Autor Wątek: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi  (Przeczytany 48925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Odp: Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 11, 2014, 11:46:21 am »
Może coś przegapiłem (nie doczytałem), ale kiedy i czy doczekamy się odpowiedzi od Taurusa?

to jest bardzo ciekawe pytanie. Bo jak dobrze kojarzę to tak naprawdę nikt nie zapytał Taurusa czy będzie odpowiadał na pytania, a po prostu zaczęto je zadawać (i jak Taurus nie będzie odpowiadał - wszak chyba nikt z nimi nie ustalił, że będą) to posypią się gromy forumowiczów JAK TAK MOŻNA NIE ODPOWIADAĆ.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline maximumcarnage

Odp: Odp: Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 11, 2014, 11:49:31 am »
to jest bardzo ciekawe pytanie. Bo jak dobrze kojarzę to tak naprawdę nikt nie zapytał Taurusa czy będzie odpowiadał na pytania, a po prostu zaczęto je zadawać (i jak Taurus nie będzie odpowiadał - wszak chyba nikt z nimi nie ustalił, że będą) to posypią się gromy forumowiczów JAK TAK MOŻNA NIE ODPOWIADAĆ.

http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,13814.msg1281735.html#msg1281735

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Odp: Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 11, 2014, 12:11:12 pm »
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Archie

Odp: Odp: Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 11, 2014, 01:35:56 pm »
Ten temat jest jedynie na pytania do wydawnictwa (żeby przedstawiciel Taurusa miał łatwą robotę), od komentowania i dyskusji macie osobny temat.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline graves

Odp: Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 11, 2014, 04:50:00 pm »
(wszak to Hamme w najlepszej formie)
Kto? :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline vision2001

Odp: Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 11, 2014, 06:02:57 pm »
Kto? :smile:
Skrót myślowy?
22. Władcy Chmielu [...] (wszak to Hamme w najlepszej formie)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline graves

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 11, 2014, 10:35:50 pm »
Skrót myślowy?
Gogh, czy van Gogh? Hamme, czy van Hamme? To całe nazwisko, a nie imię, aby je sobie oddzielać.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 11, 2014, 11:08:01 pm »
Gogh, czy van Gogh? Hamme, czy van Hamme? To całe nazwisko, a nie imię, aby je sobie oddzielać.
No właśnie. van Oktopus, a nie jakiś zwykły Oktopus, van Graves, a nie po prostu Graves, czy nawet taki van Beethoven, a nie pierwszy lepszy Beethoven - my, w których żyłach płynie błękitna krew, musimy tego pilnować, wszak noblesse oblige, że tak se ładnie powiem.

Offline wilk

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 19, 2015, 11:20:07 am »
Czy autor tematu zamierza wysłać pytania do wydawnictwa czy też pomysł umarł śmiercią naturalną?

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 19, 2015, 12:47:46 pm »
Czy autor tematu zamierza wysłać pytania do wydawnictwa czy też pomysł umarł śmiercią naturalną?

Dobre pytanie.

http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,13814.2985.html

W tym wątku była dyskusja na ten temat. Zadeklarowałem się, że mogę te pytania wysłać, ale był problem, bo to niby moderator musi być, bo wiadomo, że zwykli użytkownicy sobie z tym nie poradzą, i będzie jeden wielki hejt.

fragsel

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 19, 2015, 12:59:27 pm »
nie, nie...
to chyba niedokładnie czytałeś...

ja się zadeklarowałem, że zbiorę...
ktoś mnie wtedy wyśmiał, że {w domyśle} wszędzie się pcham, a przecież mnie nie potrzeba tutaj...
to ja powiedziałem, że lepiej jak ktoś ma uprawnienia do moderowania JAKBY był hejt (bo WTEDY użytkownicy sobie nie poradzą)
zaparliście się, że wolicie jednak sami, więc robicie i wysyłacie sami...
hejtu nie było, więc problemów nie napotkaliście...
i tyle w tym temacie...

{o ile ktoś inny nie wyśle konkurencyjnych pytań, bo wasze mu się nie spodobają :wink: }

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 19, 2015, 01:01:08 pm »
Dobra, żeby oszczędzić dalszej, niepotrzebnej dyskusji, niech będzie  - niedokładnie czytałem. Czyli mam wysłać? Nikt nie ma nic przeciwko?

{o ile ktoś inny nie wyśle konkurencyjnych pytań, bo wasze mu się nie spodobają :wink: }

A jak jako moderator mógłbyś temu zapobiec?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2015, 01:04:46 pm wysłana przez fragsel »

fragsel

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 19, 2015, 01:02:56 pm »
a to nie miało być raz na kwartał?

nie jestem pewien, ale podręczniki, z których uczę mówią, że to TRZY miesiące...

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 19, 2015, 01:04:47 pm »
Niedokładnie czytałeś, była mowa o pierwszej turze 15 stycznia.

fragsel

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 19, 2015, 01:07:14 pm »
racja... mea culpa...

A jak jako moderator mógłbyś temu zapobiec?

psst.. to o konkurencyjnej liście pytań to ni9e był już argument w dyskusji tylko polewka z sytuacji w WKKM... taki żart...
ale chyba nie wypalił...

może za wcześnie jeszcze....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2015, 01:11:04 pm wysłana przez fragsel »

 

anything