Autor Wątek: Komiksowa słaba lista - rok 2014  (Przeczytany 45652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline skil

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 14, 2015, 09:16:37 am »

Moje rozczarowania 2014:
1. Niedźwiedź
2. Żyd Fagin



qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline starcek

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 14, 2015, 10:49:44 am »
Tak tylko tytul tego watku sugeruje, ze cos jest obiektywnie slabe. NIe ma tutaj mowy o subiektywnym guscie.

Obiektywnie to możesz  temperaturę zmierzyć -  w przypadku twórczości artystycznej zawsze jest subiektywna ocena.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Wyszu

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 14, 2015, 06:20:07 pm »
W odpowiedzi na uwagi i maile jakie otrzymałem, wprowadziłem zmianę w regulaminie.
Swoje głosy można oddawać również na serie, głosy takowe będą liczone do generalnej klasyfikacji.

Przypominam iż "Komiksowa słaba lista - rok 2014" to zabawa.



Offline Itachi

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 14, 2015, 06:22:33 pm »
Wyszu, dobra decyzja!

Offline blackwaterpark

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 14, 2015, 07:52:22 pm »
Najgorszy komiks?

Wampir J. Sfar'a = za okładkę, niech ma!

No dobra, żartowałem  :wink:
Nawet kupiłem i jestem zachwycony bogatym i pięknym wnętrzem  :lol:
(gramatura papieru tylko mnie dziwi - tom jest opasły, a taki jakiś lekki się wydaje)

PS.: A sam pomysł takiego głosowania, wydaje mi się trochę nietrafiony (no, ale ja się nie znam - początkujący jestem...)

Offline peta18

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 14, 2015, 08:02:41 pm »
Ja bym dał jako najgorszy komiks, który przeczytałem w zeszłym roku "Biblię" za kiepski i niedorzeczny scenariusz fantasy i przesłodkie rysunki  :evil: . No ale nie kupiłem i nie przeczytałem, więc dostało się Moebiusowi :badgrin: , który pięknie rysuje (w sumie rysował), ale te scenariusze... to kompletnie nie moja bajka. Jedynie niektóre szorty z "Białego koszmaru" były super, ale to nie rok 2014.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 14, 2015, 08:06:31 pm »
...ale te scenariusze... to kompletnie nie moja bajka.

pewnie dlatego, że ten garaż jest strasznie hermetyczny i należy do Jerry'ego Corneliusa :)

Offline peta18

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 14, 2015, 08:21:37 pm »
pewnie dlatego, że ten garaż jest strasznie hermetyczny i należy do Jerry'ego Corneliusa :smile:
o widzisz, bardzo dobre wyjasnienie! dzieki!
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 14, 2015, 08:49:20 pm »
Ja bym dał jako najgorszy komiks, który przeczytałem w zeszłym roku "Biblię" za kiepski i niedorzeczny scenariusz fantasy i przesłodkie rysunki  :evil: . No ale nie kupiłem i nie przeczytałem, więc dostało się Moebiusowi :badgrin: , który pięknie rysuje (w sumie rysował), ale te scenariusze... to kompletnie nie moja bajka.
pewnie dlatego, że [pewnie] nie było żadnych scenariuszy. Wiesz, że bluźnisz, Peta, prawda? :wink: ...ale to dobrze, świat potrzebuje takich bluźnierców!
ja tam się jakoś powstrzymałem przed moim typem nr 1 na "słabą listę", bo jestem przekonany na milion procent, że dostał bym za to po dupie. .....a to przecie tylko zabawa, w której faktycznie mieszają się razem zarówno totalne badziewia, jak i (chyba przede wszystkim) największe rozczarowania. Tak to już jest, że jak ktoś ogląda przez 8 lat Fatalnego Majora tylko i wyłącznie przez pryzmat kosmicznych cen na allegro, to gdy w końcu dostanie go po raz pierwszy w swoje łapska, to nie może uwierzyć, o co tyle krzyku. Dla mnie to jednak wielki komiks, i wcale nie dlatego, że Moebius wielkim komiksiarzem był....
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline peta18

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 14, 2015, 08:52:59 pm »
@tuco zdradz swoj typ nr 1, jestem strasznie ciekawy :) Niech posypia sie gromy z jasnego nieba!!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2015, 05:28:37 am wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline horror

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 15, 2015, 05:36:33 am »
dziwie sie ze Kris nikt nie nominuje. ja jeszcze nie czytalem tego albumu, ale tyle osob, ktore negatywnie sie na ten temat wypowiadaly, a zadnego glosu na ten komiks.

fragsel

  • Gość
Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 15, 2015, 05:57:21 am »
to pewnie off topic, ale ja wczoraj czytałem Kris i nie wiem o co ludziom chodzi. bardzo przyjemnie się czytało. może nie trafi do mojej top dziesiątki, ale nie mam poczucia straconego czasu.

Offline peta18

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 15, 2015, 06:15:02 am »
dziwie sie ze Kris nikt nie nominuje. ja jeszcze nie czytalem tego albumu, ale tyle osob, ktore negatywnie sie na ten temat wypowiadaly, a zadnego glosu na ten komiks.
widocznie sa duzo gorsze komiksy :) poza tym malo kto chce sie bawic w slaba liste :(
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 15, 2015, 07:45:07 am »
Miałem chyba tylko jeden zakup totalnie nietrafiony w 2014r. Rewolucja według Ludwika. Pozycja wychwalana i pożądana nie trafiła do mnie w żaden sposób. Przygodę z nią zakończyłem na pierwszym tomiku.
Do tego jeszcze sporo stoi na półkach nie czytanych, ale mam nadzieję na nich się nie zawieźć :)

Offline budyn2h

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 15, 2015, 09:13:11 am »
Dla mnie najgorsza była "Wyspa Kamieni" Pau