Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy polskie

Komiksy Krzysztofa Gawronkiewicza

(1/50) > >>

ramirez82:
Esencja ma swój temat, Mikropolis ma swój temat, ale pozwoliłem sobie założyć osobny temat dla Gawronkiewicza - w końcu wkrótce WK wyda Kwintesencję Janusza i Gawronkiewicza, a dziś KG zapowiedziało wspólny komiks Marzeny Sowy i Gawronkiewicza, który premierę we Francji ma mieć w sierpniu. Szykuje się wielki powrót mojego ulubionego polskiego rysownika!

http://www.dupuis.com/l-insurrection/bd/l-insurrection-tome-1-avant-l-orage/58414

Tutaj kilka przykładowych stron do pierwszego tomu L'insurrection.

Nawimar:
Założenie tematu jak najbardziej uzasadnione. Zwłaszcza, że jest ku temu dobra okazja :smile:
 
Przy okazji pozwolę sobie nadmienić, że pod koniec ubiegłego roku trafiło do sprzedaży drugie wydanie powieści Macieja Parowskiego "Burza. Ucieczka z Warszawy'40". W odróżnieniu od wydania pierwszego niniejsze zawiera plansze legendarnego komiksu pod tym samym tytułem. Wykonał je oczywiście bohater tego tematu.
 

tucoRamirez:

--- Cytat: ramirez82 w Lipiec 02, 2014, 07:29:33 pm ---Szykuje się wielki powrót mojego ulubionego polskiego rysownika!


--- Koniec cytatu ---
Pomyliłeś się, to jest mój ulubiony rysownik!

TePe:

--- Cytat: tucoRamirez w Lipiec 02, 2014, 09:15:25 pm ---Pomyliłeś się, to jest mój ulubiony rysownik!

--- Koniec cytatu ---
Szykuje się powrót NASZEGO ulubionego polskiego rysownika! :smile:

adro:
Ha swietne info
pzdr

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej