Autor Wątek: Komiksowa Top Lista - Rok 2014 - Komentarze  (Przeczytany 70604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2014 - Komentarze
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 07, 2015, 03:23:04 pm »
ha!
pomyslalem dokladnie to samo - ...wow...

To wszystko co mam (z grzecznosci) do powiedzenia o tej "liscie".
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2014 - Komentarze
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 07, 2015, 03:43:47 pm »
To może od razu zróbcie listę kto może głosować i listę na jakie tytuły można głosować?

Każdy ma prawo czytać co mu się podoba i wpisać co mu się spodobało. Twoja lista donTomaszku nie jest absolutnie w niczym lepsza od listy wspomnianego użytkownika (nawet jeśli komiksy na niej masz obiektywnie lepsze). Wy w ogóle rozumiecie o co chodzi w tego typu zabawach? A może wydaje wam się, że to taka poważna lista układana przez takich poważnych znawców jak Wy? Musicie być tacy zabawni w realu... Jej... :neutral:

Offline donTomaszek

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2014 - Komentarze
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 07, 2015, 04:03:59 pm »
Każdy ma prawo czytać co mu się podoba i wpisać co mu się spodobało.
A czy kazdy moze komentowac? Czy nie kazdy moze komentowac?
Jedyny komentarz z mojej strony to "wow" i ze z grzecznosci na tym skonczy, z Twojej strony - domowa analiza mojej powagi i poczucia humoru.
Hmmm.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2014 - Komentarze
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 07, 2015, 04:11:44 pm »
A czy kazdy moze komentowac? Czy nie kazdy moze komentowac?
Jedyny komentarz z mojej strony to "wow" i ze z grzecznosci na tym skonczy, z Twojej strony - domowa analiza mojej powagi i poczucia humoru.
Hmmm.
Komentowanie, a atakowanie innych użytkowników to dwie różne rzeczy. Każdy widzi co napisałeś. Mówienie, że z grzeczności nie powie się więcej już samo w sobie nie jest grzeczne. Poczucia humoru nie analizuję, bo jak tu analizować coś czego nie ma? Pozdr. EOT.

Offline turucorp

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2014 - Komentarze
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 07, 2015, 04:27:27 pm »
WOW, grubo sie robi na forku.
Dobrze, ze nie ma dzialu o zywnosci, juz widze te rankingi z wszystkimi "kanapkami" z makdonalda i to oburzenie na sugestie, ze swiat nie konczy sie i nie zaczyna w jednej "restauracji"

Offline Death

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2014 - Komentarze
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 07, 2015, 04:32:13 pm »
Choć sam szydzę często z superhero, to Wam napiszę, że gdyby ktoś wrzucił swoje top 10 i znajdowałyby się tam tylko komiksy obyczajowe, typu Kiedy Dawid stracił głos i Gra jaskółek, to nikt by się nie przyczepił, że gość stołuje się w jednej restauracji. Taka mała dygresja.

Offline turucorp

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2014 - Komentarze
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 07, 2015, 04:37:48 pm »
Choć sam szydzę często z superhero, to Wam napiszę, że gdyby ktoś wrzucił swoje top 10 i znajdowałyby się tam tylko komiksy obyczajowe, typu Kiedy Dawid stracił głos i Gra jaskółek, to nikt by się nie przyczepił, że gość stołuje się w jednej restauracji. Taka mała dygresja.

Mylisz sie, ja bardzo chetnie skomentuje, szczegolnie, ze mamy tutaj odpowiedni ku temu temat, a moj stosunek do obyczajowek, szczegolnie tych autobiograficznych, jest daleki od entuzjazmu.

