Autor Wątek: DC Graphic Novel Collection  (Przeczytany 268594 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #600 dnia: Wrzesień 02, 2015, 01:22:23 pm »
@UP
Oczywiście Kryzysu..., Wieży Babel nie będzie, GL: Secret Origin, Flasha BtR,  WW: Paradise Lost, Young Justice: TLoTO, JLA: Year One, Siniestro Corps War itp.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #601 dnia: Wrzesień 02, 2015, 01:47:06 pm »
@UP
Oczywiście Kryzysu..., Wieży Babel nie będzie, GL: Secret Origin, Flasha BtR,  WW: Paradise Lost, Young Justice: TLoTO, JLA: Year One, Siniestro Corps War itp.
Wiem, że to żart, ale wymieniasz tytuły kompletnie od czapy: nowe, stare, eventy, nie eventy. Więc co je łączy (poza tym, że nie zostaną wydane w DC Deluxe)? I jakie tytuły kryją się pod itp.?

Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #602 dnia: Wrzesień 02, 2015, 01:54:16 pm »
@UP
A powiedz mi co łączy tytuły do tej pory wydane w DC Deluxe? Poza tym, że większość nie podeszła mi pod mój gust (oprócz Czerwonego Syna). Powyższe tytuły są interesujące i niezłej jakości. Z chęcią bym je kupił za te 40 parę złotych i przeczytał. I właśnie dlatego Egmont ich nie wyda. Proste nieprawdaż? :D :) :P

P.S. Dobrze, że czaisz, że to wszystko żarty są @Blaskowitz. :)

Offline Pan

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #603 dnia: Wrzesień 02, 2015, 03:36:07 pm »
Bazyliszek żebyś się nie zdziwił jak DC Graphic Novel Collection by u nas wystartowało i kosztowało 60zł, wtedy nikt tego nie kupi, bo na dobrych promocjach komiksy od Egmontu można kupić dużo taniej ja przynajmniej tylko tak kupuje.


Mikel

  • Gość
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #604 dnia: Wrzesień 02, 2015, 03:37:24 pm »
@Mikel
+1 :)
Człowieku o co Ci chodzi z tymi plusami, to nie Facebook.?
Co poza Czerwonym Synem czytałeś?
Wracając do tematu to w obecnej chwili szanse na kolekcje DC wydają się znikome, naprawde mamy przesyt komiksów superhero. Pomyśl logicznie jak rynek jest nasycony, jestesmy po półmetku WKKM, regularny pakiet Egmontu z DC i Marvela, za chwilę Daredevil oraz pojedyncze tytuły od Muchy. Obciążenie finansowe spore by bylo i ile osób by nawet nie tknęło kolekcji DC. Nie powiem jak co przytuli bym kolekcje choc żona by mnie wykastrowała, mimo wszystko trzba poczekać na rozwój wyrażeń. Twoja pewność siebie co do tej kolekcji czy planów Egmontu każe wnioskować ze jesteś w zarządzie E. Choc ignorancja szybko ten pogląd rozwiewa.

Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #605 dnia: Wrzesień 02, 2015, 03:51:21 pm »
@Pan
Masz rację - gdyby cena wyniosła 60 zł na pewno nie kupiłbym wszystkich numerów jak na razie mam w planach. Ale na razie pozostaje nam czekać na start polskiej edycji - wtedy dopiero wszystko się wyjaśni. Teraz ciągle trwamy w limbo.

@Mikel
Przeczytałem też Ziemię Jeden i Kryzys Tożsamości z tegorocznych DC Deluxe.
Może twoja żona nie chce mieć już dzieci i tylko szuka pretekstu? :smile:

@Itachi
OK - skoro nie ma innych, to trwam sam i pokornie czekam, aż Eaglemos wkroczy triumfalnie do Polski jak Hachette w 2012. :smile:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2015, 04:04:20 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline Itachi

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #606 dnia: Wrzesień 02, 2015, 03:53:24 pm »
Teraz ciągle trwamy w limbo.

