trawa

Autor Wątek: Locke & Key  (Przeczytany 59350 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline p3rshing

Odp: Locke & Key
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 30, 2016, 06:11:41 pm »
Dziś przyszedł mi 4 i 5 tom. Zabawne ale już dawno na żadną paczkę tak nie czekałem ;)

Offline Netzach

Odp: Locke & Key
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 09, 2016, 02:59:34 pm »
Ostatnio zakupiłem "Koszmar Alicji w Krainie Czarów" i chociaż kolorowanie nie dla mnie, to przyznam, że trochę zaintrygowały mnie rysunki przedstawione w zapowiedziach tej pozycji. Zakupu nie żałuję, a wracając do tytułu tego tematu to na wrzesień zapowiedziano (końcowe strony "Koszmaru Alicji...") kolorowankę "Locke &Key - Cienie Terroru" z grafikami Rodrigueza zaczerpniętymi z samego komiksu, więc może wyjść to ciekawie.

Offline Malibu

Odp: Locke & Key
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpień 30, 2016, 07:31:22 pm »
6 tom, 19 września, 85zł cena okładkowa

Jest już na Gildii
https://www.sklep.gildia.pl/komiksy/314112-locke-and-key-6-alfa-i-omega

Offline Death

Odp: Locke & Key
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpień 30, 2016, 11:30:34 pm »
18 zł więcej, bo grubszy tom. Ale będzie wyżerka. :)

Offline kenji

Odp: Locke & Key
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpień 31, 2016, 05:59:16 am »
Ja zatrzymalem sie na 3 tomie. Tzn z czytaniem , bo kupuje regularnie. Wiec wyżerkę bede miał naprawde dużą:)

Offline Wyszu

Odp: Locke & Key
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpień 31, 2016, 08:20:50 am »
I to jest komiks na który czekam z olbrzymią niecierpliwością!
Jestem pewny że finał nie rozczaruje i tym samym będę miał murowanego kandydata na najlepszą serię komiksową roku.
200 stron mniam mniam :P

Offline Wojtpil

Odp: Locke & Key
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpień 31, 2016, 08:47:31 am »
Tak jest we wrześniu tom 6  :razz:
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline Death

Odp: Locke & Key
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpień 31, 2016, 10:58:47 am »
Jestem pewny że finał nie rozczaruje i tym samym będę miał murowanego kandydata na najlepszą serię komiksową roku.
No jasne. Ja sobie czytam te wszystkie serie typu Fatale, Alias, Bękarty, Sagę i inne Skalpy, ale Locke&Key jest zdecydowanie najlepsza i pozycja nr 1 z obecnie wychodzących jest niezagrożona. Podniecamy się Image, podniecamy się Vertigo, ale to inny wydawca zarządził najmocniej.


Choć dziwnym trafem na Gildii ostatni tom ma wpisane Image, choć poprzednie mają innego wydawcę...

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Locke & Key
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpień 31, 2016, 11:12:10 am »
@Death
Wow. 4/5 z tych serii stawiam ponad Locke&Key. To chyba kwestia moich własnych oczekiwań, ale nijak nie widzę w L&K arcydzieła.

Z tego co patrzę, to tom 6 na zagranicznych stronach ma wpisane jako wydawcę IDW, więc to "Image" to raczej błąd na gildii.

Offline absolutnie

Odp: Locke & Key
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpień 31, 2016, 11:42:06 am »
@Death
Wow. 4/5 z tych serii stawiam ponad Locke&Key. To chyba kwestia moich własnych oczekiwań, ale nijak nie widzę w L&K arcydzieła.




Ale czyta się rewelacyjnie. Może nawet lepiej niż wszystkie pozostałe z wyżej wymienionych.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Locke & Key
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 31, 2016, 12:08:37 pm »
Ale czyta się rewelacyjnie. Może nawet lepiej niż wszystkie pozostałe z wyżej wymienionych.

Nie sposób się nie zgodzić, że to lekka lektura. Kiedyś spędziłem dwa tygodnie wyjazdu służbowego non-stop oglądając Fineasza i Ferba. Oglądało się rewelacyjnie i przeżycie było w sumie podobne do obcowania z L&K.

Offline Death

Odp: Locke & Key
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 31, 2016, 12:40:28 pm »
A która z powyższych jest arcydziełem? To wszystko są czytadła z cliffhangerami pod koniec zeszytu, żebyś sięgnął po kolejny. I wszystkie lekko się czyta. Pewnie ktoś napisze, że najbliższy arcydzieła jest Skalp, bo przedstawia życie społeczności na danym terenie i ma mnóstwo dobrze zarysowanych postaci i traumatycznych wydarzeń. Podobny do serialu the Wire, ale tam faktycznie masz pracę śledczych 1:1, powolne zbieranie informacji, a akcja "się wlecze". W Skalpie dostajemy łubudubu, walki jak ze starych tm-semiców (np. ta na arenie Konia i tego przerośniętego blondasa w pierwszym tomie) i czyta się zeszyt za zeszytem aż jest 4 nad ranem.

Offline kenji

Odp: Locke & Key
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 31, 2016, 12:46:56 pm »
Death - Bekarty , Saga, Skalp oceniasz niżej niz L&K???
Jedno słowo mi sie nasuwa na mysl - BREDZISZ! ( bez złośliwości :)

L&K fajnym komiksem jest , ale wymienione przeze mnie oceniam nie klasę , ale DWIE ponad L&K

Cóż. Gusta :)
NajwazniejsE ze mamy mozliwosc poznania tych wszystkich komiksów !

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Locke & Key
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 31, 2016, 12:47:56 pm »
A która z powyższych jest arcydziełem? To wszystko są czytadła z cliffhangerami pod koniec zeszytu, żebyś sięgnął po kolejny. I wszystkie lekko się czyta.
Odniosłem wrażenie (może błędne), że L&K jest jakoś dziwnie wynoszone do jakiejś niebiańskiej rangi. A tymczasem porównując do tego co wychodzi u nas (a co podałeś) i nie u nas (East of West, Revival, Deadly Class, Sweet Tooth - żeby strzelić z rękawa mainstreamem) to jest taki normalny poziom. L&K nie wyskakuje przed szereg, a przed niektórymi wymienionymi nawet się nieśmiało chowa.

Offline Death

Odp: Locke & Key
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 31, 2016, 01:02:47 pm »
Jakich czasów się doczekaliśmy. Tyle świetnych serii, że każda kolejna to już tylko normalny poziom.
Jeszcze kilka lat temu byłoby: - Co, wychodzą Bękarty z południa? Uwaga, naku***am salto.
A teraz: - O, fajnie. Kolejna seria na normalnym poziomie. Kupię.

U mnie Locke wyskakuje jednak przed szereg i jest poklepywany przez generała Sandmana i generała Potwora z bagien jako ich pupilek. A kapitanowie Hellboy i Sin City kiwają głową. :biggrin:

Saga dwie klasy przed L&K? U mnie szeregowy Kenji dostałby karę trzech dni w kozie po takim wyznaniu. :wink: