trawa

Autor Wątek: Egmont 2015  (Przeczytany 585142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piotrassss

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #2280 dnia: Listopad 28, 2015, 02:10:57 pm »
Cytuj
Czy Egmont mógłby nie wydawać komiksu Hugo? Marzę o fajnym integralu, ale ostatnio p. Tomasz pisał, że integral to zbyt wielkie ryzyko. Wiec proszę zostawcie tą serię innym wydawcom - na pewno znajdzie się ktoś kto przygotuje znakomite wydanie zbiorcze...
 
 Oddać Hugo? W życiu.

No właśnie... ale jakie to będzie wydanie to już nie napisał.
Liczę jednak na integral.
 

fragsel

  • Gość
Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #2281 dnia: Listopad 28, 2015, 02:37:24 pm »
Ja wolę zeszyty. Mój syn jak weźmie jakiś komiks do ręki to zeszyt. Na integrale reaguje kulturalną ale jednak odmową...

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #2282 dnia: Listopad 28, 2015, 02:39:40 pm »
Wcześniej o Hugo Tomasz Kołodziejczak pisał w kontekście pojedynczych albumów, jak Smerfy, żeby komiks dla dzieci był jak najatrakcyjniejszy cenowo. Pewnie nic w tek kwestii się nie zmieniło. Szkoda, że nie integral, ale trudno, ważne że będzie Hugo.


Ogólnie wiele z tych rewelacji wiedzieliśmy już po ogłoszeniu dotyczącym komiksów DC/Vertigo i frankofońskich na 2016 rok. Z tego co teraz się dowiedzieliśmy, najbardziej cieszę się na szansę na Top 10 i trzymam za to mocno kciuki. No i oby w nowych seriach z Marvel Nov znalazło się coś z wyższej półki!



Offline Koalar

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #2283 dnia: Listopad 28, 2015, 02:53:42 pm »
Mój syn jak weźmie jakiś komiks do ręki to zeszyt. Na integrale reaguje kulturalną ale jednak odmową...

Dziwne, dziwne. Przyjmijmy, że czytał już komiks A. Ty mu polecasz komiksy B i C, przy czym komiks B jest w integralu i jest o wiele lepszy niż A, natomiast C jest w zeszycie, ale jest na poziomie A. I weźmie C?
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #2284 dnia: Listopad 28, 2015, 03:08:09 pm »
E tam, to jest łatwe. Ja mam lepsze zadanie z trescią: "Przyjmijmy, że czytał już komiks A, pożyczony od kolegi, którego ojciec jest marynarzem, a babcia była sanitariuszką w Powstaniu Warszawskim. Teraz Ty mu polecasz komiksy B i C, przy czym komiks B jest w integralu i ma żółtą okładkę w czerwone pionowe paski, natomiast komiks C to zeszyt w stanie idealnym z dwom minusami, który na Goodreads oceniany jest o dwe gwiazdki niżej niż B i jedną gwiazdkę wyżej niż A. Pytanie brzmi, który komiks wezmie - B czy C oraz czy komiks A był w zeszycie, czy tez moze w integralu z urwana okładką?

A tak na serio, Fragsel, to ile Twój synek ma lat?

fragsel

  • Gość
Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #2285 dnia: Listopad 28, 2015, 03:16:51 pm »
Dziwne, dziwne. Przyjmijmy, że czytał już komiks A. Ty mu polecasz komiksy B i C, przy czym komiks B jest w integralu i jest o wiele lepszy niż A, natomiast C jest w zeszycie, ale jest na poziomie A. I weźmie C?
Ta... Bo dla dziewieciolatka najbardziej liczy się jakość...
{czytać w sarkazm mode}

Offline absolutnie

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #2286 dnia: Listopad 28, 2015, 03:29:14 pm »
No i oby w nowych seriach z Marvel Nov znalazło się coś z wyższej półki!


A tam jest w ogóle jakaś wyższa półka?
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #2287 dnia: Listopad 28, 2015, 03:31:06 pm »
A tam jest w ogóle jakaś wyższa półka?
Tak, oczywiście że jest.

Offline Koalar

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #2288 dnia: Listopad 28, 2015, 03:33:34 pm »
Ta... Bo dla dziewieciolatka najbardziej liczy się jakość...
{czytać w sarkazm mode}

No tak. Jakbyś od razu napisał, ile lat ma Twój syn, to nie musiałbym się produkować. A gdybym wiedział, to sarkazm byłby rzeczywiście jak najbardziej na miejscu.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #2289 dnia: Listopad 28, 2015, 03:33:57 pm »

A tam jest w ogóle jakaś wyższa półka?

na pewno coś się znajdzie. sam czytałem jedynie daredevila waida, lokiego ewinga, ms marvel wilson oraz deapoola dugana i były to serie od naprawdę do bardzo dobrych (a to zaledwie cztery z kilkudziesięciu pozycji z tej linii).

najchętniej w polsce zobaczyłbym ten ostatni tytuł.

Offline badday

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #2290 dnia: Listopad 28, 2015, 03:34:03 pm »
(...)
9. Jest już plan na 1000 album KŚK - to będzie ten Bone czy nie? :biggrin:

A kiedy mniej wiecej wypada ten 1000 KŚK?

Offline starcek

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #2291 dnia: Listopad 28, 2015, 03:37:18 pm »
Też zrozumeliście z wypowiedzi TK, że Scalped i Y Last Man będą miały standardowe wydania, a nie deluxe?
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

mgnesium

  • Gość
Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #2292 dnia: Listopad 28, 2015, 03:39:45 pm »
Też zrozumeliście z wypowiedzi TK, że Scalped i Y Last Man będą miały standardowe wydania, a nie deluxe?

ciężko powiedzieć. chyba od 2006 roku nie mieliśmy żadnego nowego tytułu z vertigo?

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #2293 dnia: Listopad 28, 2015, 03:46:19 pm »
Ale przecież już wcześniej było wiadome, że Y i Scalped będą objętości wydań Deluxe, ale w normalnym formacie. Gdzieś to czytałem...


A tam jest w ogóle jakaś wyższa półka?

A skąd przypuszczenie, że nie? DD, Moon Knight, Hawkey, czy Ms. Marvel - nie czytałem, ale wiem że cieszą się dużym uznaniem.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Egmont 2015
« Odpowiedź #2294 dnia: Listopad 28, 2015, 03:49:23 pm »
na pewno coś się znajdzie. sam czytałem jedynie daredevila waida, lokiego ewinga, ms marvel wilson oraz deapoola dugana i były to serie od naprawdę do bardzo dobrych (a to zaledwie cztery z kilkudziesięciu pozycji z tej linii).

najchętniej w polsce zobaczyłbym ten ostatni tytuł.
Jak najbardziej. Plus Thor Aarona, Moon Knight Ellisa czy Hawkeye Fractiona.To są zdecydowanie tytuły z wyższej półki. Co wybierze Egmont to już inna bajka.

 

anything