trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7  (Przeczytany 391462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grzech83

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #1140 dnia: Marzec 26, 2015, 08:53:26 am »
Witam
Panowie, jak wygląda sprawa z reklamowaniem zniszczonych egzemplarzy? Właśnie przyszły do mnie 2 kolejne tomy kolekcji i niestety Thunderbolts jest w opłakanym stanie... Ktoś kiedyś dostał taki uszkodzony egzemplarz? Są problemy z reklamacją?
Z góry dzięki za odp  :smile:

Offline pa3ck

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #1141 dnia: Marzec 26, 2015, 09:03:15 am »
Witam
Panowie, jak wygląda sprawa z reklamowaniem zniszczonych egzemplarzy? Właśnie przyszły do mnie 2 kolejne tomy kolekcji i niestety Thunderbolts jest w opłakanym stanie... Ktoś kiedyś dostał taki uszkodzony egzemplarz? Są problemy z reklamacją?
Z góry dzięki za odp  :smile:

Zadzwoń 22 487 53 33, powiedź paniom co się stało, i do 2 tygodni będziesz miał w domu ( listem poleconym ) nowe tomy.

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #1142 dnia: Marzec 26, 2015, 09:18:09 am »
Zadzwoń 22 487 53 33, powiedź paniom co się stało, i do 2 tygodni będziesz miał w domu ( listem poleconym ) nowe tomy.
Dokładnie tak jest. I nie musisz odsyłać zniszczonego egzemplarza.

Offline grzech83

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #1143 dnia: Marzec 26, 2015, 10:29:21 am »
Dzięki bardzo za pomoc, czyli nie robią problemów, to bardzo cieszy :biggrin:

Offline Mawer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #1144 dnia: Marzec 26, 2015, 11:09:42 am »
Sprecyzuj jaki jest ten opłakany stan Thunderbolts?. Jeśli miałbym się kłócić to każda sztuka nadawałaby się do reklamacji, gdyż w całym/w prawie całym nakładzie szycie pierwszego zeszytu jest bardzo kiepsko zrobione.

Offline grzech83

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #1145 dnia: Marzec 26, 2015, 11:44:55 am »
 
Tak to wygląda, no i faktycznie wiele komiksów przychodziło z jakimiś małymi wadami, typu niewielkie rysy na okładce ale w takim stanie pierwszy raz dostałem komiks... Nie postawię go na półce...  :doubt:




Offline JorgeMarvel

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • the time is near
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #1146 dnia: Marzec 26, 2015, 01:29:54 pm »
Najlepiej reklamować. Może to coś da.
the time is near

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #1147 dnia: Marzec 26, 2015, 01:44:28 pm »
 
Tak to wygląda, no i faktycznie wiele komiksów przychodziło z jakimiś małymi wadami, typu niewielkie rysy na okładce ale w takim stanie pierwszy raz dostałem komiks... Nie postawię go na półce...  :doubt:


Niezła demolka. Ja kiedyś reklamował przez e-mail. Wysłałem zdjęcia. Za tydzień miałem nowy egzemplarz. Nic nie musiałem odsyłać.

Offline cro_no

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #1148 dnia: Marzec 27, 2015, 07:41:38 am »
I jak wrażenia po Avengers na zawsze? Jestem w połowie tomu i przyznam się że trochę się męczę. Póki co, historia w żaden sposób mnie nie zainteresowała, a momentami wręcz jest.dla mnie bełkotliwa. Tyle tylko że Avengers znam głownie z komiksów Bendisa i Hickmana (bo dwoch Mega Marveli nie liczę) więc może to jest główny powód takiego odbioru tej historii.

Offline brzon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #1149 dnia: Marzec 27, 2015, 09:04:17 am »
I jak wrażenia po Avengers na zawsze? Jestem w połowie tomu i przyznam się że trochę się męczę. Póki co, historia w żaden sposób mnie nie zainteresowała, a momentami wręcz jest.dla mnie bełkotliwa. Tyle tylko że Avengers znam głownie z komiksów Bendisa i Hickmana (bo dwoch Mega Marveli nie liczę) więc może to jest główny powód takiego odbioru tej historii.
Mam podobnie. Historia jest wybitnie abstrakcyjna, bo wszystko dzieje sie w tzw. strumieniu czasu :biggrin:  Poza tym mam wrażenie, jakbym czytał komiks z lat 70 lub 80, a nie historię napisaną podk oniec lat 90. Może to celowy zabieg? (w końcu komiks nawiązuje do całej przeszłości Avengers).

