Autor Wątek: Chew  (Przeczytany 12089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawimar

Chew
« dnia: Listopad 18, 2014, 01:24:57 pm »
Osobnego tematu dla tej serii nigdzie nie znalazłem, a że zapowiada się co najmniej nieźle więc chyba warto takowy jej poświęcić. Zwłaszcza, że "Fatale" i "Saga" już swoje mają. Na początek recka ode mnie:
 
http://mezotyda.blogspot.com/2014/11/chew-przysmak-konesera.html

Offline raskoks

Odp: Chew
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2014, 02:56:35 pm »
zgadzma sie z recenzja - kupilem ot tak i bylem pozytywnie zaskoczony.

ramirez82

  • Gość
Odp: Chew
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2015, 05:17:00 pm »
Za FB Muchy: scenarzysta Chew będzie gościem na KW!

Offline kalbaro74

Odp: Chew
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2015, 05:56:52 pm »
To będzie można zdobyc autograf,może ukaże się również 2 tom Chew.

mgnesium

  • Gość
Odp: Chew
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2015, 06:01:20 pm »
Za FB Muchy: scenarzysta Chew będzie gościem na KW!

trzeba będzie pojechać.

ramirez82

  • Gość
Odp: Chew
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2015, 06:09:17 pm »
To będzie można zdobyc autograf,może ukaże się również 2 tom Chew.

Na pewno. Mucha udostępniła już okładkę drugiego tomu.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Chew
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 24, 2015, 09:00:54 pm »
ubawiłem się czytając drugi tom Chew. bardzo podoba mi się pomysł, aby zmieszać konwencje komedii i kryminału. świetnie wypadają momenty gdy bohaterowie z powagą rozmawiają o rozmaitych aferach kurczakowych :smile: główny bohater staje się coraz bardziej wyrazisty, nabiera charakteru. akcja przyspiesza, więc sporo ciekawych pomysłów jeszcze przed nami (w tym tomie poznajemy kolejną "żywnościową" moc). liczę, że Mucha szybko nadrobi zaległości i będziemy na bierząco. jak na razie mój faworyt z Image.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Chew
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 15, 2015, 12:49:30 pm »
pomimo lekkiego spadku formy autorzy, w Delicjach deserowych, dostarczają kolejny, solidny kawałek rozrywki. świetnie wypada wątek partnera Tony'ego i jego szefa - taka mała perweryjka :smile: w końcu możemy poznać rodzinę głównego bohatera, a na ostatnich stronach otrzymujemy intrygującą zapowiedz kolejnej pokręconej przygody. świetna seria, a kurczak Poyo po prostu rządzi :smile:

uprzedzając protesty: nie będę jak głupi dzielił postów na połówki na temat i nie na temat
łatwiej usunąć

to nie miejsce na rankingi ulubionych serii
jak mamy taki wątek to tam piszcie. jak nie to utwórzcie
fragsel
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2015, 01:15:34 pm wysłana przez fragsel »

Offline Itachi

Odp: Chew
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 04, 2015, 07:37:32 pm »
Spoiler: pokaż
Drugi tom cec**je się zmianą zachowania głównego bohatera, w pierwszym tomie Chu bazował na swoich specyficznych umiejętnościach, ale w brudnej robocie zawsze liczył na pomoc swoich partnerów (jednego wrogo-partnera). A tutaj? Toż to Rambo! Komandos, wbił do obozu wroga, zrobił jeb jeb i po robocie :shock: No później dostał w łeb, ale to się nie liczyło, bo się nie spodziewał :lol: Powiem szczerze, że ta zmiana absolutnie mnie nie przekonała i pewien urok wyjątkowego gliny uleciał w powietrze...


Edit: Dostanę karę za użycie słowa cec**je? :wink:

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Chew
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 05, 2015, 10:46:11 pm »
Seria która sprawia mi sporo radości podczas czytania. Szczerze byłem zaskoczony in plus podczas lektury 1 i 2 tomu. Jednak tom trzeci, moim zdaniem, zalicza zdecydowany spadek.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline pawelcd

Odp: Chew
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 11, 2016, 05:54:38 pm »
Także bawiłem się świetnie czytając pierwszy tom. Trochę nie rozumiem dlaczego tak mało postów w tym wątku, ta seria jest świetna i powinna być bardziej reklamowana na forum z którego czerpie inspiracje zakupowe :wink:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2016, 06:09:01 pm wysłana przez pawelcd »

Offline Itachi

Odp: Chew
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 11, 2016, 07:16:16 pm »
Także bawiłem się świetnie czytając pierwszy tom. 

Przy pierwszym też się bawiłem, przy drugim już niekoniecznie (delikatnie pisząc).

Offline pawelcd

Odp: Chew
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 11, 2016, 07:49:15 pm »
Przy pierwszym też się bawiłem, przy drugim już niekoniecznie (delikatnie pisząc).

Mam w koszyku na luty, więc zobaczymy ale lektura Sagi, Bękartów  i Chew wyprowadziła w moim prywatnym rankingu Muchę na numer 1. Podobają mi się ich wybory wydawnicze.

celtic

  • Gość
Odp: Chew
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 06, 2016, 05:55:21 pm »
Właśnie skończyłem czytać CHEW vol 3 i nie mogę doczekać się następnej części. Przeglądając neta natrafiłem na fajną okładkę numeru #53
http://www.comicbookresources.com/comic-previews/chew-53-image-comics-2015

Offline amsterdream

Odp: Chew
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 07, 2016, 11:35:05 pm »
Po pierwszym tomie myślałem, że to będzie lekka seria na rozluźnienie jednak po lekturze kolejnych jej odbiór się zmienia. Chociaż to nadal przede wszystkim komiks komediowy z elementami sensacji i obyczajówki to jednak wymaga od czytelnika sporego zaangażowania. Masa wątków się zazębia, jakieś z pozoru nieistotne postacie czy wydarzenia w kolejnych tomach odgrywają kluczową rolę a każdy kończy się takim cliffhangerem, że aż chce się od razu sięgać po następny.

 

anything