trawa

Autor Wątek: DC Graphic Novel Collection  (Przeczytany 269261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lokus

  • Gość
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #570 dnia: Wrzesień 01, 2015, 03:48:09 pm »
Pytanie do Moderatorów - Czy istnieją jakieś prawne bądź pozaprawne możliwości wykluczenia z forum Bazyliszka?
Polecam opcję "ignoruj". Ja skorzystałem i tych jego durnowatych fantazji już obserwować nie muszę :)

Offline misiokles

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #571 dnia: Wrzesień 01, 2015, 03:53:10 pm »
Oficjalne info z BOK-u Eaglemoss. Kolekcja WKKDC ruszy za sześć lat, w 2021 roku. Dlaczego tak późno?

- Białostockie Zakłady Graficzne mają akurat wtedy wolny grafik i da radę drukować w systemie tygodniowym.
- wszyscy Ci, którzy narzekają na duble będą mieć sześć lat więcej, znajdą sobie dziewczyny, przestaną się interesować komiksami i nie będą krytykować WKKDC za egmontowskie duble.
- ci, którzy teraz kupują WKKM za sześć lat znajdą sobie dziewczyny i nie będzie narzekania że muszą wydawać dwa razy więcej kasy na miesiąc (znaczy - wydadzą więcej na dziewczyny, ale to już nie problem Eaglemoss)
- w 2020 rok DC wyda event Justice for Infinite Crisis i ma to być chlubny exclusive na Polskę.

Hurrra!

Mikel

  • Gość
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #572 dnia: Wrzesień 01, 2015, 03:55:42 pm »
@8azyliszek
Cytując klasyka Kończ Waść wstydu oszczędź
Po pierwsze przygotuj sie na temat tego co wyszło a nie wyszło na rynku PL
Po drugie skończ z gdybaniami co by było, liczy sie obecna chwila i sytuacja na rynku
Po trzecie patrząc na Twoja Kolekcje Marvela to jakoś wychodzi ze nie zbierzesz kompletu
Jak wczesniej wspomniałem to sporo dostaniemy w DC Deluxe wiec jęczenia Twojego nie rozumiem, ok w Azylu Arkham przeszkadzało Ci ze sa dodatki jak z wydania rocznicowego,


Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #573 dnia: Wrzesień 01, 2015, 03:59:01 pm »
@misiokles
+1

@Mikel
O Azylu Arkham to nie ja pisałem. Ta historia mnie nie interesuje, nie czytałem jej i nie wypowiadam się.

@Lokus
Szkoda - już sobie nie pogadamy. :)

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #574 dnia: Wrzesień 01, 2015, 04:18:51 pm »
nie czytałem jej i nie wypowiadam się.

O, a co to za nowe zwyczaje?  :shock:

Mógłbyś chociaż wysilić się na określenie Azylu Arkham słabiakiem.  8)

Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #575 dnia: Wrzesień 01, 2015, 04:24:48 pm »
Z opisów wynika, że to raczej psychologiczny typ opowieści. A takie niezbyt mi podchodzą (niesławne "Machiny"). Dlatego kolejnego Batmana od Egmontu opuszczam i czekam na Amerykańską Ligę Sprawiedliwości, która wychodzi już w następną środę.

Offline Pan

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #576 dnia: Wrzesień 01, 2015, 05:01:30 pm »
Z opisów wynika, że to raczej psychologiczny typ opowieści. A takie niezbyt mi podchodzą (niesławne "Machiny"). Dlatego kolejnego Batmana od Egmontu opuszczam i czekam na Amerykańską Ligę Sprawiedliwości, która wychodzi już w następną środę.

A nie wolisz czekać aż Amerykańska Liga Sprawiedliwości wyjdzie w DC Graphic Novel Collection?

Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #577 dnia: Wrzesień 01, 2015, 05:04:50 pm »
Jakbym był Francuzem z Francji to byłoby to możliwe, choć niekoniecznie. Ale w naszej edycji, która będzie wzorowana na niemieckiej i brytyjskiej, nie będzie tytułów z New 52 a tego na pewno. :)

Offline Andy13

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #578 dnia: Wrzesień 01, 2015, 05:18:22 pm »
w naszej edycji, która będzie wzorowana na niemieckiej i brytyjskiej, nie będzie tytułów z New 52 a tego na pewno. :smile:
nie będzie naszej edycji..