Offline rzem

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #1150 dnia: Marzec 27, 2015, 10:01:28 am »
Z "Avengers; na zawsze" po raz pierwszy zdarzyło mi się, że nie znalazłem wydania WKKM w tym Empiku, co zawsze. Dopiero w trzecim Empiku, dzień po premierze znalazłem jeden egzemplarz. Czy to możliwe, że nakład został ograniczony (jak niektórzy użytkownicy pisali, to podobno normalne przy kolekcjach) aż do tego stopnia, że teraz będzie go coraz ciężej dostać? Macie jakieś informacje albo doświadczenia w tym zakresie? Ten numer WKKM nie jest raczej takim hitem, żeby tak nagle zniknąć z miejsc, w których widziałem inne z tej kolekcji długo po premierze.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2015, 10:28:51 am wysłana przez rzem »

Offline Seraphim

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #1151 dnia: Marzec 27, 2015, 11:50:48 am »
W "Avengers: Na Zawsze" szczególnie spodobała mi się część
Spoiler: pokaż
osadzona na Dzikim Zachodzie
. Czy możecie polecić jakieś tytuły tego typu ze stajni Marvela? Np czy coś takiego jest dobre: http://www.amazon.co.uk/Essential-Rawhide-Kid-Vol-1-Stan/dp/0785163948 ?


I od razu - czy egmontowski "All-Star Western" również pochodzi pod tę kategorię?
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2015, 12:05:57 pm wysłana przez Seraphim »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #1152 dnia: Marzec 27, 2015, 12:42:57 pm »
W "Avengers: Na Zawsze" szczególnie spodobała mi się część
Spoiler: pokaż
osadzona na Dzikim Zachodzie
. Czy możecie polecić jakieś tytuły tego typu ze stajni Marvela? I od razu - czy egmontowski "All-Star Western" pochodzi pod tę kategorię?


Marvel ma całe swoje westernowe uniwersum jeszcze odziedziczone z czasów kiedy nie był Marvelem i w teorii możesz wybierać w nim dowoli... w teorii. Bo niestety z tych rzeczy, które są legalnie dostępne na rynku to ma sens przykleić się ewentualnie do Rawhide Kid pisanego przez Zimmermana, Marvel Masterworks zbierające klasyczne westerny Marvela lub tom Marvel Western... który niestety jest całościowo średni.


Obecny All-Star Western (czyli to co wydaje Egmont) mimo, że wpisuje się w klimat to jest (dla mnie) mierną kupą w porównaniu do tego jak wyglądała seria Jonah Hexa sprzed New 52 i w to właśnie prędzej polecałbym wejść niż ruszać tę miernotę (masz też np. Bat Lash, też z DC, o westernach z Vertigo chyba nie trzeba wspominać).


ALE - Marvel niedługo startuje z serią 1872, która będzie ich właśnie takim zamkniętym alternatywnym westernowym uniwersum, dostało to fajny team twórców i zapowiada się rewelacyjnie.
perły przed wieprze

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #1153 dnia: Marzec 27, 2015, 01:04:37 pm »
W "Avengers: Na Zawsze" szczególnie spodobała mi się część
Spoiler: pokaż
osadzona na Dzikim Zachodzie
. Czy możecie polecić jakieś tytuły tego typu ze stajni Marvela? Np czy coś takiego jest dobre: http://www.amazon.co.uk/Essential-Rawhide-Kid-Vol-1-Stan/dp/0785163948 ?


I od razu - czy egmontowski "All-Star Western" również pochodzi pod tę kategorię?


Wlaśnie czytam sobie Avengers Serpent Crown Sagę i szczególnie numer #142 podchodzi jak najbardziej pod powyższe.

Offline Bartek Gawron

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #1154 dnia: Marzec 27, 2015, 02:19:22 pm »
Obecny All-Star Western (czyli to co wydaje Egmont) mimo, że wpisuje się w klimat

kuba przepraszamy ze ot ale jestesmy zmuszeni ciebie ostrzec przed popelnianiem bledow interpunkcyjnych poniewaz moga one stanowic postawe dla ostrzezenia osadzenia a nawet wydalenia z forum przez moderatorow czego bysmy nie chcieli tym bardziej ze piszesz ladnie i w sposob interesujacy

http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,22735.msg1293437.html#msg1293437

w zadniach zawierajacych mimo ze przecinek nalezy stawiac nie pomiedzy wyrazami mimo i ze tylko przed mimo ze poniewaz mimo ze jest jako calosc spojnikiem mimo ze mogloby sie wydawac inaczej

[koniec transmisji]
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

 

anything