Autor Wątek: Ogromna Kolekcja Usagi Yojimbo po polsku  (Przeczytany 844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dzungla

Ogromna Kolekcja Usagi Yojimbo po polsku
« dnia: Wrzesień 15, 2014, 12:37:46 pm »
SPRZEDANE
Na sprzedaż praktycznie kompletna kolekcja Usagi Yojimbo - wszystko co wyszło w Polsce oprócz tomu 19 Ojcowie i Synowie. Czyli 26 tomów regularnego cyklu 1-18,20-27 oraz oba spin offy serii - czyli Usagi w Kosmosie i Yokai (jedyny kolorowy Usagi).  Łącznie 28 tomów .  Gratis książka Kwaidan - mity japońskie o bakemono. Kupiłem ponieważ była to pozycja najczęściej wspominana w komentarzach przez autora Stana Sakai.

Wszystkie komiksy w stanie dobrym (na 2-3 widać drobne ślady użytkowania) bądź  bez śladów użytkowania - większość. Każdy tomik jest kompletny - niezalany,niepobrudzony. Wydania zarówno Mandragora jak i Egmont (większość).
Okazyjna cena za całość - 549zł . Mogę rozważyć rozbicie kolekcji i sprzedaż pojedynczych tomów, ale w wypadku rzadkich tomów jak Wędrówki Jotaro, Pory Roku, w Kosmosie etc to ceny są znaczne - oszczędnościowo wychodzi kupowanie w komplecie.  Uzbieranie tego zajęłoby DUŻO czasu i pochłonęło znacznie więcej pieniędzy.


Możliwy odbiór osobisty w Katowicach, możliwa wysyłka za pobraniem po wpłacie zaliczki.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2014, 08:04:06 am wysłana przez Dzungla »

Offline korzen79

Odp: Ogromna Kolekcja Usagi Yojimbo po polsku
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2014, 11:33:04 pm »
Witam. akurat przebywam w katowicach i jeśli jest Pan zainteresowany rozbiciem tej kolekcji to chetnie nabede kilka brakujacych mi tomow takich jak :Droga wędrowca,[/size]Spisek Ryczącego Smoka[/b][/color],[/size]Kręgi[/b][/color],[/size]Gen[/b][/color],[/size]Pory roku[/b][/color],[/size]Usagi w kosmosie[/b][/color],[/size] Wędrówki z Jotaro[/b][/color],[/size]Ojcowie i synowie[/b][/color]. w katowicach jestem do czwartku wiec jesli jest Pan zainteresowany sprzedaza tych komiksow prosze podac ceny kazdego z nich. pozdrawiam
517606412 Piotrek

Offline Dzungla

Odp: Ogromna Kolekcja Usagi Yojimbo po polsku
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2014, 08:02:42 am »
SPRZEDANE

 

anything