Autor Wątek: Marvel Studios ujawnia całą fazę 3 !  (Przeczytany 5067 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Marvel Studios ujawnia całą fazę 3 !
« dnia: Październik 28, 2014, 06:47:33 pm »
Krótko i na temat

17.07.2015 - ''Ant-Man''
06.05.2016 - "Captain America 3: Civil War"
04.11.2016 - "Doctor Strange"
05.05.2017 - "Guardians of the Galaxy 2"
28.07.2017 - "Thor: Ragnarok"
03.11.2017 - "Black Panther"
06.07.2018 - "Captain Marvel"
02.11.2018 - "Inhumans"
04.05.2018 - "AVENGERS: INFINITY WAR" Part 1
03.05.2019 - "AVENGERS: INFINITY WAR" Part 2

Grubo !

Offline Hollow

Odp: Marvel Studios ujawnia całą fazę 3 !
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2014, 08:32:27 pm »
Z tego wszystkiego zobaczę najwyżej Guardians of the Galaxy 2. Zwłaszcza Civil War mija się z celem bo większość bohaterów komiksowej wersji jest własnością innych wytwórni.

Offline toonartoflove

Odp: Marvel Studios ujawnia całą fazę 3 !
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2014, 08:34:40 am »


I read up on it I'm like a lot about it. Because this is a very useful read for me.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Marvel Studios ujawnia całą fazę 3 !
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2014, 11:22:34 pm »
"Ant-Man" zwieńczy Fazę Drugą, a Trzecią rozpocznie "Civil War" (gdzie zadebiutuje Black Phanter) - takie drobne sprostowanie ;)

Offline penmaii

Odp: Marvel Studios ujawnia całą fazę 3 !
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2015, 11:38:16 am »
Chcia?bym uzyska? odpowied? na to pytanie.



Sbobet
คาสิโนออนไลน์
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2016, 07:52:50 am wysłana przez penmaii »

Offline Doctus

Odp: Marvel Studios ujawnia całą fazę 3 !
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 10, 2016, 11:31:20 pm »
Jak do tej pory najbardziej z filmów zapowiedzianych na fazę trzecią ciekawy byłem sequela Strażników Galaktyki, oraz Inhumans. Niestety ten drugi film został anulowany (co strasznie mnie zawiodło - była to w końcu okazja, by pokazać widzom serialu Agent's of S.H.I.E.L.D że Inhumans nie są tylko kopią mutantów, a historią z całkowicie odrębną kulturą, zasadami, i wyrazistymi postaciami). Na Guardians of the Galaxy 2 czekam dalej, ze względu na zaufanie do reżysera i bardzo ciekawe newsy wypływające do internetu. Pustkę po Inhumans trochę zastąpił mi Doctor Strange, którego trailery wyglądają wyśmienicie. Warto także dodać że wśród tych planów znajduje się również solowy film o Spider-Manie, pierwszy osadzony w Marvel Cinematic Universe. Skłamałbym, gdybym napisał że w ogóle nie jestem ciekaw jak wypadnie Black Panther, jednak bardziej interesuje mnie z której strony ugryzą produkcję ze Spider-Manem. Jak do tej pory najbardziej podobał mi się film z 2012 roku, choć i tak uważam że żaden z dotychczasowych jeszcze nie oddał w 100% tego bohatera jak należy.

Offline R~Q

Odp: Marvel Studios ujawnia całą fazę 3 !
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 11, 2016, 08:50:35 am »
Dajcie mi posadę Kevina Feige'a to zrobię krwawy i pełny campowej przemocy film oparty na Superior Spider-Man

Offline Doctus

Odp: Marvel Studios ujawnia całą fazę 3 !
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 11, 2016, 10:04:21 am »
Ja bym Ci raczej podziękował za kandydaturę. Według mnie motyw Superior Spider-Mana to taki sam schemat jak Batman w wykonaniu Azraela. Lepiej by się sprawdził w serialu. W filmach od MCU chcę w końcu Człowieka-Pająka który ewoluuje, dojrzewa. Od liceum, po studia, do nauczyciela, aż może w końcu do szefa Parker Industries. Druga sprawa, jeżeli już mielibyśmy dostać krwawą historię o Spider-Manie (co jest i tak niemożliwe ze względu na kategorię wiekową) to wolałbym aby poświęcono ją Carnage'owi, najlepiej w adaptacji Maximum Carnage. Teraz jest dobry czas na wprowadzanie mniej wymagających przeciwników takich jak właśnie Vulture czy Shocker których zapowiedziano w filmie. Chciałbym się kiedyś doczekać na wielkim ekranie Hobgoblina. To pierwszy Goblin jakiego poznałem za sprawą zeszytów TM-Semic, co więcej w końcu dostalibyśmy Goblina który ma inną motywacje niż zemsta, którą wałkowali w każdej wersji tego złoczyńcy w filmach Sony.