trawa

Autor Wątek: DC Graphic Novel Collection  (Przeczytany 269160 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #585 dnia: Wrzesień 01, 2015, 07:06:31 pm »
No Blaskowitz, dobrze, że wreszcie się ze mną zgadzasz. :) :D :P Tak właśnie jest wg mnie. :)

@Mikel
Mam "Sprawiedliwość" i osobiście uważam, że naprawdę sporo stron dodatków w niej zamieszczono. Jeśli w Azylu Arkham było tego jeszcze więcej, w stosunku do stron z komiksem, to budziło to we mnie lekkie zdziwienie. Ale to wszystko. Azylu nie mam zamiaru kupować i nie wiem dokładnie co tam jest w środku i jak się to czyta.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #586 dnia: Wrzesień 01, 2015, 07:46:52 pm »
nie wiem dokładnie co tam jest w środku i jak się to czyta.
Tak samo masz też z tymi komiksami, które kupiłeś, nie? :wink:

Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #587 dnia: Wrzesień 01, 2015, 07:54:37 pm »
@UP
Dowciapny dziś jesteś mr B. :smile: Własne komiksy znam bardzo dobrze. Gorzej niestety z tymi których nie mam. Za moje błędy rzeczowe (jak za ten Kołczan) wszystkich przepraszam.

@DOWN
+1
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2015, 08:07:31 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline adro

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #588 dnia: Wrzesień 01, 2015, 09:20:34 pm »
Mózg ośmiornic swoją sprawnością dorównuje nawet mózgom niektórych ssaków i ptaków. cytat z wiki  :razz:
ech
btw Ramirezie masz racje, jesli chodzi o poltera. Turucorp wspomnial o Saudku i jakos tak mnie naszlo. No nic moze wazniejsze jest to, kto ma zagrac jakiegos trykota w kolejnym blockbusterze, a Saudek eeee tam Panie, on nie tworzyl prawdziwych komiksow  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

KukiOktopus

  • Gość
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #589 dnia: Wrzesień 01, 2015, 09:29:29 pm »
@UP
Bo nie masz mózgu to dlatego. :smile:
Masz, odpocznij trochę od trykotów i poczytaj sobie cos innego, na co być może wyrwiesz jakaś laskę, co to lubi jak nic nie rozumie co się do niej mówi (technika sprawdzona przeze mnie i to z kilkoma mniej lub bardziej spektakularnymi sukcesami :wink: )

http://www.biolbull.org/content/210/3/308.full.pdf+html

Poważnie - my do życia podchodzimy z dystansem a to nie jest powszechna cecha. Dlatego się lubimy. Parę ludzi na forum za bardzo się spina i piekli o wszystko. Reszcie to zwisa. Ja do wszystkiego podchodzę na spokojnie.
Tak trzymaj.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2015, 09:32:46 pm wysłana przez KukiOktopus »

Offline mack3

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #590 dnia: Wrzesień 01, 2015, 09:50:08 pm »
8azyliszku, poniewaz w Twojej osobie mam(y) jedyną w swoim rodzaju okazję zapoznać się z przyszłością - choć w dość ograniczonym wycinku czasoprzestrzeni jakim jest przyszłość rynku komiksowego w Polsce i ponieważ wiesz już jakich komiksów Egmont w Polsce z DC nie wyda to czy mógłbyś napisać co w przyszłym roku wyjdzie w ramach DC Deluxe? Jestem tego bardzo ciekaw, a bez Ciebie jestem skazany na tak przyziemną i szalenie nudną czynność jak śledzenie zapowiedzi. A wiesz ile plusów byś dostał na forum za podzielenie się z nami tą wiedzą. Jak dla mnie nawet nie musisz pisać o ilości dodatków i cenie. :)
I ewentualnie kiedy będzie dodruk Cromwell Stone'a? (chyba, że posiadasz wiedzę jedynie odnośnie komiksów superbohaterskich)

Mikel

  • Gość
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #591 dnia: Wrzesień 01, 2015, 10:08:08 pm »
Oj czepiamy się chłopaka on jest takim naszym Rain Manem :)
Przecież 8bazyliszek podał ze przecież możemy zapomnieć o tym co w kolekcji DC zgodnie z lista niemiecką, angielską, francuską i portugalską.

Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #592 dnia: Wrzesień 02, 2015, 05:45:15 am »
@UP
Pisałem tylko o zgodności z wersją niemiecką i brytyjską. Z grubsza oczywiście - tak jak to jest w przypadku WKKM. I poza już zapowiedzianymi Trinity, New Frontier, Luthorem i Rokiem Pierwszym, tych tytułów Egmont nie wyda.

@mack3- Napisz tytuł o jakim myślisz, a ja ci odpowiem czy Egmont go wyda do 2016 roku, czy nie. :smile: Husha nie będzie.

@DOWN
+1 :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2015, 06:17:20 am wysłana przez 8azyliszek »

Offline Mati29

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #593 dnia: Wrzesień 02, 2015, 05:56:29 am »
Przysługa za przysługę. Ja z kolei mam kulę w której widzę przyszłość kolekcji wkkdc
W 2016 jej nie będzie
:)

Mikel

  • Gość
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #594 dnia: Wrzesień 02, 2015, 07:12:12 am »
@UP
Pisałem tylko o zgodności z wersją niemiecką i brytyjską. Z grubsza oczywiście - tak jak to jest w przypadku WKKM. I poza już zapowiedzianymi Trinity, New Frontier, Luthorem i Rokiem Pierwszym, tych tytułów Egmont nie wyda.
Skąd taka pewność?
Wiesz jest przed targami w Łodzi i wtedy zazwyczaj podawane są planowane premiery
No i plus to co można przeczytać miedzy wierszami w odpowiedziach z Egmontu
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2015, 07:35:15 am wysłana przez Mikel »

JanT

  • Gość
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #595 dnia: Wrzesień 02, 2015, 07:57:50 am »
Napisz tytuł o jakim myślisz, a ja ci odpowiem czy Egmont go wyda do 2016 roku, czy nie. :smile: Husha nie będzie.
Że Hush będzie w DC Deluxe mogę się założyć :biggrin:

Offline Antari

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #596 dnia: Wrzesień 02, 2015, 08:11:14 am »
@mack3- Napisz tytuł o jakim myślisz, a ja ci odpowiem czy Egmont go wyda do 2016 roku, czy nie. :smile: Husha nie będzie.

Dlaczego?

Mikel

  • Gość
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #597 dnia: Wrzesień 02, 2015, 08:30:59 am »
Dlaczego?
BO 8AZYLISZEK tak powiedział, jako BÓG POLSKIEGO RYNKU KOMIKSOWEGO I JEGO SŁOWO CIAŁEM SIĘ STANIE :wink:

Prawdopodobieństwo HUSH`a w DC DELUXE jest dość spore tak samo jak Przyjdź królestwo to kamienie milowe
Ja jeszcze bym obstawiał Millera Mrocznego Rycerza II i III

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2015, 08:36:34 am wysłana przez Mikel »

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #598 dnia: Wrzesień 02, 2015, 08:37:19 am »
Szkoda, że nawet nie wie co dotąd wyszło, a gdzie tu mówić o tym co dopiero może wyjść.

8azyliszek zdecydowanie zasługuje na osobny temat na forum...

Offline kyms

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #599 dnia: Wrzesień 02, 2015, 12:58:58 pm »
Husha w DC Deluxe wykluczyłeś, co jeszcze wykluczasz? ;]
http://uniwersumdccomics.com.pl/ - Uniwersum DC Comics