Chyba trwasz...

Offline Pan

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #607 dnia: Wrzesień 03, 2015, 06:32:30 am »
@UP
Nie rób wycieczek osobistych w moim kierunku, ja nie będę tego robił w twoim.

Myślicie, że egmontowe New Frontier jak już kiedyś wyjdzie, będzie miał cenę podobną do "Sprawiedliwości"? Czy, że jednak da się to kupić poniżej 100 zł?

Ja nówkę sprawiedliwość kupiłem poniżej 100zł, więc New Frontier na promocjach spokojnie będzie gdzieś można wyrwać poniżej tej stówki.

Mikel

  • Gość
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #608 dnia: Wrzesień 03, 2015, 06:36:59 am »
@UP
Nie rób wycieczek osobistych w moim kierunku, ja nie będę tego robił w twoim.

Myślicie, że egmontowe New Frontier jak już kiedyś wyjdzie, będzie miał cenę podobną do "Sprawiedliwości"? Czy, że jednak da się to kupić poniżej 100 zł?
Co innego wycieczki osobiste co innego uderzanie w rodzinę czy sprawy jak wczesniej określiłeś. Generalnie z takimi rzeczami uważaj bo jak trafisz w czuły punkt to ze Cie usuną z forum będzie najmniejszym Twoim problemem
Co do kwestii cen to sa dwie rzeczy jaka sprzedaż i jaki nakład. Zawsze można poczekać na jakies promocje choc zawsze jest ryzyko ze nakład zejdzie na pieńku. Kolekcjonerstwo to nie jest tanie hobby.
Poza tym pamiętam czasy jak pierwsi granice cenowe były przekraczane przez komiksy. W obecnej chwili sytuacja jest w miare przyzwoita i na dużo więcej można sobie pozwolić w tych samych pieniądzach. Trzeba się wstrzymać i poczekać na rozwój wyrażeń. Fajnie jak by się pojawiła kolekcja DC choc nie teraz, nie w momencie kiedy sa wydawane regularne serie z DC. Tym bardziej ze wygląda na to ze polowa tej kolekcji i tak moze się pojawic w DC Deluxe.

Feldkurat

  • Gość
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #609 dnia: Wrzesień 03, 2015, 07:47:42 am »
Jest na sali moderator? Można poprosić o wyczyszczenie tematu, bo mnie interesuje DC Graphic Novel Collection, a nie walka kogucików.

Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #610 dnia: Wrzesień 03, 2015, 08:39:27 am »
Ja nówkę sprawiedliwość kupiłem poniżej 100zł, więc New Frontier na promocjach spokojnie będzie gdzieś można wyrwać poniżej tej stówki.

A to ciekawe. Gdzie kupiłeś "Justice" poniżej stówy? Ja dałem 118 zł (z przesyłką) na Arosie.

Offline Talvi

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #611 dnia: Wrzesień 03, 2015, 09:03:52 am »
Np. promocja w bonito + kupony Allegro - ja w takiej kombinacji zapłaciłam za Sprawiedliwość ok. 93 zł.

Offline rymski

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #612 dnia: Wrzesień 03, 2015, 10:23:26 am »
Ja dałem 118 zł (z przesyłką) na Arosie.
ja w takiej kombinacji zapłaciłam za Sprawiedliwość ok. 93 zł.

Talvi, właśnie zniszczyłaś życie forumowemu harpagonowi  :cool:

Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #613 dnia: Wrzesień 03, 2015, 11:03:14 am »
@UP
No cóż - nie miałem żadnych dodatkowych kuponów zniżkowych. Skorzystałem z maksymalnej obniżki jaka była wtedy dostępna dla ogółu i dostałem swoją paczkę dzień po premierze.

Offline Talvi

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #614 dnia: Wrzesień 03, 2015, 11:24:31 am »

Talvi, właśnie zniszczyłaś życie forumowemu harpagonowi  :cool:
Ups  :oops: