2015, 11:29:29 pm »
5 pkt. - pszren
4 pkt. - spence

Spence, (w nocy o północy toto miało nawet sens) krecha jest nierównej grubości z powodu użycia dwóch różnych pisaków - jeden niebieski, drugi zdechł, a z tym...niech będzie: jedzenie=trawy/inna zielenina=łąka, rozłączone=bez łąki, bo stoją na gołej ziemi. A w ogóle to były krowy i nie wiem, skąd mi się wzięły owce. Robiłam pasek na siłę i niestety to widać.

Pomysł z Barchanowcami jest zajebisty sam w sobie. Roz Łąka z łąką też jest bardzo ładnym pomysłem. Nie bądź znowu wobec siebie taka niemiła. Deg dał Ci dużo punktów więc zakładam że skumał o co Ci chodzi :D po prostu ja nie D: Dzięki za odpowiedź.
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline pioma10

Odp: EDYCJA 433 - Majty Rozłączone Europy (do świtu 9 lutego)
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 11, 2015, 05:14:04 am »
5 pkt - pszren
4 pkt - Sejanka
3 pkt - spence

Offline pszren

Odp: EDYCJA 433 - Majty Rozłączone Europy (do świtu 9 lutego)
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 15, 2015, 05:34:16 pm »
a oto wyniki:

pszren 28
spence 24
Sejanka 23

3 paski, 7 głosów, temat zakłada pszren.