trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7  (Przeczytany 391509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline brzon

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #765 dnia: Styczeń 27, 2015, 08:37:11 am »
Niby fajnie, tylko że w oryginale "w prawo" jest tylko 20 tomów... ciekawe jak to rozwiążą...
Popatrzcie dokładnie na koniec i początek panoramy w wersji angielskiej na 120 tomów...

Offline Gre

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #766 dnia: Styczeń 27, 2015, 06:04:19 pm »
hurra dostałem prenumerate numeru 54 i 55
przyszły za pobraniem


do was tez przychodza za pobraniem??
np Thorgala mam normalnie na przelew

Offline AvengerGT

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #767 dnia: Styczeń 27, 2015, 06:24:02 pm »
Mnie tylko pierwszy raz przyszły za pobraniem - taka procedura. To były Twoje pierwsze numery WKKM w prenumeracie? Jeśli tak, to by wszystko wyjaśniało a jeśli nie, nie wiem skąd taki pomysł z ich strony.

Offline Gre

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #768 dnia: Styczeń 27, 2015, 06:33:32 pm »
Mnie tylko pierwszy raz przyszły za pobraniem - taka procedura. To były Twoje pierwsze numery WKKM w prenumeracie? Jeśli tak, to by wszystko wyjaśniało a jeśli nie, nie wiem skąd taki pomysł z ich strony.
tak pierwsze
dzieki

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #769 dnia: Styczeń 28, 2015, 07:08:26 am »
Czasami jak się jest jakaś obsuwa z dostarczeniem paczki (np. zapodzieje się gdzieś na poczcie) i wysyłają drugi raz to też biorą za pobraniem. Ja przynajmniej miałem taką sytuację.

Offline acidos

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #770 dnia: Styczeń 28, 2015, 01:25:45 pm »
Dzisiejszy komiks juz kupiony ;) jak ktos z poznania to w empiku w city center sa 2 sztuki w miare spoko stanie

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #771 dnia: Styczeń 28, 2015, 01:52:32 pm »
Dzisiejszy komiks juz kupiony ;) jak ktos z poznania to w empiku w city center sa 2 sztuki w miare spoko stanie

od siebie dodam, że warto się pospieszyć, bo w Poznaniu WKKM schodzi przeważnie w jeden dzień...

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #772 dnia: Styczeń 28, 2015, 02:04:16 pm »
Pytanie co teraz....



... miejsce się skończyło ;( Wszystkie inne półki zajmują pudełka z grami. Wywaliłem kurtki ze swojej szafy do innej i trzeba coś wykombinować :wink:

Offline acidos

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #773 dnia: Styczeń 28, 2015, 03:24:44 pm »
Kolekcja w całości wygląda epicko szkoda że w niej tyle średniaków przez co ciężko zebrać całą panoramę .

Offline AvengerGT

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #774 dnia: Styczeń 28, 2015, 04:47:33 pm »
Pytanie co teraz....
... miejsce się skończyło ;( Wszystkie inne półki zajmują pudełka z grami. Wywaliłem kurtki ze swojej szafy do innej i trzeba coś wykombinować :wink:
Ja tam sobie wykombinuje odpowiednią półkę pod kolekcję - taką jednopoziomową do powieszenia na hakach na ścianie. Zwolni się miejsce w regałach dla innych albumów a i kolekcja będzie wtedy wyeksponowana optymalnie.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #775 dnia: Styczeń 28, 2015, 06:26:54 pm »
We Francji ukazał się tom ''Silver Surfer: Origins'' , który w UK będzie dopiero 25.11.2015. Możemy zobaczyć okładkę


Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #776 dnia: Styczeń 28, 2015, 09:18:12 pm »


Coś pięknego ta okładka!
A niegdyś ze zdziwieniem spostrzegłem w H&M bluzę z tym (albo bardzo podobnym) rysunkiem Surfera. W każdym razie prawie na pewno był to Buscema. Tyko niestety zupełnie nie był tomój  rozmiar. Ale skąd się tam w ogóle wzięła - do dziś nie pojmuję, zwłaszcza że było to ze 4 lata temu...

Z tym swoim chrystianizmem Silver Surfer jest pewnie dość monotonną postacią. Niemniej po lekturze "Przypowieści" Lee i Moebius ogromnie go polubiłem. Widać, że jest to postać, którą Stan darzy szczególnym sentymentem i która za nim "chodzi". No i bardzo czekam na ten właśnie tom (oby go u nas nie zdjęli!)

A co do problemów z półką: ja nie eksperymentowałem z przedłużaniem, bo obawiam się, że mogłaby nie dać rady. Po prostu puszczam WKKM przez kolejne regały na tym samym poziomie. W pewnym momencie komiksy przetyka przegroda, ale to wcale nie zaburza panoramy.
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #777 dnia: Styczeń 28, 2015, 09:52:04 pm »
... miejsce się skończyło ;( Wszystkie inne półki zajmują pudełka z grami. Wywaliłem kurtki ze swojej szafy do innej i trzeba coś wykombinować :wink:
I tak masz lepiej niż ja, bo u mnie przegroda "tnie" już Spider-mana i, podobnie jak Szczoch, kolejne tomy puszczam na półce przyległej. A jeśli chodzi o gry (których też mam całkiem niezłą kolekcję), to już dawno spoczywają w kartonach na strychu.

Offline death_bird

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #778 dnia: Styczeń 28, 2015, 10:11:01 pm »
To Was pocieszę: u mnie przecięty na pół jest już Wolvie, przy czym druga partia idzie piętro niżej, niż pierwsza. Żeby znaleźć się w Waszej sytuacji (tzn. panorama poprzedzielana, ale na tym samym "piętrze"), musiałbym wywalić taką ilość książek, że w zasadzie powinienem zamówić nowy regał. I tutaj właśnie ostro biję się z myślami.
Komiksy to kłopotliwe hobby. :lol:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz.7
« Odpowiedź #779 dnia: Styczeń 28, 2015, 11:11:04 pm »
Wiadomo już co wejdzie w skład tomu o Surferze? Okładka najlepsza z możliwych jak dla mnie :) Posiadam Silver Surfer Essentiala v2 i ciężko mi ocenić, czy jest sens czekać na ten tom. Choć pewnie i tak bym kupił żeby mieć to w kolorze.