trawa

Autor Wątek: EDYCJA 421 - PRZYPADEK (do świtu 13. października)  (Przeczytany 6193 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline spence

Odp: EDYCJA 421 - PRZYPADEK (do świtu 13. października)
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 14, 2014, 01:17:26 am »
3 - spence - przegadane nieco fakt, nie przypadek a ich talent, czas to doświadczenie i też nie przypadek, tak to rozumiem, 3 za zapał rysunkowy co poniższym nie dopisuje ;>

Ja może to dopiszę :) na marginesie, tam jedyne co (celowo, bo nieświadomie to może więcej) w tym pasku ma wspólnego z tematem to to że Przypadek jest w tytule komiksu Drastyczne PRZYPADKI i nic więcej :D
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: EDYCJA 421 - PRZYPADEK (do świtu 13. października)
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 14, 2014, 03:34:57 pm »
5 pkt. - noitego
4 pkt. - breniary
3 pkt. - pszren
2 pkt. - Sejanka
1 pkt. - ilustrator

Offline Sejanka

Odp: EDYCJA 421 - PRZYPADEK (do świtu 13. października)
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 19, 2014, 04:01:35 pm »
5 - noitego - tu nie miałam wątpliwości
4 - breniary - gdybym miała brodę, mogłabym powiedzieć "to ja"; budziki pon-pt zawsze nastawiam dwa, ale nigdy żadnego nie słyszę, za to potem znajduję je w dziwnych miejscach.
3 - spence - łączę się w nadziei
2 - pszren - ebolowe głupie skojarzenia mnie nachodzą
1 - ilustrator - zbyt minimalistycznie jak dla mnie

Offline breniary

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 621
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a Ty jaką masz wymówkę?
    • breniary paski komiksowe
Odp: EDYCJA 421 - PRZYPADEK (do świtu 13. października)
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 19, 2014, 06:12:33 pm »
-------------------------------------------------------------------------------------
  podsumowanie
-------------------------------------------------------------------------------------


6 pasków
10 głosujących


1. Noitego 40 pkt.
2. Sejanka 37 pkt.
3. Breniary 35 pkt.
4. Pszren 17 pkt.
5. Ilustrator 15 pkt.
6. Spence 10 pkt.


-------------------------------------------------------------------------------------

  Nowy temat zostanie założony  20.10.2014
  Temat zakłada: Noitego

-------------------------------------------------------------------------------------
  end of line
-------------------------------------------------------------------------------------   
a Ty jaką masz wymówkę?

Offline smorgart

bupropion orlistat propranolol cytotec seroquel keppra clomid etoricoxib ci
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 25, 2022, 02:38:51 pm »
bupropion online rezept wellbutrin online kaufen  wellbutrin kaufen xenical rezeptfrei bestellen orlistat günstig bestellen  xenical rezeptfrei schweiz propranolol kaufen rezeptfrei propranolol online kaufen  propranolol ohne rezept misoprostol rezeptfrei kaufen cytotec tabletten  cytotec rezeptfrei seroquel kaufen apotheke quetiapin ohne rezept  seroquel kaufen ohne rezept tabletten levetiracetam keppra kaufen ohne rezept  keppra kaufen clomid kaufen schweiz clomid kaufen  clomid bestellen rezeptfrei etoricoxib 90 mg ohne rezept etoricoxib kaufen ohne rezept  etoricoxib 90 mg rezeptfrei citalopram rezeptfrei bestellen citalopram 20 mg kaufen ohne rezept  citalopram 20 mg kaufen ohne rezept propranolol 10 mg kaufen ohne rezept propranolol 10 mg kaufen  propranolol ohne rezept kaufen