trawa

Autor Wątek: Fantastyczna Czwórka  (Przeczytany 28830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 08, 2014, 10:29:20 pm »
ufffff
szkoda rodzinki :sad:
Mam nadzieje, ze Ci "geniusze", ktorzy podjeli decyzje o calkowitej likwidacji FF, odejda w nieslawie jak najszybciej :evil:
pzdr 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Dembol_

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 09, 2014, 07:42:02 am »
Wy naprawdę się dalej łapiecie na te tanie zagarnia marketingowe Marvela? Będzie roczna przerwa i F4 wróci jak każdy inny zabity bohater czy komiks, który przestano wydawać.

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 09, 2014, 07:52:48 am »
Mam nadzieje, ze Ci "geniusze", ktorzy podjeli decyzje o calkowitej likwidacji FF, odejda w nieslawie jak najszybciej :evil:

Perlmutter jest dyrektorem generalnym Marvela od ponad 10 lat. O jego "twórczym" wpływie na wydawnictwo można sobie poczytać w "Niezwykłej historii Marvel Comics".
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline misiokles

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 09, 2014, 07:59:18 am »
Wy naprawdę się dalej łapiecie na te tanie zagarnia marketingowe Marvela? Będzie roczna przerwa i F4 wróci jak każdy inny zabity bohater czy komiks, który przestano wydawać.

Tanie nie są, bo nigdy chyba wcześniej nie angażowano do reklam samych twórców i tych wszystkich mrożących krew w żyłach opowiastek o usuwaniu podobizn, emblematów, zakazów wypowiedzi itd. Hype rośnie! Podoba mi się to! A w trwałą śmierć FF też nie wierzę.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 09, 2014, 08:20:00 am »
Ja tam mam wrażenie, że to całe "kasowanie" F4 przyniesie odwrotny skutek do zamierzonego. Zawsze tak jest jak czegoś zakażesz albo odmuwisz, człowiek z automatu zrobi na odwrót. Tak pewnie będzie z tym filmem, ten cały korpoludek narobił (i pewnie jeszcze narobi) tyle fermentu w prasie i mediech branżowych (i nie tylko), że ludzie ze zwykłej ciekawości polecą do kina, żeby zobaczyć o co c'mon Marvelowi. Fani mogą też w ramach bojkotu szturmnie ruszyć do kin.

Offline adro

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 09, 2014, 12:06:29 pm »
lapie nie lapie, ale zeby kasowac jedna ze swoich flagowych serii :sad:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 02, 2015, 03:15:49 pm »
"Fantastyczna Czwórka: Koniec" - fabuła może nie jest zbyt pasjonująca, szczególnie w drugiej połowie, ale przedstawiona z taką lekkością i inwencją, że czyta się to z przyjemnością. Do tego znakomite rysunki i wspaniale zakomponowane plansze. Krótko mówiąc: Alan Davis - mistrz!

Offline Gazza

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 03, 2015, 08:48:36 am »
Sue z tego albumu jest kapitalna! :P

Offline Garf

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 29, 2015, 07:43:07 pm »
W sieci pojawiła się nowa grafika promocyjna filmu (źródło):



Po pierwsze: panie reżyserzu, dajżeż pan Stworowi gacie!

A teraz do sedna: filmu jeszcze nie ma i jak wiadomo, lepiej go nie oceniać przed premierą. To powiedziawszy, mam nadzieję, że to hasło nie opisuje miarodajnie tego, co zamierzają zrobić z FF nowi twórcy, ponieważ w mojej opinii byłoby to kompletne wypaczenie "serca" Czwórki (przynajmniej tej z głównego uniwersum). Kiedy tylko zobaczyłem te słowa, od razu przypomniał mi się komiks, który moim zdaniem najlepiej oddaje ducha Pierwszej Rodziny Marvela - Fantastic Four 60 Vol. 3 (zapewne znany też przez kilku innych forumowiczów, bo znajduje się w zbiorku historii z FF dostępnym za śmieszną cenę na Multiversum).

