Autor Wątek: Komiksowa słaba lista - rok 2014  (Przeczytany 46862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 19, 2015, 08:07:16 pm »
Ale przecież na Tajną Inwazję zagłosował Itachi (2 punkty), JanT (2 punkty) i wujekmaciej (3 punkty).

Przy Thorze pominąłem komentarz Nawimara bo założyłem, że to nie jest głos.

Offline Wyszu

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 19, 2015, 08:14:56 pm »
wujekmaciej głosował na "Tajne Wojny" czyli Tajne Wojny , cz. 2 Marvel Super Heroes: Secret Wars, part 2

fragsel

  • Gość
Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 19, 2015, 08:25:21 pm »
Przy Thorze pominąłem komentarz Nawimara bo założyłem, że to nie jest głos.

co po przeczytaniu komentarza Nawimara wydaje się być jak najbardziej słusznym założeniem...


I jako off top powiem tylko,że co roku zarywam nockę zaraz po zakończeniu głosowania na top listę bo wiem, że jak niecierpliwuchom dam na to czas, to się zaraz 15 różnych podsumowań/podliczeń pojawi, każde ciekawsze od poprzedniego...

taki piece of advice jakbyście robili słabą listę za rok...
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2015, 08:30:27 pm wysłana przez fragsel »

Offline Wyszu

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 19, 2015, 08:35:52 pm »
Tak jak już pisałem doprecyzowywałem odpowiedzi na priv.

Nawimar potwierdził głos i prosił o doliczenie do rankingu.


Dziękuję za radę.

Chciałem tak zrobić ale z uwagi na małą ilość głosów, postanowiłem wliczyć największą ilość pozycji jaką się da, a z uwagi na niejednoznaczne głosy niektórych użytkowników, postanowiłem dopytać.

Byłem uzależniony od czasu udzielenia odpowiedzi.

[/size]Jeżeli w przyszłym roku to powtórzymy, trzeba tą kwestię doprecyzować.
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2015, 09:34:54 pm wysłana przez fragsel »

Offline amsterdream

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 19, 2015, 09:23:22 pm »
wujekmaciej głosował na "Tajne Wojny" czyli Tajne Wojny , cz. 2 Marvel Super Heroes: Secret Wars, part 2
Faktycznie coś mi się pomieszało. Tak to jest jak się liczy na szybko, tu tajne, tam tajne ;)

Offline amsterdream

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 19, 2015, 09:37:53 pm »
Jeżeli w przyszłym roku to powtórzymy, trzeba tą kwestię doprecyzować.
No i za rok dałbym możliwość zagłosowania na więcej tytułów. Chyba, że nam forum zamkną: https://www.facebook.com/groups/kultkomiksu/?fref=nf
;)

Offline peta18

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 20, 2015, 09:09:02 am »
No tak i wiadomo kto placze najbardziej... zero zaskoczenia.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline maximumcarnage

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 20, 2015, 10:03:25 am »
Oto jak jeden z użytkowników tego forum (doskonale wszystkim znany) skomentował na fejsie w jednej z grup wyniki głosowania: "Forum, na którym Wieże Bois-Maury zajmują drugie miejsce na liście najsłabszych komiksów roku jest trupem. I to nawet nie żywym trupem, a po prostu trupem." 
"Może najpierw jakieś egzorcyzmy? Np. przywalić w serce srebrną kulą, niczym Jan Potocki."

Nicka celowo nie wymieniam, myślę że ta osoba ma na tyle cywilnej odwagi że sama się przyzna. Na razie wylewa swoje żale na fejsie w gronie kumpli, bojąc się otwartej dyskusji (zresztą nie po raz pierwszy). Lubi też chyba wizyty w prosektorium bo codziennie tego forumowego "trupa" odwiedza.

Offline mummu

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 20, 2015, 10:42:52 am »
Oto jak jeden z użytkowników tego forum (doskonale wszystkim znany) skomentował na fejsie w jednej z grup wyniki głosowania: "Forum, na którym Wieże Bois-Maury zajmują drugie miejsce na liście najsłabszych komiksów roku jest trupem. I to nawet nie żywym trupem, a po prostu trupem." 
"Może najpierw jakieś egzorcyzmy? Np. przywalić w serce srebrną kulą, niczym Jan Potocki."

Nicka celowo nie wymieniam, myślę że ta osoba ma na tyle cywilnej odwagi że sama się przyzna. Na razie wylewa swoje żale na fejsie w gronie kumpli, bojąc się otwartej dyskusji (zresztą nie po raz pierwszy). Lubi też chyba wizyty w prosektorium bo codziennie tego forumowego "trupa" odwiedza.

Ale co tu w ogóle komentować ?
Wieże 'zdobyły' 6 punktów czyli ile osób na nie głosowało ? Trzy ?

Offline peta18

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 20, 2015, 10:44:57 am »
Ale co tu w ogóle komentować ?
Wieże 'zdobyły' 6 punktów czyli ile osób na nie głosowało ? Trzy ?
I to jest wlasnie zabawne. Ale co tam forum to trup, bo jedna osoba to napisala. I to nie byla jaka osoba!
Buk, Hodor i Dziczyzna

fragsel

  • Gość
Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 20, 2015, 10:51:07 am »
szkoda, że ktokolwiek wyciąga wnioski na temat CAŁEGO forum (i to publicznie jeszcze obsmarowuje) na podstawie inicjatywy małej grupki członków, gdy w tym samym czasie większość była temu plebiscytowi przeciwna czy to poprzez otwarta krytykę (np. fragsel) czy też poprzez nie branie udziału...

I wy się jeszcze pytacie czemu byłem przeciw...

Offline peta18

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 20, 2015, 10:53:17 am »
jasne, ze pytam. bo forum tez jest ble, bo... juz pisalem co.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline horror

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 20, 2015, 11:03:22 am »
zgodnie z duchem komiksu: same żywe trupy.

I jeden żywy pasterz.

Offline Death

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 20, 2015, 12:16:09 pm »
Przecież wcale się z tym nie kryłem, że robię sobie jaja z tych Wież na liście najsłabszych komiksów. Specjalnie napisałem w taki sposób, żeby sprowokować. Gdybym chciał kogokolwiek obsmarować, to zrobiłbym to w zamkniętej grupie na Facebooku i nie pisałbym o tym w tym samym czasie na forum. Napisałem to w otwartej grupie, która ma prawie 1200 członków, pod własnym nazwiskiem (a każdy wie jak się nazywam, jestem na tym forum już kupę lat) i w tym samym czasie robiłem sobie jaja z Wież na forum.

To co wczoraj wydawało mi się dobrą trollerką, dziś mi tak nie wygląda. Chyba przesadziłem z ta prowokacją i to mocno. Przepraszam wszystkich, których to uraziło.

Offline peta18

Odp: Komiksowa słaba lista - rok 2014
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 20, 2015, 12:36:25 pm »
To byles Ty? Zaskok :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

 

anything