trawa

Autor Wątek: Wonder Woman  (Przeczytany 67732 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inuki

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 12, 2016, 12:09:22 pm »
Nie porzucili. Będzie kontynuowany w przyszłym roku. Pewnie dojadą do końca. Gdyby chcieli pożegnać się z tym tytułem, to już by to zrobili. Przerwa wynika pewnie z tego, że wprowadzili Hexa w miękkiej oprawie.

Offline Nawimar

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 12, 2016, 12:16:23 pm »
8azyliszek: "Boli, że jest oderwana od reszty bohaterów."

Niektórzy czytelnicy (np. ja :) ) są zdania, że to jeden z głównych walorów tej serii. WW mocno wkomponowaną w ramy uniwersum DC mamy w "Lidze Sprawiedliwości". Chociaż też bym się cieszył gdyby trafiło nam się coś z tą bohaterką sprzed restartu.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #92 dnia: Lipiec 12, 2016, 12:31:16 pm »
Czytałem pierwszy tom tej WW. Boli, że jest oderwana od reszty bohaterów. Szkoda, że z nią Egmont nie może wydać czegoś ze starego DC. Było parę fajnych historii.
Jakich. Konkrety. O które historie Ci chodzi, które faktycznie przeczytałeś i dlaczego są fajne. Zrób coś, żeby Twoja wypowiedź wnosiła COKOLWIEK do dyskusji.

Offline 8azyliszek

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 12, 2016, 12:59:24 pm »
@UP
A ty zacznij pisać z użyciem logiki. Jakbym coś przeczytał z WW, to nie chciałbym by to co już znam wychodziło, bo zajmowałoby miejsce. Wolałbym komiks którego nie znam, a o którym słyszałem dobre rzeczy. Zreszta ktoś tu pisał, że jak się ma angielskie wydanie to polskie jest już mu niepotrzebne. Także - nie nie czytałem, ale chciałbym przeczytać coś z pierwszych 6 pozycji z poniższej listy, którą już tu przytaczałem.

http://naekranie.pl/artykuly/najlepsze-komiksy-o-wonder-woman-top-7

Chyba, że wyjdzie polskie WKKDC i problem będzie rozwiązany.
@Nawimar - kupuję i LS i JLA i B&S. Ale to nie znaczy, że nie poczytałbym czegoś jeszcze ze starego DC. W tym dobrą historię o WW.

@DOWN
To samo. Podobno dalej jest podobnie. Ale sam też nie zmęczyłem 1 tomu do końca, także ci nie powiem.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2016, 01:46:46 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline arczi_ancymon

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #94 dnia: Lipiec 12, 2016, 01:36:01 pm »
Tak btw - Kołodziejczak zachwala tę WW od Azzarello, tymczasem ja nie mogę nawet zmęczyć 1 tomu. Na papierze niby super pomysł, ale zarówno rysunki jak i historia mnie nie przekonują. Przeczytałem większą połowę i takie 5/10, warto to dalej ciągnąć?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2016, 01:39:08 pm wysłana przez arczi_ancymon »

Offline Nawimar

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #95 dnia: Lipiec 12, 2016, 01:49:56 pm »
Arczi-ancymon - rzekłbym, że im dalej tym lepiej (zwłaszcza jak dotąd najbardziej udany tom piąty). Ale skoro nie bardzo Ci leży ta seria już od początku to chyba nie ma sensu w to brnąć. Może z wersją Rucki będzie lepiej. Oczywiście o ile Egmont ją wyda.

JanT

  • Gość
Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 12, 2016, 02:21:37 pm »
Ktoś pisał podobnie ale potem dał drugą szansę i mu bardzo podeszło. Przyznać się kto to był?  :smile: (nawet chyba dwie osoby)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2016, 02:31:21 pm wysłana przez JanT »

Offline absolutnie

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 12, 2016, 02:44:18 pm »
Ktoś pisał podobnie ale potem dał drugą szansę i mu bardzo podeszło. Przyznać się kto to był?  :smile: (nawet chyba dwie osoby)


Chyba ja. Jedynka po mnie spłynęła, na szóstkę nie mogę się doczekać.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Antari

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 12, 2016, 03:14:48 pm »
Tak btw - Kołodziejczak zachwala tę WW od Azzarello, tymczasem ja nie mogę nawet zmęczyć 1 tomu. Na papierze niby super pomysł, ale zarówno rysunki jak i historia mnie nie przekonują. Przeczytałem większą połowę i takie 5/10, warto to dalej ciągnąć?

