trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7  (Przeczytany 390668 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #780 dnia: Styczeń 28, 2015, 11:57:03 pm »
Wiadomo już co wejdzie w skład tomu o Surferze?

Nie znalazłem takiej informacji.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #781 dnia: Styczeń 29, 2015, 09:32:42 am »
Wiadomo już co wejdzie w skład tomu o Surferze? Okładka najlepsza z możliwych jak dla mnie :) Posiadam Silver Surfer Essentiala v2 i ciężko mi ocenić, czy jest sens czekać na ten tom. Choć pewnie i tak bym kupił żeby mieć to w kolorze.
Sądząc po okładce i po tym, że na brytyjskiej liście tytułów ten tom jest wśród Classiców trudno spodziewać się w nim czegoś innego niż pierwszych kliku zeszytów Silver Surfer (Vol. 1) z końca lat sześćdziesiątych. W pierwszym z nich była po raz pierwszy opowiedziana geneza Surfera, a w następnych walczył na Ziemi z Badoon, Mephisto, Strangerem i Thorem. Scenariusz Stana Lee i rysunki Johna Buscemy.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #782 dnia: Styczeń 29, 2015, 11:25:24 am »
W takim razie trzymam kciuki żeby jak najszybciej to u nas wydali. Day one buy jak dla mnie.

Offline Nawimar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #783 dnia: Styczeń 29, 2015, 03:51:11 pm »
"Thuderbolts" - ależ dobry tom! Świetne prowadzenie postaci (zwłaszcza Osborna i koleżanki Moonstone) i ogólnie dobre wkomponowanie fabuły w szerszy kontekst "Wojny Domowej". A przy okazji po raz kolejny okazuje się, że nawet trzecioligowe osobowości potrafią emocjonować swoimi perypetiami o ile powierzy się je  zdolnemu scenarzyście. Do tego dynamiczne rysunki Deodato Młodszego, który w odróżnieniu od całkiem licznego grona swoich kolegów po fachu (np. Oliviera Coipela i Leinila Yu) nie stroni od detali (zapewne spora w tym zasługa również nakładacza tuszu). Dla mnie jeden z najbardziej udanych tomów kolekcji.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2015, 03:54:51 pm wysłana przez Nawimar »

Offline Barmon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #784 dnia: Styczeń 29, 2015, 06:54:27 pm »
W moim egzemplarzu szycie na początku nie wygląda zbyt ciekawie.

Offline marian381

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #785 dnia: Styczeń 29, 2015, 07:01:04 pm »
Mój egzemplarz też ma ten problem zresztą wszystkie jakie widziałem w empiku były tak samo uszkodzone.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline badday

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #786 dnia: Styczeń 29, 2015, 07:57:23 pm »
Tak przy okazji, czy ta seria z Thunderbolts jest warta uwagi?
http://multiversum.pl/q/?keywords=thunderbolts%20classic

Offline Nawimar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #787 dnia: Styczeń 29, 2015, 08:55:10 pm »
Badday - Czytałem tylko pierwszych kilkanaście epizodów. Było w porządku i podejrzewam, że seria ogólnie nie zestarzała się aż tak bardzo. Nawet pomimo tego, że poetyka głównourtowych opowieści superbohaterskich tamtych czasów była wówczas jednak nieco odmienna. Wbrew pozorom cykl wybronił się również przed syndromem komedii jednego pomysłu (tj. fabuła miała więcej istotnych wątków niż tylko kwestia faktycznej tożsamości zespołu Citizena V). Ponadto jeśli ktoś lubi styl Marka Bagleya to moim zdaniem był on wówczas w swojej najlepszej formie.

Offline opall

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #788 dnia: Styczeń 29, 2015, 10:59:36 pm »
W moim egzemplarzu szycie na początku nie wygląda zbyt ciekawie.
To samo u mnie.

Offline badday

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #789 dnia: Styczeń 30, 2015, 12:57:14 am »
Badday - Czytałem tylko pierwszych kilkanaście epizodów. Było w porządku i podejrzewam, że seria ogólnie nie zestarzała się aż tak bardzo. Nawet pomimo tego, że poetyka głównourtowych opowieści superbohaterskich tamtych czasów była wówczas jednak nieco odmienna. Wbrew pozorom cykl wybronił się również przed syndromem komedii jednego pomysłu (tj. fabuła miała więcej istotnych wątków niż tylko kwestia faktycznej tożsamości zespołu Citizena V). Ponadto jeśli ktoś lubi styl Marka Bagleya to moim zdaniem był on wówczas w swojej najlepszej formie.
Dzieki.
Chyba jednak zamiast Classic wole kupic to co wyszlo teraz w WKKM ale w tej wersji: http://multiversum.pl/p/1039/6888/thunderbolts-by-ellis-and-deodato-jr-ultimate-collection-sc-marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

Offline kosmoski

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #790 dnia: Styczeń 30, 2015, 08:43:54 am »
Dla mnie jeden z najbardziej udanych tomów kolekcji.

szkoda, że nie będzie kolejnego tomu... Tam to się dopiero dzieje ;)

Offline Mawer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #791 dnia: Styczeń 30, 2015, 09:26:59 am »
Wczoraj byłem w empiku i wszystkie 3 egzemplarze miały kiepskie szycie. Wygląda na to, że cała partia taka poszła....

Dostałem info z boku gildii, że ich egzemplarze też są z takim defektem, więc jak komuś przyjdzie do głowy reklamacja to tylko do Hachette.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2015, 10:06:07 am wysłana przez Mawer »

Offline bethrezen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #792 dnia: Styczeń 30, 2015, 02:30:06 pm »
Ja też mam niezbyt dobre szycie na początku Thunderboltsów

Co do układania na półce to co prawda i tak nie mam na razie wszytkiego co wyszło (mam dopiero 32 numery) ale układam na razie na półkach gdzie mieści mi się ok 20 numerów, a kolejne są ustawiane półkę wyżej. Musze zastanowić się co mogę z tym zrobić.

Offline Gre

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #793 dnia: Styczeń 30, 2015, 02:34:26 pm »
Może trochę sie spóźnił em ale dopiero dostałem paczkę z 54 i 55 tomem no i staruszek logan rewelacja niesamowita rzecz az brak mi slow

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #794 dnia: Styczeń 30, 2015, 02:40:32 pm »
Niespodzianka u Niemców !!!



Inhalt: Punisher 1-5
Chronologische Ausgabe: 8
Autor & Zeichner: Steven Grant, Mike Zeck & Mike Vosburg


Niemcy dostają kolejnego ekskluzywa tylko dla siebie. Punisher: Circle of Blood wyszedł też w MMH

Poznaliśmy także dokładną zwartość tomów The Mighty Thor: Ragnarok i The Avengers: The Korvac Saga

88. The Mighty Thor: Ragnarok (The Mighty Thor #153-159)
89. The Avengers: The Korvac Saga (Thor Annual #6, Avengers #167-168 & 170-177)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2015, 02:48:22 pm wysłana przez bogi1 »

 

anything