Offline donTomaszek

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2014 - Komentarze
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 07, 2015, 05:30:53 pm »
Tylko uwazaj turu bo jakis domowy psycholog stwierdzi, ze nie masz poczucia humoru, masz sie za eksperta i ze jestes niegrzeczny.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2014 - Komentarze
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 07, 2015, 06:19:11 pm »
Oj grubo się robi na forku, grubo. Wyznaczyliście już ekipę ekspercką do oceny które głosy są dobre, a które już nie bardzo? Domowi eksperci od wszystkiego, heh. Spoko misie, kasuję konto i już wam więcej nie będę przeszkadzał w tych poważnych eksperckich listach. Ciao.
W pełni popieram Blaskowitza. Z tym kasowaniem konta, to ani mi się waż!!! Bo już w ogóle będzie wtedy dno.

Offline starcek

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2014 - Komentarze
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 07, 2015, 06:25:28 pm »
To może od razu zróbcie listę kto może głosować i listę na jakie tytuły można głosować?

Ej, nie róbmy tutaj powtórki z łódzkiego głosowania na najlepszy komiks polski podczas ostatniego MFKiG. Od tego powinna być TOP lista polskich komiksów.  :lol:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline peta18

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2014 - Komentarze
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 07, 2015, 06:52:12 pm »
Napisze: WOW i z grzecznosci nie skomentuje bardziej. :)

Dziekuje za bardzo pouczajaca dyskuje. Jakby ktos chcial wpasc do mnie z kalachem i wyrzutnia rakiet to podaje namiary na pw.  :oops:
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2014 - Komentarze
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 07, 2015, 06:58:26 pm »
Jakby ktos chcial wpasc do mnie z kalachem i wyrzutnia rakiet to podaje namiary na pw.  :oops:

Jak masz komiksy na chacie, to spodziewaj się gości :biggrin:

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2014 - Komentarze
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 07, 2015, 09:49:32 pm »
Choć sam szydzę często z superhero, to Wam napiszę, że gdyby ktoś wrzucił swoje top 10 i znajdowałyby się tam tylko komiksy obyczajowe, typu Kiedy Dawid stracił głos i Gra jaskółek, to nikt by się nie przyczepił, że gość stołuje się w jednej restauracji. Taka mała dygresja.

Kaman.
Kij, że człek głosował na samo super hero. Każdy głosuje na to co lubi.
Ale ten użytkownik forum nawet nie spróbował wyjść spoza WKKM. W tym roku wyszło też sporo superhero z Muchy i z Egmontu (Nowe DC!), i to lepszych niż to co było w WKKM.
To prawie tak jakbym JA czytał tylko i wyłącznie Komiks Gigant i zagłosowałbym na 10 numerów z rocznika.
Zabilibyście mnie na tym forum śmiechem za takie głosy.

i jeszcze taka mała dygresja
Ej, nie róbmy tutaj powtórki z łódzkiego głosowania na najlepszy komiks polski podczas ostatniego MFKiG. Od tego powinna być TOP lista polskich komiksów.  :lol:
ciekawe ile osób twierdzących, że komiks który wygrał nie powinien wygrać go czytało (ba... ile z tych osób miało go w ręku). Ale przecież najłatwiej powiedzieć "nie czytałem, ale na stówę beznadziejne"
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Itachi

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2014 - Komentarze
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 07, 2015, 10:16:46 pm »
Czy tutaj zawsze musi powstać jakaś afera z niczego?

Ale ten użytkownik forum nawet nie spróbował wyjść spoza WKKM. W tym roku wyszło też sporo superhero z Muchy i z Egmontu (Nowe DC!), i to lepszych niż to co było w WKKM.
To prawie tak jakbym JA czytał tylko i wyłącznie Komiks Gigant i zagłosowałbym na 10 numerów z rocznika.
Zabilibyście mnie na tym forum śmiechem za takie głosy.

Na pewno nie ja, komuś może wystarczać WKKM, komuś mogą wystarczać Giganty, a komuś może wystarczać wydatek 80 zł na komiksy miesięcznie lub chęć uzbierania całej kolekcji. Może też być fanem Marvela, a niekoniecznie już DC.

Offline marceli

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2014 - Komentarze
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 07, 2015, 10:27:01 pm »
Kto chce niech czyta same WKKM i głosuje też na WKKM.
Ja nie widzę tu żadnego problemu.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

 

anything