Autor Wątek: Gotham  (Przeczytany 31960 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Gotham
« dnia: Październik 08, 2014, 05:02:37 pm »
Wczoraj obejrzałem pilota, który moim zdaniem znakomicie odegrał swoją rolę. Mądrze i bez przesady wprowadzono sporo bohaterów, z pierwszego planu, tak jak i dalszych. Wrażenie robi gra aktorska, szczególnie duetu Gordon/Bullock. W weekend nadgonię dalsze zaległości.

A jak Wam się podoba serialowe Gotham?

Offline Hollow

Odp: Gotham
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2014, 06:49:34 pm »
Serial zapowiada się świetnie. Mi z kolei najbardziej spodobała się postać Nigmy i Pingwina. Pierwszy jest laborantem w policji, a drugi drobnym cwaniaczkiem. Chętnie zobaczę co doprowadziło ich do zostania postaciami znanymi z komiksów

Offline Itachi

Odp: Gotham
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2014, 06:53:46 pm »
Jeśli chodzi o Pingwina, to już w pilocie był tego zalążek.

Offline Hollow

Odp: Gotham
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 08, 2014, 09:15:49 pm »
To prawda, ale od ambitnego słabeusza z serialu do jednego z największych handlarzy bronią w mieście z komiksów jeszcze długa droga. Mam nadzieję, że to on wykończy Fish...

Offline Metafron

Odp: Gotham
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 09, 2014, 02:28:03 pm »
Zwiastun był mega, ale nie wiem czy dorówna to np. Arrow. Poza tym Flash też ma niezły zwiastun :P
Take me down
To the Paradise City
Where the grass is green
And the girls are pretty
Take me home

Offline sorcerer

Odp: Gotham
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 09, 2014, 05:02:35 pm »
Na początku nie byłam przekonana do tego serialu, bo pilot jakoś nie zrobił na mnie wrażenia. Ale ostatni odcinek był świetny, dużo lepszy niż wcześniejsze, więc może serial się powoli rozkręci. Podoba mi się młody Bruce, Pingwin też jest świetny. Fajnie zestawili Gordona i Bullocka, na zasadzie przeciwieństwa. Jeden policjant domagający się sprawiedliwości, drugi wręcz przeciwnie

Offline Itachi

Odp: Gotham
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 09, 2014, 09:51:38 pm »
Po drugim odcinku muszę pochwalić scenarzystę za bardzo rozsądne prowadzenie postaci Pingwina, a sam Robin Taylor jest jakby urodzony do tej roli. Wypisz, wymaluj - Pingwin! :smile:

Ostatni odcinek chyba najlepszy, coraz bardziej wkręcam się w klimat serialu. Oby tendencja zwyżkowa ciągle trwała.
 
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2014, 06:54:44 pm wysłana przez Itachi »

Offline Ribald

Odp: Gotham
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 11, 2014, 08:39:16 am »
Wyraźnie się rozkręca, czekam może jeszcze nie z wielką, ale dużą niecierpliwością na kolejny odcinek - zwłaszcza po scenie końcowej trzeciego. 


Zestawienie pary gliniarzy na zasadzie przeciwieństw stare jak świat, albo i dwa światy, ale sprawdza się - obaj dobrze zagrani. Mogliby za to znaleźć ciekawszą aktorkę do zagrania Fish/inaczej budować postać.
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Hollow

Odp: Gotham
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 11, 2014, 04:28:19 pm »
Skoro nie było jej w komiksach to pewnie jest do odstrzału. Stawiam, że Pingwin ją załatwi i przejmie jej klubik.

Offline Itachi

Odp: Gotham
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 14, 2014, 10:40:41 pm »
Skoro nie było jej w komiksach to pewnie jest do odstrzału. Stawiam, że Pingwin ją załatwi i przejmie jej klubik.

Na razie pudło, przekonasz się w czwartym odcinku pt. Arkham :wink: Ale byłeś na dobrym tropie. Pingwin się rozkręca, aż się boję jaki będzie finał w jego wykonaniu. Kolejny interesujący odcinek, serial zaczyna nabierać kształtów, czekam na dalszy ciąg.

I jeszcze promo 5: http://www.batcave.com.pl/2014/10/promo-5-odcinka-gotham/

Offline Ribald

Odp: Gotham
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 15, 2014, 12:51:18 pm »
Pingwin Littlefingerem Gotham.
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Hollow

Odp: Gotham
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 15, 2014, 01:58:42 pm »
Świetne porównanie  :lol:

Twórcy zapowiedzieli, że niedługo zobaczymy w akcji Zsasza, Harveya Denta, Husha i Harley Queen na ekranie.
Osobiście najchętniej zobaczyłbym początki kariery Jokera.

Offline Itachi

Odp: Gotham
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 23, 2014, 04:27:40 pm »
Odcinek Viper równie dobry jak poprzedni, w kilku momentach prawie płakałem ze śmiechu :smile: Fabuła zaczyna powoli się nawarstwiać, a w 9 odcinku będziemy świadkami debiutu Harveya Denta!

Promo 6 odcinka:

Offline Hollow

Odp: Gotham
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 23, 2014, 05:11:57 pm »
W odcinku zaskoczyła mnie przemiana Bulocka. Już nie próbuje rozwiązywać spraw na siłę i iść po najmniejszej linii oporu. Do tego interesuje się sprawami prywatnymi Gordona, a nawet (co najbardziej szokujące) stawia mu hamburgera. Mam nadzieję, że po prostu coś knuje, bo takie ugrzecznienie go nie pasuje do postaci kreowanej w poprzednich odcinkach.

Offline kelen

Odp: Gotham
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 23, 2014, 05:30:46 pm »
Świetne porównanie  :lol:

Twórcy zapowiedzieli, że niedługo zobaczymy w akcji Zsasza, Harveya Denta, Husha i Harley Queen na ekranie.
Osobiście najchętniej zobaczyłbym początki kariery Jokera.

Nie Husha a Tommy'ego Elliota, to jest różnica.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

 

anything