Offline misiokles

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #579 dnia: Wrzesień 01, 2015, 05:50:48 pm »
@misiokles
+1
Bazyliszku, ty mnie nie plusuj, tyko napisz, co byś faktycznie powiedział, gdyby Eaglemos rzeczywiście ogłosiło, że polska kolekcja DC nie ukaże się wcześniej niż dopiero w 2020 roku. Twoje marzenia by się spełniły, prawda?

Offline 8azyliszek

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #580 dnia: Wrzesień 01, 2015, 06:27:08 pm »
Dobry  żart, plusa wart @misiokles.

Bardzo bym się cieszył z jakiegokolwiek oficjalnego oświadczenia Eaglemoss PL. Nawet z takiego, bo wreszcie byłoby wiadomo na czym stoimy. Bo teraz jesteśmy od roku w zawieszeniu. Kolekcja ruszyła w Portugalii i Niemczech, rusza teraz w kolejnych krajach a nasz oddział milczy. To wkurza.

Logika zdarzeń wskazuje, że tak jak w przypadku WKKM (na której sukcesie WKKDC jest wzorowana) powinna się ukazać nasza wersja, czeska, słowacka itd. Kolekcji. Sam Eaglemoss DC nie sforsuje - weźcie i wy piszcie te maile by wydali polską edycję.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #581 dnia: Wrzesień 01, 2015, 06:48:30 pm »
Jakbym był Francuzem z Francji to byłoby to możliwe, choć niekoniecznie. Ale w naszej edycji, która będzie wzorowana na niemieckiej i brytyjskiej, nie będzie tytułów z New 52 a tego na pewno. :)
Wiesz już na czym będzie wzorowana i jakie będą tytuły w nieistniejącej i niezapowiedzianej kolekcji, wiesz co wyda, a czego nie wyda Egmont, wiesz jakie tytuły są dobre bez ich czytania, oceniasz polski rynek komiksowy nie wiedząc co w ogóle wyszło, a twórców oceniasz na podstawie komiksów których nie tworzyli. Jak my tak długo mogliśmy żyć bez Ciebie? Wiesz, jest jeszcze takie jedno forum, na którym mógłbyś się wypowiedzieć... Nie, nie zrobię tego. :lol:

Mikel

  • Gość
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #582 dnia: Wrzesień 01, 2015, 06:52:04 pm »

@Mikel
O Azylu Arkham to nie ja pisałem. Ta historia mnie nie interesuje, nie czytałem jej i nie wypowiadam się.

Nie mówiłem o historii, bo to pojęcie względne nie każdemu musi podchodzić
chodziło mi o te słowa
"@UP
Masz rację. Mucha dała w Sprawiedliwości dodatki stanowiące 33% całkowitej objętości tomu. To ile ten Azyl Arkham ma w ogóle stron komiksu?"
Więc wypowiedź odnośnie wydania

Offline Garf

Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #583 dnia: Wrzesień 01, 2015, 06:53:58 pm »
Bardzo bym się cieszył z jakiegokolwiek oficjalnego oświadczenia Eaglemoss PL. Nawet z takiego, bo wreszcie byłoby wiadomo na czym stoimy. Bo teraz jesteśmy od roku w zawieszeniu. Kolekcja ruszyła w Portugalii i Niemczech, rusza teraz w kolejnych krajach a nasz oddział milczy. To wkurza.

Nic mi nie wiadomo o ewentualnym starcie kolekcji w Portugalii ani w ogóle testowaniu jej tam (może coś takiego było, nie wiem). Kolekcja miała tylko próbny rzut w Brazylii, po którym zapadła cisza. Chodzą ploty, że ma tam wystartować oficjalnie w 2. poł. 2015, ale to nic pewnego. To z Brazylii pochodziła pierwsza pełna lista tomów, którą zamieściłem w tym temacie.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

ramirez82

  • Gość
Odp: DC Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #584 dnia: Wrzesień 01, 2015, 06:54:32 pm »
w naszej edycji, która będzie wzorowana na niemieckiej i brytyjskiej, nie będzie tytułów z New 52 a tego na pewno. :)

możliwe, choć niekoniecznie.