trawa

Autor Wątek: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi  (Przeczytany 48562 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 28, 2014, 04:35:33 pm »
Może być w zbiorczym, Sandmana nie czytałem, więc mogłem nie wiedzieć. Wracając do Taurusa, a nie Egmontu to zostaję przy swoim zdaniu. Mają wydawać kolejne tomy w miękkiej i równocześnie wydawać integrale od początku? Nie ma szans, wolałbym aby miejsce w kalendarzu dla wydań zbiorczych zostawili na nowości, a nie odgrzewane kotlety (żeby nie było, to bardzo je lubię).

Offline Archie

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 28, 2014, 05:00:49 pm »
Według mnie wydawanie TWD w twardej oprawie byłoby raczej strzałem w stopę z racji tego, że non stop Taurus wydaje cały cykl od lat w miękkich okładkach i cały czas robi dodruki w takiej samej formie. Dzięki temu łatwiej im opanować cały proces dodruków, a do tego rynek jest nasycony odpowiednią ilością TWD i nie wiadomo z jakim odbiorem mogłyby się przyjąć wydania w twardych okładkach. Poza tym wzrosłaby cena, a to, że TWD ma niską barierę wejścia jest plusem dla osób, które chcą zacząć przygodę z komiksem na fali popularności serialu. Lepiej żeby Taurus poświęcił swój czas na nowe pozycje wydawnicze, które od początku można puścić w HC. Dzięki temu wydawnictwo będzie bardziej stabilne, bo nie będzie stawiało na mimo, że nadal sprawdzoną to jednak trochę już ograną kartę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2014, 05:04:12 pm wysłana przez Archie »
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 28, 2014, 05:13:48 pm »
Ja akurat Żywe Trupy odpuściłem dawno, ale skoro to jest taki wielki hit, to czemu pytanie o nową edycję w HC miałoby być takie nie na miejscu?

Lokus

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 28, 2014, 07:40:52 pm »
A ja, ponieważ ani nie dostrzegam specjalnej logiki w wyborze tytułów, ani nie jestem łatwowierny, postawię znak zapytania.
Bardzo się cieszę, że nie znając mnie zupełnie wiesz jaki to jestem łatwowierny. Pozdrawiam kolegę wszechwiedzącego :roll:

16. Czy jest szansa na wydanie Żywych Trupów w twardej oprawie, zbiorczej.
17. Czy poza The Walking Dead planujecie wydanie innych komiksów Kirkmana takich jak Outcast, Astounding Wolf Man, Invincible oraz Thief of Thieves?
Na te pytania akurat odpowiedź jest już znana od dłuższego czasu. Nope oraz nope.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 28, 2014, 07:45:08 pm »
Bardzo się cieszę, że nie znając mnie zupełnie wiesz jaki to jestem łatwowierny. Pozdrawiam kolegę wszechwiedzącego :roll:

Nie napisałem że "Ty Jesteś" tylko że "ja nie jestem", a to jest różnica.

Offline Archie

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 28, 2014, 09:00:16 pm »
Na te pytania akurat odpowiedź jest już znana od dłuższego czasu. Nope oraz nope.
Gdzie była odpowiedź? Może przemyśleli sprawę. Jak Kirkman sprzeda serial to z Outcast zrobi się drugi TWD.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Lokus

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 28, 2014, 09:40:38 pm »
Taurus nie jest zainteresowany wydawaniem Invincible, krążyły słuchy iż chciałaby to zgarnąć Mucha, ale na pogłoskach się na chwilę obecną kończy. Stąd też można wywnioskować, że The Astounding Wolf-Man tym bardziej nie jest w kręgu zainteresowań Taurusa. Jeśli chodzi o resztę, to już wywnioskowałem to z własnej rozmowy podczas MFKiG, gdzie pan Pietrasik mówił sporo o kilku komiksach z Image, ale o Outcast czy Thief of Thieves nawet się nie zająknął. No a tajemnicą nie jest, że Taurus wydaje to, co podoba się szefostwu. Niekoniecznie to, co chciałaby gawiedź. Na razie źle na tym nie wychodzą.

Offline Archie

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 28, 2014, 10:43:54 pm »
Nie zająknął się, bo może zapomniał :razz: . Obie serie są bardzo dobre, a skoro szefostwu Taurusa podobają się przygody Parkera to i Thief of Thieves powinien przypaść do gustu. Mocno wciągająca kryminalna seria pełna akcji i dobrze przemyślanej fabuły. Razem z Button Manem dobrze wpasowują się w ofertę Taurusa.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Lokus

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 28, 2014, 11:52:24 pm »
Mnie nie musisz to mówić ;)

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 28, 2014, 11:58:50 pm »
No ale Button Man to już chyba będzie łatwiej wywróżyć ze znaczkiem Studio Lain na okładce niż w Taurusie...
perły przed wieprze

Offline Archie

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 29, 2014, 12:01:31 am »
Studio Lain nie ma 2000 AD na wyłączność i z tego co wydawnictwo napisało w temacie to lecą w czarno-białe rzeczy, a Button Man jest kolorowy i idę o zakład, że przemówiłby do czytelników komiksów francuskich, które to są w ofercie Taurusa.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 29, 2014, 12:03:39 am »
No ale Button Man to już chyba będzie łatwiej wywróżyć ze znaczkiem Studio Lain na okładce niż w Taurusie...

Ale Studio Lain, mimo że wydaje 2000AD, to jednak nie myślą o komiksach kolorowych - przynajmniej tak wywnioskowałem z rozmów na forum.

O, Archie mnie wyprzedził.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 29, 2014, 12:39:16 am »
Studio Lain nie ma 2000 AD na wyłączność


A gdzie to napisałem?
perły przed wieprze

Offline Itachi

Odp: Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 10, 2014, 09:12:41 pm »
Przypominam o limicie 3 trzech pytań w jednej turze na jednego użytkownika.

Offline Grzesiek744

Odp: Odp: Pytania do Taurusa
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 11, 2014, 09:54:50 am »
Może coś przegapiłem (nie doczytałem), ale kiedy i czy doczekamy się odpowiedzi od Taurusa?