Autor Wątek: Komiksowa słaba lista - rok 2014  (Przeczytany 46870 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 15, 2015, 09:38:35 am »
@tuco zdradz swoj typ nr 1, jestem strasznie ciekawy :smile: Niech posypia sie gromy z jasnego nieba!!!
heheheh. ale to wcale NIE jest najgorszy komiks, jaki czytałem w tym roku. W dodatku już kiedyś, dawno go napocząłem, ale musiałem szybko oddać, i wtedy nawet było całkiem nieźle. Zdecydowanie nie jest gorszy niż np. wspomniana kilka postów wyżej Kriss nr 5. Dobra, nie będę owijał w papier toaletowy; moim rozczarowaniem roku i rzeczą, po której dostałem komiksowej niestrawności jest "V jak vendetta".
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline peta18

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 15, 2015, 10:28:55 am »
moim rozczarowaniem roku i rzeczą, po której dostałem komiksowej niestrawności jest "V jak vendetta".
no to zaraz zacznie sie jeden wielki hejt :) to nawet biblie przebija  :lol:
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 15, 2015, 10:33:11 am »
To ja bym chciał się dowiedzieć co ludzie widzą w Bois-Maury. Ani mnie to nie wciągnęło,  ani graficznie nie oczarowało (trafia mnie, jak nie jestem w stanie po twarzy (!!!) rozróżnić postaci).

Offline peta18

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 15, 2015, 11:09:42 am »
trafia mnie, jak nie jestem w stanie po twarzy (!!!) rozróżnić postaci).
To jest taka choroba, Brad Pitt to ma, moj jeden profesor tez mial. :wink:
Spoiler: pokaż
(oczywiscie to zart, ale wole napisc, bo czasem ktos sie spina)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 15, 2015, 11:26:08 am »
To jest taka choroba, Brad Pitt to ma, moj jeden profesor tez mial. :wink:
Spoiler: pokaż
(oczywiscie to zart, ale wole napisc, bo czasem ktos sie spina)

O kruca, ja to mam. Nie poznaję ludzi na ulicy. Za dzieciaka chodziłem ze spuszczoną głową,  bo nie poznawałem ludzi siedzących na ławkach na osiedlu i nie wiedziałem, czy się witać.
 nie wiedziałem, że to jest choroba! Nazywa się jakoś?

Offline burberry

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 15, 2015, 11:40:42 am »
Najgorsze z zeszłego roku dla mnie - dwie części Fantastic Four z WKKM (3. części pt. Koniec nawet nie kupiłem) oraz Thor z WKKM. Męczarnia straszna.
Bóg Cię kocha

Offline peta18

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 15, 2015, 12:18:15 pm »
O kruca, ja to mam. Nie poznaję ludzi na ulicy. Za dzieciaka chodziłem ze spuszczoną głową,  bo nie poznawałem ludzi siedzących na ławkach na osiedlu i nie wiedziałem, czy się witać.
 nie wiedziałem, że to jest choroba! Nazywa się jakoś?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prozopagnozja
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline bosssu

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 15, 2015, 12:42:46 pm »
1. Kriss (Thorgal dla gimnazjalistów w wersji liftingowanej- Kriss z Łuczników proszę WRÓĆ!!!
2. Trylogia Nikopola- bardziej przemawia do mnie "drętwość" twarzy Hermanna niż Bilala- jedyne co w nim lubię to tą świetną... kredkę
3. Garaż Hermetyczny- taki "zbuk" tylko teraz pomalowany jak pisanka
4. Noe- drętwy rysunek i jakiś taki nijaki- film bardziej do mnie trafił
5. Krasnoludy- niby śmieszny a jakoś mnie nie przekonał- niby po studencku a jakość tak dziecinnie
6. Biblia- za dużo fantastyki i naciąganej fabuły
Mang i trykotów nie kupuję i nie czytuję bo było by pewnie tego więcej

Offline chch

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 15, 2015, 01:37:21 pm »

Jak dla mnie największym zawodem i najsłabszym komiksem jaki kupiłem była Skarga Utraconych Ziem. Głupi byłem,że rzuciłem się na drugie wydanie, zamiast najpierw przeczytać skan.

heheheh. ale to wcale NIE jest najgorszy komiks, jaki czytałem w tym roku. W dodatku już kiedyś, dawno go napocząłem, ale musiałem szybko oddać, i wtedy nawet było całkiem nieźle. Zdecydowanie nie jest gorszy niż np. wspomniana kilka postów wyżej Kriss nr 5. Dobra, nie będę owijał w papier toaletowy; moim rozczarowaniem roku i rzeczą, po której dostałem komiksowej niestrawności jest "V jak vendetta".


Mi V podobało się nawet bardziej niż Strażnicy, ale tegoż samego autora nie trafiła do mnie kompletnie LNDż. Wg mnie bardzo kiepska scenariuszowo. No i nie rozumiem też zachwytów nad Sandmanem. Przeczytałem rok temu, ale zacząłem dwa lata temu, któryś tom tak mnie wynudził, że na rok odpuściłem. Niektóre tomy dobre, zakończenie fajne, ale całościowo - nie dla mnie. Więc nie jesteś odosobniony, Ramirezie, jeśli chodzi o podejście do "świętości" komiksowych. :)

EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 15, 2015, 01:54:13 pm »
Więc nie jesteś odosobniony, Ramirezie, jeśli chodzi o podejście do "świętości" komiksowych. :)

kiedyś najstarsi górale powiedzieli mi, że ze świętością jest tak samo jak z doopą. do dziś nie wiem o co im chodziło...
:)

Offline kosmoski

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 15, 2015, 02:06:37 pm »
Rozumiem, że się można naciąć na Garażu, Sandmanie, Strażnikach, Thorgallach...

Ale serio, kupujesz Biblię, licząc, że będzie tam nagle coś innego niż było od zawsze? Przecież choćby i komiksowa zawsze będzie poruszać się w tych samych ramach...

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 15, 2015, 03:04:27 pm »
1) Fins de siècle
Falangi czarnego porządku, Polowanie


2) Wieże Bois - Maury

3) Mój drogi Bracie (choć tu o rozczarownie trudno, bo nie liczyłem na wiele więcej :smile: )

ps. można wyczyścić wątek z komentarzy?
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 15, 2015, 04:03:17 pm »
ps. można wyczyścić wątek z komentarzy?
bez komentarzy ten wątek stanie się jałowy jak,,,, eeeee..... ugryzłem się w język :)
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline starcek

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 15, 2015, 08:24:17 pm »
A to cytat z wywiadu z Minkiewiczami.  :badgrin:


"Na studiach, nawet jeśli z aprobatą mówiono o komiksie, to tylko takim artystycznym, bez fabuły, za to z ciekawym "eksperymentem formalnym". Wtedy, owszem, asystenci, a nawet i sam profesor potrafili pocmokać z uznaniem."
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline peta18

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 15, 2015, 09:04:56 pm »
A to cytat z wywiadu z Minkiewiczami.  :badgrin:


"Na studiach, nawet jeśli z aprobatą mówiono o komiksie, to tylko takim artystycznym, bez fabuły, za to z ciekawym "eksperymentem formalnym". Wtedy, owszem, asystenci, a nawet i sam profesor potrafili pocmokać z uznaniem."
O asystenci i profesor czytali Garaz!!! :evil: :badgrin: :roll:
Buk, Hodor i Dziczyzna