Autor Wątek: Tajna grupa na reddicie.  (Przeczytany 67870 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fillo

Tajna grupa na reddicie.
« dnia: Lipiec 16, 2014, 06:28:42 pm »
Ni z tąd, ni z owąd zostałem zaproszony do liczącej około 500 osób, działającej od 6 dni grupy na reddicie. Każdy członek grupy ma przypisany numer. Numery są w zakresie od 1-250, oraz 1*-250*. Założyciel twierdzi że wszyscy zostaliśmy zebrani w określonym celu i według klucza. Założyciel zachęca nas do utrzymywania kontaktów z naszymi odpowiednikami z grupy gwiazdkowej/bez gwiazdkowej.  Jedna z osób po rozwiązaniu zagadki ( część osób miała swoje numery w nawiasach) została mianowana moderatorem ale nie otrzymała żadnych uprawnień. To http://freetexthost.com/spv2pgq3pz zostało podane do wpłacania ewentualnych dotacji w BitCoinach. Zostały nam też zapewnione wskazówki, w postaci ciągu liczb, ciągu symboli, zdjęć, oraz jednego utworu muzycznego. Nikt do niczego nie doszedł, nikt nie wie o co chodzi. Ponieważ nie chcę zaśmiecać jednego posta linkami do wskazówek, które otrzymaliśmy, będę je wrzucał jeśli chcecie. Ktoś zainteresowany zagadką?

Offline unka

Odp: Tajna grupa na reddicie.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 16, 2014, 11:55:44 pm »
wygląda jak fajny początek Alter Reality Game. aczkolwiek nie wiem kto może być sponsoprem. w polsce takie rzeczy to przeważnie część kampanii reklamowej jakiegoś produktu.

Offline mariolawola

Odp: Tajna grupa na reddicie.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2015, 11:56:26 am »
Reklama możne być fajna, na pewno niektórych zainteresuje

Offline kamilek12

Odp: Tajna grupa na reddicie.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2016, 07:54:17 am »
Witam fajna sparwa