Zadziwiająco podobna próba odświeżenia wizerunku Czwórki zostaje tam skrytykowana jako rozmijająca się z istotą rzeczy, ponieważ każda opowieść o tej drużynie powinna skupiać się na osobach, a nie kostiumach. Zaznaczone jest też, że FF jest nie tyle drużyną superbohaterów, co rodziną odkrywców, którzy są przy okazji superbohaterami. Pomysł na "nową, czadową Fantastyczną Czwórkę" trafia więc do kosza. Mark Waid miał przebłysk jasnowidzenia :smile:

Poważnie rzecz biorąc, jeszcze zobaczymy, jaki będzie nowy film Sony Foxa. Jednak chyba spoglądałbym na te próby życzliwszym okiem, gdyby to Marvel przygotowywał ten reboot.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2015, 03:50:39 pm wysłana przez Garf »
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline misiokles

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 29, 2015, 08:00:21 pm »
Z drugiej strony - scenarzystą jest człowiek, który dał nam X-Men: Days of Future Past...

Offline Nawimar

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 30, 2015, 07:49:23 am »
Pewnie się łudzę, ale jakoś jestem dobrej myśli co do tego filmu. Na pewno się nań wybiorę.

Offline Motyl

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 30, 2015, 08:56:20 am »
Nie oceniałbym umiejętności scenarzysty Simona Kinberga tak wysoko, bo on też odpowiada za: słaby X-Men 3 (po części, ale jednak), skandalicznie mierny Jumper (też po części), ale też niewypały jak A więc wojna czy Pan i Pani Smith. Jednak do nowej FF od wytwórni Foxa najbardziej przekonuje mnie reżyser Josh Trank (za wspaniałą Kronikę) oraz trio aktorskie Teller, Mara, Bell. Filmu wyczekuje jako najlepszej do tej pory ekranizacji FF.  Fajnie też, że poza Doomem w obsadzie jest Mole Man (paradoksalnie grany przez aktora, który w Hulku wcielił się w Samuela Sternsa).

Offline Antari

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 30, 2015, 01:22:14 pm »
Po pierwsze: panie reżyserzu, dajżeż pan Stworowi gacie!

A teraz do sedna: filmu jeszcze nie ma i jak wiadomo, lepiej go nie oceniać przed premierą. To powiedziawszy, mam nadzieję, że to hasło nie opisuje miarodajnie tego, co zamierzają zrobić z FF nowi twórcy, ponieważ w mojej opinii byłoby to kompletne wypaczenie "serca" Czwórki (przynajmniej tej z głównego uniwersum). Kiedy tylko zobaczyłem te słowa, od razu przypomniał mi się komiks, który moim zdaniem najlepiej oddaje ducha Pierwszej Rodziny Marvela - Fantastic Four 60 Vol. 3 (zapewne znany też przez kilku innych forumowiczów, bo znajduje się w zbiorku historii z FF dostępnym za śmieszną cenę na Multiversum).

Bóg zapłać dobry człowieku za ten link! Wielkim fanem FF nie jestem, ale ta cena jest śmieszna! Dorzucę do kosza jako bonus przy następnym zamówieniu.

Odnośnie nowego wizerunku FF w filmie od Sony. Cóż... mam podobne odczucia odnośnie tych haseł przewodnich. Z ukazanych "nowych szat" postaci jedynie Thing prezentuje się ok, choć faktycznie brak portek troszkę martwi...

Nie przeceniałbym też X-Men: Days of Future Past. Jak dla mnie był to średnio udany powrót po First Class, choć może oczekiwałem po nim zbyt wiele.

Offline Motyl

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 30, 2015, 03:44:51 pm »
Odnośnie nowego wizerunku FF w filmie od Sony. 

A kiedy ten film trafi do kin? (chodzi mi od Sony). Bo jak wskazuje strona Foxa - http://www.foxmovies.com/movies/fantastic-four - w tym roku jest ekranizacja od nich.

Poniżej też mała ściągawka Marvel a prawa filmowe:


Offline Garf

Odp: Fantastyczna Czwórka
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 30, 2015, 03:50:04 pm »
To moja wina, ja jeszcze w swoim poście napisałem mylnie, że to film od Sony. Rzecz jasna chodziło mi o Fox.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

 

anything