Autor Wątek: All-Star Western  (Przeczytany 22110 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 28, 2015, 10:04:00 pm »
To zaryzykuję. Mam nadzieję, że będzie dużo lepszy.

JanT

  • Gość
Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 28, 2015, 10:13:41 pm »
I tańszy  :biggrin: (pewnie 39.99zł)

Offline Inuki

Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 28, 2015, 10:26:13 pm »
Warto - jak się nie spodoba zwracam kasę  :biggrin: Ja to się do tej pory dziwię jak ci sami autorzy mogli popełnić dużo słabszego All-Star Western.

Ja też polecam; zaciekawiony tym "starym" JH sięgnąłem po 3 pierwsze zeszyty i stwierdziłem, że muszę to przeczytać po polsku. Naprawdę dobre to było. Jedynie rysunki wydawały mi się z początku zbyt kolorowe, ale to uczucie szybko przeszło. Na pewno kupię tym bardziej, że cena będzie niska :smile:

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 28, 2015, 10:29:40 pm »
Nie no, Hex sprzed tego nieszczęsnego rebootu to jest kilka klas wyżej niż All-Star Western w New 52. Tam czuć większą wolność od edytorskich nakazów a numer z Tallulah Black rysowany przez Cooke'a to czad czadów.
perły przed wieprze

ramirez82

  • Gość
Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 28, 2015, 11:48:52 pm »
No to super. A ten zeszyt Cooke'a (#50) to dopiero w 9 tomie będzie - u nas to niestety odległa i niepewna przyszłość. Chyba Cooke lubi Hexa, bo wcześniej też przynajmniej jeden zeszyt narysował, a i później jeden zeszyt All Star Western.

Offline Wojtpil

Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 21, 2016, 10:33:24 am »
Czy Jonah Hex wydawany obecnie przez Egmont to tylko krótkie jednozeszytowe historie?
Tak było w tomie pierwszym "Oblicze pełne gniewu". A jak jest dalej?
Fajnie się to czytało, poza jednym szkaractwem w środku :smile: Tak brzydkich rysunków dawno nie widziałem (na szczęście tylko 1 zeszyt).
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

JanT

  • Gość
Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 21, 2016, 11:30:31 am »
W większości jednozeszytowe historie ale jakaś dwuzeszytowa też się znajdzie. Który zeszyt taki szkaradny?  :smile:

Offline Leyek

Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 21, 2016, 12:32:10 pm »
W większości jednozeszytowe historie ale jakaś dwuzeszytowa też się znajdzie. Który zeszyt taki szkaradny?  :smile:


Zapewne chodzi o zeszyt 5 rysowany przez DeZunigę. Miałem takie same odczucia i jak pisałem w wątku Egmontu dla mnie ten zeszyt może walczyć z Thunderboltsami o miano najgorszych rysunków spośród komiksów wydanych u nas w tym roku.


Poszukałem z ciekawości teraz jeszcze przykładowych plansz tego artysty w necie i wychodzi, że rysować to on potrafił. Tak więc takie rysunki wynikały raczej z wieku (ponad 70 lat w momencie powstania zeszytu), ew. były celowe, aby oddać szkaradność postaci (ale to mocno naciągane wytłumaczenie, bo przed tym Hexem przez ok. 15 lat nic nie rysował). Wg Wiki jeszcze w 9 zeszycie będą jego rysunki.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2016, 12:47:01 pm wysłana przez Leyek »

Offline Wojtpil

Odp: All-Star Western
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 22, 2016, 07:09:57 am »
Tak Tony DeZuniga i ta histroria o kurniku (słabe).


Ale o dziwo widziałem recenzje chwalące go, a krytykujące Luke Rosa (drugiego rysownika) za wyidealizowaną kreskę, zbyt sterylny świat pozbawiony atmosfery.

Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline smorgart

lasix propranolol cytotec stromectol dulcolax accutane vermox seroquel maxa
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 25, 2022, 05:06:10 pm »
lasix rezeptfrei kaufen lasix rezeptfrei  lasix online bestellen ohne rezept propranolol ohne rezept propranolol 10 mg kaufen  propranolol online rezeptfrei cytotec kaufen misoprostol cytotec kaufen  cytotec 200 mcg kaufen ohne rezept stromectol rezeptfrei kaufen online apotheke stromectol tabletten kaufen  stromectol kaufen ohne rezept dulcolax kaufen deutschland dulcolax kaufen schweiz  dulcolax ohne rezept isotretinoin tabletten rezeptfrei isotretinoin rezeptfrei österreich  isotretinoin 20mg rezeptfrei vermox 100mg kaufen mebendazol vermox kaufen  vermox kaufen schweiz seroquel kaufen ohne rezept seroquel 400 mg kaufen  seroquel 5 mg maxalt kaufen ohne rezept maxalt kaufen ohne rezept  maxalt 10 mg kaufen propranolol kaufen ohne rezept propranolol 10 mg kaufen  propranolol rezeptfrei schweiz