trawa

Autor Wątek: DC Graphic Novel Collection  (Przeczytany 266663 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #855 dnia: Luty 10, 2016, 11:14:58 am »

Z drugiej strony dzięki takiej sytuacji dało się kupić na tym samym allegro anglojęzyczną wersję tegoż za 15pln bez specjalnej gimnastyki.


No ale ogólnie historie łowów ang komiksów na allegro w dniu ogłoszenia premiery wersji polskiej to temat rzeka  :lol:

Jeżeli to był HC zawierający #1-12 to faktycznie niezła okazja. SC mam i niestety mnie nie grzeje. A za Absolute nie chce mi się tyle płacić. Wydanie Muchy było fajnym kompromisem.
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2016, 11:22:06 am wysłana przez Antari »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #856 dnia: Luty 10, 2016, 11:21:39 am »
Aha... cóż, do tego się bardziej nie odniosę, mam w absolutnym poważaniu czy komiksy, które nie są dla mnie prawie jak jakaś święta księga, są wsadzone w twardą oprawę, miękką, mają wysokość 17 czy 22 cm. All-Star na bank nie jest takim tytułem. 15zł to dla mnie dobry deal za ten komiks, niezależnie od formatu.
perły przed wieprze

Offline misiokles

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #857 dnia: Luty 10, 2016, 11:46:43 am »
A ja pamiętam niedawne czasy, kiedy przez kilkanaście tygodni nie mógł się wyprzedać na -40% wyprzedaży w Bonito!
I takie właśnie mozolne wyprzedawanie daje wydawnictwu do zrozumienia że nie opłaca się robić dodruków tego tytułu. Bo ile może się takich komiksów długo wyprzedających sprzedać? 50 sztuk?

Offline VooDoo79

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #858 dnia: Luty 10, 2016, 12:57:15 pm »
Mnie tam osobiście nigdy nie dziwi że ludzie licytują te komiksy wyprzedane po kilkaset zeta za sztukę, sam za takie sumy kupowałem i pewnie nie jeden jeszcze kupię. Jeśli mam do wyboru kupić za 200-300 zł jakiś komiks po Polsku niż za 50 zł po Angielsku to wybieram pierwszą opcję, raz że mnie na to stać (proszę nie odbierać tego jako przechwałek odnośnie zamożności itp.) a dwa że zawsze wolę czytać w języku ojczystym niż męczyć się po angielsku dla przykładu (choć jako tako jego znajomość pozwala mi czytać ze zrozumieniem)

Offline p3rshing

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #859 dnia: Luty 10, 2016, 03:50:11 pm »
Jak ktoś zainteresowany All Star Supermanem to niech rzuci okiem na wątek Giełda ;)

Offline Nick Jackolson

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #860 dnia: Luty 10, 2016, 07:05:22 pm »
Nie chcę WKKDC ! Egmont z Deluxe robi to naprawdę dobrze !

Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #861 dnia: Luty 10, 2016, 09:08:18 pm »
No jasne, że nie chcesz, bo kto by wtedy kupił twojego Husha za 70 zł kupił.  :razz:

@DOWN
No tak - jest Egmont i Mucha i jest fajnie. Już to gdzieś widziałem. Hmmm... czekaj niech sobie przypomnę...
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2016, 10:01:19 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Szekak

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #862 dnia: Luty 10, 2016, 09:51:01 pm »
Po co komu DCGNC, skoro Egmont wydaje klasyki i dokłada jeszcze New52. To jest full wypas, żadnej dodatkowej kolekcji tutaj już nie potrzeba. Do tego Mucha czasem coś dorzuci, także IMO jest to sytuacja idealna.
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2016, 10:17:32 pm wysłana przez Szekak »

Offline kalbaro74

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #863 dnia: Luty 10, 2016, 10:08:10 pm »
Żadna nowa kolekcja na tą chwilę jest nie potrzebna, już teraz trzeba zrezygnować z niektórych tytułów.

Mikel

  • Gość
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #864 dnia: Luty 12, 2016, 07:23:20 am »
Choć nie powiem ale kolekcja, w ramach "WKKDC" Blackest Night-Saga wygląda ciekawie :)

Offline Mawer

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #865 dnia: Luty 12, 2016, 07:51:35 am »
Cieszmy się tym co mamy, a jest tego wyjątkowo dużo. Chyba nikt z nas tutaj nie chciałby sytuacji kiedy wydawcą przestanie opłacać się wypuszczanie nowych komiksów.

Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #866 dnia: Luty 12, 2016, 10:37:29 am »
No tak, tyle że na razie w egmontowym DC jest trochę nudnawo. Tylko Batman, Superman i Liga Sprawiedliwości. Ta ta - jest też teraz Catwoman i Wonder Woman i Western. Ale przydałoby się po tomie Green Lantern, Flash czy też JL Dark. Tzn jeśli WKKDC PL nie wyjdzie i w tym roku (co by było bardzo złe).

Offline SawiK

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #867 dnia: Luty 12, 2016, 11:02:42 am »
WW jest od drugiej fali Nowe Dc z Westernem. Flash, HQ, Suicide S., JonahH, Gothem C. to nie sa Batkowe tytuly a miedzyczasie byl Shazam Luhor czy Wieczne zlo wiec jest dosc roznorodnie jak na nasz niegoscinny rynek dodac segment Vertigo to DC u nas ma sie dobrze jak nigdy ;) Nie lyczylbym na kolekcje dc, lepiej kupic tera za kilka zlotyszy wiecej niz pozniej placic kosmo ceny na allegro, żyjac nadziejami. Zwlaszcza ze nie ma zadnych planow co do tej kolekcji
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2016, 11:05:46 am wysłana przez SawiK »

Offline Jutrzen

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #868 dnia: Luty 13, 2016, 04:41:31 pm »
Cieszmy się tym co mamy, a jest tego wyjątkowo dużo. Chyba nikt z nas tutaj nie chciałby sytuacji kiedy wydawcą przestanie opłacać się wypuszczanie nowych komiksów.
wydawcOM

Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #869 dnia: Luty 17, 2016, 11:23:16 am »
Kolekcje Eaglemoss Witam, niestety na razie nie posiadamy informacji o kolekcji komiksów DC Comics. Oczywiście jak tylko pojawią się jakieś wieści poinformujemy Państwa. :)

Tak piszą na fejsie. No ale kto ma kurde wiedzieć, jak nie oni? Ja? Kołodziejczak? Od kogo to kurde zależy? Wkurza mnie taki nieprofesjonalizm.

 

anything