trawa

Autor Wątek: Deadpool  (Przeczytany 97538 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marvelek

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #255 dnia: Marzec 18, 2018, 03:45:22 pm »
Przeczytałem połowę czwartego tomu i jest lepiej a zeszyt 20 świetny  :smile: Zmiana tłumacza też wyszła na dobre.



Jest nieco lepiej, lepiej czy bardzo dobrze? Pytam, bo jeżeli jest to warte uwagi to może bym zakupił, ale jeśli to komiks nieodbiegający zbytnio od tego co jest w tomach 2 i 3 to chyba szkoda kasy i co ważniejsze miejsca na półce.

JanT

  • Gość
Odp: Deadpool
« Odpowiedź #256 dnia: Marzec 18, 2018, 03:53:29 pm »
Tak jak napisałem "lepiej" czyli nie "znacznie lepiej" itp  :smile: 20 zeszyt bardzo fajny ale co kto lubi.
Mnie aż atak bardzo tomy 2-3 nie zawiodły to też nie wiem czy polecać 4.

Ale jak mówi stare indiańskie przysłowie "Nawet ch@#$wy Deadpool to zawsze Deadpool"  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2018, 03:57:36 pm wysłana przez JanT »

Offline Marvelek

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #257 dnia: Marzec 18, 2018, 05:23:06 pm »
Tak jak napisałem "lepiej" czyli nie "znacznie lepiej" itp  :smile: 20 zeszyt bardzo fajny ale co kto lubi.
Mnie aż atak bardzo tomy 2-3 nie zawiodły to też nie wiem czy polecać 4.

Ale jak mówi stare indiańskie przysłowie "Nawet ch@#$wy Deadpool to zawsze Deadpool"  :biggrin:

Dzięki za opinię. Jednak odpuszczę sobie tego Deadpoola. Drugi tom w miarę jeszcze łyknąłem, ale po trzecim byłem autentycznie zmęczony, aczkolwiek był potencjał na dobrą historię, zwłaszcza z przeniesieniem Deadpoola z Al do komiksu ze Spider-Manem (niestety zmarnowany). No i te pstrokate, geometryczne rysunki męczą oczy, ale poczekam jeszcze na opinie, może zostanę przekonany :smile:
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2018, 05:32:11 pm wysłana przez Marvelek »

Offline Murazor

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #258 dnia: Marzec 18, 2018, 06:24:31 pm »
Powiem tak, po męczeniu się z 3 tomem "czwórka" jest znacznie lepsza. Bardziej dojrzała, bardziej poukładana. Domyka i wyjaśnia parę rzeczy. Dalej ten sam styl, ale dużo ciekawiej. Kupiłem, przeczytałem, jestem w miarę zadowolony, ale drugi raz czytać nie mam zamiaru, więc sprzedałem całość :)

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #259 dnia: Kwiecień 22, 2018, 07:07:31 pm »
W zapowiedziach 10 tom z Marvel Now. Czy seria nie powinna się już kończyć? Ktoś się orientuje co i jak?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Deadpool
« Odpowiedź #260 dnia: Kwiecień 22, 2018, 07:25:06 pm »
W zapowiedziach 10 tom z Marvel Now. Czy seria nie powinna się już kończyć? Ktoś się orientuje co i jak?

To tom dodatkowy. One-Shot z Cap Americą, annuale i mini seria Deadpool vs Thanos. Głowna seria z Marvel NOW kończy się na tomie 9 i zeszycie #250, który tam jest

Już to rozkminialiśmy w innych wątkach :wink:

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #261 dnia: Kwiecień 22, 2018, 07:46:37 pm »
Dzięki i proszę o wybaczenie, raczej ciężko w 100% na bieżąco śledzić forum. To w takim razie Egmont wspominał coś o dalszych planach? Bo to chyba sporo z tych serii zmierza ku końcowi a jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby zrezygnowali z tak dojnej krowy jaką jest Deadpool i ogólnie Marvel.

Offline misiokles

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #262 dnia: Kwiecień 22, 2018, 07:50:09 pm »
Nie wspominał. Pewnie wspomni na Komiksowej Warszawie bądź na jesieni.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #263 dnia: Kwiecień 22, 2018, 08:00:33 pm »
Dzięki jeszcze raz. I żadnych przecieków na ten temat?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Deadpool
« Odpowiedź #264 dnia: Kwiecień 22, 2018, 08:02:39 pm »
Dzięki jeszcze raz. I żadnych przecieków na ten temat?

Nie trzeba żadnych przecieków, bo wiadomo, że wchodzą pod koniec roku w All-New All-Different Marvel a tam mamy nową serie Deadpoola i to nie jedną. Spider-Man/Deadpool też wydaje się bardzo prawdopodobne także Deadpoola Egmontowi nie zabraknie

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #265 dnia: Kwiecień 22, 2018, 08:11:23 pm »
No to nie na temat, ale skoro już tu jestem. Najlepsze serie z all new all different (takie które mają rozsądne szanse ukazania się w Polsce)? Ktoś coś?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Deadpool
« Odpowiedź #266 dnia: Kwiecień 22, 2018, 08:12:34 pm »
No to nie na temat, ale skoro już tu jestem. Najlepsze serie z all new all different (takie które mają rozsądne szanse ukazania się w Polsce)? Ktoś coś?

Tu sobie poczytaj:
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,39862.0.html

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #267 dnia: Kwiecień 22, 2018, 08:40:05 pm »
Hmm...Doktor Strange + któryś z x-menowych tytułów (extraoridinary czy uncanny?) plus rezerwowe miejsce na coś szczególnie zachwalanego.

No i przecież...a sam Deadpool nadaje się do czytania?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2018, 09:08:59 pm wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

JanT

  • Gość
Odp: Deadpool
« Odpowiedź #268 dnia: Kwiecień 22, 2018, 10:19:32 pm »
No i przecież...a sam Deadpool nadaje się do czytania?
Cały czas pisze Duggan (10 tomów :smile: ) ale podobno poziom spada.

Dobre serie które raczej będą kontynuowane:

-Mighty Thor v2 (Thorzyca)
-Ms.Marvel
-Moon Knight

Dobre serie które by się przydały i mają szanse:

Old Man Logan
All-New Wolverine
Doctor Strange
Vision

Serii z Deadpoolem jest 10 tomów + Uncanny Avengers (z Deadpoolem) oraz Deadpool/Spiderman i prawie w każdym miesiącu Deadpool  :smile:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2018, 10:22:47 pm wysłana przez JanT »

Offline Marvelek

Odp: Deadpool
« Odpowiedź #269 dnia: Czerwiec 27, 2018, 04:23:42 pm »
Kilka pytań do biegłych w przygodach klasycznego Deadpoola:
1. Ponoć w t. 5 jest zapowiedź tomu 6. Pytanie brzmi, czy jakościowo to się jakoś zmienia, czy nadal jest tak samo jak w runie Kelly'ego?2. Od którego mniej więcej tomu robi się tak bardziej deadpoolowo?3. Przy okazji: jak podobał się tom 5?

 

anything