Rysunki Cliffa Chianga są rewelacyjne i idealnie pasują do tonu WW Azzarello. Ubolewam, że nie miał wyłączności na rysowanie wszystkich zeszytów. Sytuacja trochę gorzej przedstawia się gdy do głosu dochodzi Tony Akins. Oprawa przypomina wówczas kolorową kreskówkę. Jest to dość specyficzna kreska i mnie akurat nie podeszła. Nie zmienia to faktu, że Chiang jest kapitalny.


Patrząc po ocenach z goodreads pierwszy tom najmniej się podobał, a późniejsze już bardzo. Ja wsiąknąłem już od pierwszego, ale prawdziwa akcja zaczyna się od drugiego. Na pewno będę chciał doprowadzić tę serię do końca. Zdecydowanie warto.   

Offline isteklistek

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 12, 2016, 03:29:21 pm »
Kupując serie dłuższe trzeba czasem mieć na uwadze jak wygląda całość. W przypadku tomów WW 5/6 jest bardzo dobrze i robi wrażenie. Przede wszystkim ta seria od początku do końca była zaplanowana, więc nikt na siłę nic nie wymyślał i nie próbował odcinać kuponów, tzn. później następny twórca chciał i dodał coś od siebie i skończyło się źle. W każdym razie im więcej tomów WW się posiada tym fajniej to wszystko się czyta i jest niezła frajda.

Offline laf

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 13, 2016, 06:38:28 am »
Tak btw - Kołodziejczak zachwala tę WW od Azzarello, tymczasem ja nie mogę nawet zmęczyć 1 tomu. Na papierze niby super pomysł, ale zarówno rysunki jak i historia mnie nie przekonują. Przeczytałem większą połowę i takie 5/10, warto to dalej ciągnąć?
Ja osobiście nie zauważyłem żadnego wzrostu formy wraz z kolejnymi tomami, bo od początku uważam tą serię za coś absolutnie genialnego, a na pewno najlepsze jeśli chodzi o całe nowe DC wydawane przez Egmont. Ale wydaje mi się, że słuszne są te oto słowa
skoro nie bardzo Ci leży ta seria już od początku to chyba nie ma sensu w to brnąć.

Offline vision2001

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 13, 2016, 10:26:11 pm »
Ktoś pisał podobnie ale potem dał drugą szansę i mu bardzo podeszło. Przyznać się kto to był?  :smile: (nawet chyba dwie osoby)
To byłem też i ja. #1 za pierwszym razem była dla mnie rzeczą słabą. Przed zapowiedzią #2 wróciłem do #1 i powiedziałem sobie: nie rozumiem czemu tak słabo oceniłem tę serię.
No ale potem przyszedł #3 i po tej części odpuściłem.
Czyżby pierwsze wrażenie jednak było prawidłowe?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Nawimar

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 19, 2016, 08:05:52 am »
Projekt okładki czwartego numeru "WW" w wykonaniu Franka Cho:

Offline Gashu

Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 23, 2016, 08:29:25 pm »
Eee... A gdzie "Outrage!"  :shock: :wink:  ?
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Mikel

  • Gość
Odp: Wonder Woman
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 27, 2016, 07:11:59 am »
To byłem też i ja. #1 za pierwszym razem była dla mnie rzeczą słabą. Przed zapowiedzią #2 wróciłem do #1 i powiedziałem sobie: nie rozumiem czemu tak słabo oceniłem tę serię.
No ale potem przyszedł #3 i po tej części odpuściłem.
Czyżby pierwsze wrażenie jednak było prawidłowe?
Akurat WW jest tak że trzeba by przeczytać całość, ciurkiem jako zamkniętą serię, to jest typowe dla Azzarello, Pamiętam jak zabierałem się za 100 naboi, pierwsze podejście praktycznie wywalony komiks, drugie jakoś poszło, w pewnym chwili zacząłem się zastanawiać o co c`on, ale po przeczytaniu całości było wow, wszystko się łanie pozamykało.