trawa

Autor Wątek: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi  (Przeczytany 48565 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Archie

Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« dnia: Listopad 26, 2014, 11:39:39 pm »
Temat z pytaniami do Taurusa został reaktywowany. Żeby nie psuć przejrzystości tamtego wątku zapraszam tutaj do dyskusji na temat zadawanych pytań jak i późniejszych odpowiedzi wydawnictwa.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline pioma10

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2014, 05:32:05 am »
A tak się tylko zapytam...
Ktoś się skontaktował z Taurus Media i dowiedział się, że będą odpowiadali na zadane pytania?

Offline Kokosz

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 27, 2014, 07:15:12 am »
To ja też tylko zapytam. Wątki z pytaniami do wydawców są od zawsze na Alei. Czy nie warto jednak tam reaktywować taki wątek?

Wiem, że to dziwnie dyskutować tu jakby nie było o konkurencyjnym serwisie, ale może warto by utrzymać pewien porządek - skoro z innymi wydawcami działa to na Alei, to może i z Taurusem będzie ok?

Offline kenji

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2014, 07:25:41 am »
Pioma10- przeczytaj główny wątek o Taurusie, jakies 3 strony do tylu...




Offline pioma10

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 27, 2014, 09:45:14 am »
Pioma10- przeczytaj główny wątek o Taurusie, jakies 3 strony do tylu...

Zwracam honor  :biggrin: . 'Uciekł' mi ten post.

Lokus

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 27, 2014, 02:24:41 pm »
12. A może bylibyście zainteresowani wydaniem Invisibles?
Taurus w wywiadzie dla mojego bloga jednoznacznie stwierdził, że z Vertigo negocjować się nie da i nic od nich nie wydadzą.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 27, 2014, 02:28:57 pm »
Taurus w wywiadzie dla mojego bloga jednoznacznie stwierdził, że z Vertigo negocjować się nie da i nic od nich nie wydadzą.

Myślę, że przy takich nakładach jakie ma Taurus to rzeczywiście nie ma szans na tytuły Vertigo. Obecnie tylko Egmont i Mucha mogą sobie pozwolić na pozycje z tego wydawnictwa.

Lokus

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 28, 2014, 02:01:29 pm »
Popieram pytanie o Świat Troy z tego co wiem oprócz niedokończonych Troli istnieją nietknięte w Polsce serie:
Zdobywcy Troy
Wojowniczki z Troy
Cixi z Troy
Odyseja Lanfeusta
i chyba jeszcze coś.
Warto by się tym zając skoro Egmont najwyraźniej odpuścił.
Co prawda ciężko mi dyskutować o gustach, a i samych tytułów nie znam, ale Egmont kiedyś powiedział że poziom części z tych serii jest tak słaby, że nie są warte publikacji.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 28, 2014, 02:11:30 pm »
Co prawda ciężko mi dyskutować o gustach, a i samych tytułów nie znam, ale Egmont kiedyś powiedział że poziom części z tych serii jest tak słaby, że nie są warte publikacji.

Egmont powiedział też, że publikuje najlepsze serie z New52. Nie przywiązywałbym więc wagi do tych wypowiedzi.

Lokus

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 28, 2014, 02:22:13 pm »
Chociaż również nie uważam by były to najlepsze serie, to nie mogę Egmontowi odmówić logiki i konsekwencji w doborze wydawanych tytułów. Tak więc i w kwestii opinii o cyklach z Troy im zawierzę.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 28, 2014, 02:43:00 pm »
Chociaż również nie uważam by były to najlepsze serie, to nie mogę Egmontowi odmówić logiki i konsekwencji w doborze wydawanych tytułów. Tak więc i w kwestii opinii o cyklach z Troy im zawierzę.

A ja, ponieważ ani nie dostrzegam specjalnej logiki w wyborze tytułów, ani nie jestem łatwowierny, postawię znak zapytania.

Offline Itachi

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 28, 2014, 03:44:50 pm »
16. Czy jest szansa na wydanie Żywych Trupów w twardej oprawie, zbiorczej.

Bez urazy, ale serio chcesz zadać takie pytanie? Po 21 tomach w miękkiej? Nie będę jakimś wróżbitą Maciejem, jeśli napiszę że nie planują, bo po co? Od kilku lat robią dodruki niedostępnych tomów, pora iść do przodu, a nie kolejny raz zajmować czas TWD.

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 28, 2014, 04:23:32 pm »
Itachi, jak myślisz, dlatego Egmont zdecydował się na nową edycję Sandmana i Sin City w HC?

Offline Itachi

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 28, 2014, 04:28:28 pm »
Mowa jest o wydaniu zbiorczym w twardej oprawie, moim zdaniem to całkiem chybiony pomysł.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus - komentarze do pytań i odpowiedzi
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 28, 2014, 04:31:30 pm »
Mowa jest o wydaniu zbiorczym w twardej oprawie, moim zdaniem to całkiem chybiony pomysł.

Sandman to też wydanie zbiorcze w twardej oprawie.